Услуги воронения ржавым лаком

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
іржа - це сукупність оксидів та гідроксидів заліза, якщо мова про оксиди у іржі то це Fe3O4 (FeOхFe2O3), але мова не геть про те - де ймовірність, що кислота взята не в надлишку - то яке матимемо РН? то уроки хімії і то зараз ні до чого, але висновок я зробив - свою рушницю не дав би Вам на реставрацію. вороніння ствольної пари від ТОЗ-Б з підготовкою коштувало 2 роки тому в середньому 100 грн за один день, процедура триває 8-10 днів в залежності від температури та вологості повітря.
дешевий майстер - голодний майстер.
 

Бурый

Новачок
іржа - це сукупність оксидів та гідроксидів заліза, якщо мова про оксиди у іржі то це Fe3O4 (FeOхFe2O3), але мова не геть про те - де ймовірність, що кислота взята не в надлишку - то яке матимемо РН? то уроки хімії і то зараз ні до чого, але висновок я зробив - свою рушницю не дав би Вам на реставрацію. вороніння ствольної пари від ТОЗ-Б з підготовкою коштувало 2 роки тому в середньому 100 грн за один день, процедура триває 8-10 днів в залежності від температури та вологості повітря.
дешевий майстер - голодний майстер.
Я з Вами згідний щодо ціни, але я тільки починаю свою професійну кар'єру. Щодо уроків хімії - проводити дані дискусійні теми правильніше в особистому кабінеті. Перевірити, що кислота взята не в надлишку дуже просто, до цього моніторингова хімія дійшла вже давно.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Щодо уроків хімії - проводити
справа в тому, що я маю диплом спеціаліста з хімії, тому і задав кілька простих питань, за допомогою яких зрозумів, що за вороніння колодки Вам зарано братись, стволи - зможете.
я тільки починаю свою професійну кар'єру
а тут щиро бажаю успіху і терпіння - то нелегка та відповідальна справа.
 

Бурый

Новачок
справа в тому, що я маю диплом спеціаліста з хімії, тому і задав кілька простих питань, за допомогою яких зрозумів, що за вороніння колодки Вам зарано братись, стволи - зможете.

а тут щиро бажаю успіху і терпіння - то нелегка та відповідальна справа.
Справа в тому, що я також маю інженерну освіту в галузі екології і трансформація хімічних елементів - дуже близька тема. Щиро дякую!!!
 

hanter1982

Слідопит
Уважаемый ТС!!! Я конечно понимаю что : " оксиды и гидроксиды " - это важные составляющие химических процессов!!!:rolleyes:, но небыли ли Вы так любезный выставить фото Ваших робот с оружием!!! Ато знаете ли!?: воронить УПС- и воронить оружие!!! Это разные вещи. И я бы нехотел чтобы на моём оружии- Вы " набирали руку" :eek::eek::eek:. Да и фото работ с оружием снимит 70% вопросов;) С ув.
 

Бурый

Новачок
Уважаемый ТС!!! Я конечно понимаю что : " оксиды и гидроксиды " - это важные составляющие химических процессов!!!:rolleyes:, но небыли ли Вы так любезный выставить фото Ваших робот с оружием!!! Ато знаете ли!?: воронить УПС- и воронить оружие!!! Это разные вещи. И я бы нехотел чтобы на моём оружии- Вы " набирали руку" :eek::eek::eek:. Да и фото работ с оружием снимит 70% вопросов;) С ув.
Уважаемый hanter1982! Вы правы! Я не могу похвастаться галереей красивых фото заворонённого оружия, и поэтому моя цена невысока! А вообще ответ на Вашу реплику выше в посте №14.
 

daniv volodumur

Новачок
Цікаво,100 гривень один день.А де маємо підтвердження скільки саме днів проводилось вороніння.Ітільки без обід, незгідний з вами що дешевий майстер,поганий майстер .Як правило виходить наоборот ,дорогий майстер не завжди хороший майстер.
 
Зверху