Фабарм l4s

Цікаво,яку функцію виконує цей раструб?
Можливо це зроблено для того, щоб розрядити тиск газів на виході снопу шроту зі ствола. По аналогії портованого дульного пристрою.
 

babur

Слідопит
Мабуть так,але тиск газів зменшується ще раніше на стику ствол-чокове звуження.Думаю звідтси досягається краща кучність.
 

Rapid 77

Новачок
Владелец озвучил настрел , 100 выстрелов.
Вроде не врал. ?
Очень нравится ружье, легкое, прикладистое.
 

Motorist

Новачок
Владелец озвучил настрел , 100 выстрелов.
Вроде не врал. ?
Очень нравится ружье, легкое, прикладистое.
Як Вам довжина приклада, бо для мене літом трошки короткуватий. Цією рушницею потрібно цілитися під мішень, довго звикав, було багато промахів. Минулий сезон накінець то пристрілявся і був з трофеями.
Чого і Вам бажаю.
 

Rapid 77

Новачок
Як Вам довжина приклада, бо для мене літом трошки короткуватий. Цією рушницею потрібно цілитися під мішень, довго звикав, було багато промахів. Минулий сезон накінець то пристрілявся і був з трофеями.
Чого і Вам бажаю.
Наче трошки довгуватий, ледь-ледь.
А так "бомба".
Постріляю, видно стане.
 

Rapid 77

Новачок
Я збiльшив погиб приклада., стало просто супер. Пострiляв на стендi, 50 патронiв 24гр. , було 2 утикання в патронник.
Сподiваюсь що це обкатка.
 
Я збiльшив погиб приклада., стало просто супер. Пострiляв на стендi, 50 патронiв 24гр. , було 2 утикання в патронник.
Сподiваюсь що це обкатка.
Зважаючи на те, що попередній власник вже зробив сто пострілів, мабуть обкатку рушниця вже пройшла. Доведеться почекати поки трохи підсяде зворотня пружина, або не страдати фігньою і стріляти 28+ :)
Ходить слух що під 24 грами у фабарма є інші моделі з іншими поршнями
 
Я збiльшив погиб приклада., стало просто супер. Пострiляв на стендi, 50 патронiв 24гр. , було 2 утикання в патронник.
Сподiваюсь що це обкатка.
А з яким саме патроном 24 г виникли утикання?
 

Rapid 77

Новачок
Baschieri & Pellagri EASY SHOT
Я по поводу 24 гр. не дуже хвилювався. На полюваннi такими зарядами не стрiляю
 
Шановні власники!
Хтось використовував цей пристрій на L4S?
Які враження?
 

Вкладення

Останнє редагування:

Rapid 77

Новачок
Цiкаво, за яким принципом працює ця 150 грамова штука.
Там в середенi щось рухається ?
 
Цiкаво, за яким принципом працює ця 150 грамова штука.
Там в середенi щось рухається ?
Працює за принципом безінерційного молотка. В середині щось типу піска, який розсіює імпульс віддачі.
 
Зверху