Упор для стрільби з нарізної зброї

Ohotnik47

Слідопит
Будь який упор підвищує точність.
Товариш користується схожим, тільки упор не в лікоть руки, а в ложу ( ців'я).
Цей також підвищить точність, в порівнянні з стрільбою з рук, мені сподобалось, зпробую зробити щось схоже.
 

kef

Зброяр
Будь який упор підвищує точність.
Товариш користується схожим, тільки упор не в лікоть руки, а в ложу ( ців'я).
Цей також підвищить точність, в порівнянні з стрільбою з рук, мені сподобалось, зпробую зробити щось схоже.
В нерухому ціль чи в ледь рухому трохи допоможе. А якщо в дещо пришвидшену в Русі то напевно толку мало буде. Тим більше,що там еластичний рогач з піджимом для "обхвату" (ліктя - передпліччя). Але цеж для полювання а не для високоточних стрільб. Так що має шанси для використання. Схоже бачив на ремені але під цівку гвинтівки чи рушниці. Теж саморобне.
 

Ohotnik47

Слідопит
В нерухому ціль чи в ледь рухому трохи допоможе. А якщо в дещо пришвидшену в Русі то напевно толку мало буде. Тим більше,що там еластичний рогач з піджимом для "обхвату" (ліктя - передпліччя). Але цеж для полювання а не для високоточних стрільб. Так що має шанси для використання. Схоже бачив на ремені але під цівку гвинтівки чи рушниці. Теж саморобне.
Так воно для полювання і зпроектоване.
"Високоточка" - то зовсім інше положення.
 

Денис мдм

Новачок
Придбайте упор Steadify з ременем і будете задоволені. Хоча для дальніх пострілів використовую триногу телескопічну.
 

tyrist 1945

Тигр
Я стараюсь стати біля дерева. Але в полі можливо такий упор має деякі переваги.
 

Денис мдм

Новачок
Я стараюсь стати біля дерева. Але в полі можливо такий упор має деякі переваги.
Найважчі швидкі цілі стріляю з рук, а більше статичні на великій відстані стріляю з упору по можливості. Хоча багато досвідчених мисливців радять стріляти такі цілі з двохточкового упору. Я вважаю, все залежить від відстані.
 

Денис мдм

Новачок
Найважчі швидкі цілі стріляю з рук, а більше статичні на великій відстані стріляю з упору по можливості. Хоча багато досвідчених мисливців радять стріляти такі цілі з двохточкового упору. Я вважаю, все залежить від відстані.
В лісі віддаль 100м є максимальною для пострілу. Також важливою є кратність прицілу.
 
Зверху