Фетровий пиж

huntumy

Зброяр
Не бери його. Він залитий повністю парафіном або якоюсь фігньою на його основі. Пиж як камінюка. Зовсім не стискається.
 

huntumy

Зброяр
В них ще були комбіновані з кроком 18мм. Але вони біль для б/к набою так як довжина 18мм. В гільзу йде туго
 

Вкладення

иж 18

Слідопит
Если самому нарубать из фетра пыжей, то всё должно быть путём. Сам фетер не плохой материал, чем-то с войлоком схожей но более мягкий, может разный есть, я говорю за то, что в руках держал.
 

huntumy

Зброяр
Побачив в Стволі патрони B&P на фетрових пижах, https://stvol.ua/catalog/drob/339655/ і так собі думаю: судячи по ціні патрони вогонь? А що якщо самому зібрати такий патрон?
Це комбінований пиж корок+фетр.
А є трохи інша комбінація. Хоча то все нічим не краще простого кроку.
 

Вкладення

Kapitan

Снайпер
Не бери його. Він залитий повністю парафіном або якоюсь фігньою на його основі. Пиж як камінюка. Зовсім не стискається.
Краще було б, знайти того пижа після відстрілу, щоб подивитись як він замортизував. На рахунок парафіну, то мені попадались войлочні осалені теж залиті парафіном і дубові. Але ми стріляли. Якщо той пиж дійсно Франція, то я не думаю що лягушатники дурні і стріляють дубовими і хреновими пижами. Там люди підходять до цього не так як у нас голодранців, аби бабло зрубати.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда

huntumy

Зброяр
Довго зтираться буде до нормальго розміру
 

Вкладення

Останнє редагування:

БМ-16

Мисливець
Я теж попався на ті пижі. Коли розкрив посилку то був в шоці від побаченого. Дійсно, обценьками стиснути не можливо. Після довгої розмови з продавцем, в які він мені доквзував що пиж в патроні потрібен щоб порохові гази не проривались в дріб і все, і я нічого в тому не розумію, я ті пижі відправив йому назад, а він мені гроші.
Хлопці не ведіться на ті пижі. Я не знаю який той пиж в патронах В&Р, але я ті "фетрові" пижі, що на OLX продають, собі ні за що не вклав би в патрон.
 

huntumy

Зброяр
Там просто зайва осалка. Як би її не було, був би нормальний фетровий пиж
 

БМ-16

Мисливець
Шо то за осалка після якої не можна стиснути обценьками пижа? Для чого вона така потрібна?
 

zlody

Мисливець
Может у кого-то есть возможность ходовые пыжи на прессе проверить. Было бы интересно. Или может кто-то уже делал и есть ссылка.
 
Зверху