Форсунки на бойки 50 грн.

Статус
Закрита.

Beowulf

Мисливець
IMG_20230628_100847.jpg
IMG_20230628_100833.jpg
IMG_20230628_100810.jpg
IMG_20230628_100755.jpg
IMG_20230628_100747.jpg
Пропоную форсунки з міцної жаротривкої , кислостійкої сталі на бойки, звісно після доопрацювання ) Самовивіз м. Київ або передоплата.
 

Шурави

Снайпер
Тю. А шо таке форсунка?
На скільки мені відомо, Це якась хреновина з отвором всередині, для розпилювання чого небудь.
Хтось мені неуку може сказати, в якій зброї використовують бойки з "диркою"?
 

Beowulf

Мисливець
Які дирки що ви морозите ?
На бойки йде середня частина, що не зрозуміло ? із об'яви жаростойка , кислостойка, зностійка нержавійка. Ви представте скільки тисяч вибухів витримує ця форсунка на хвилину роботи дизельного двигуна, вона переживе любе ружо . Я звісно нікому не навязую робити з них бойки і це не моя видумка. Прочитано на якомусь форумі. Зацікавився темою після поломки рекомендували і арматуру але спинився на форсунках. Всім гарного настрою. І гарних ловів.
 

СерыйП

Слідопит
Які дирки що ви морозите ?
То Ви морозите не знаючи як деталь , яку продаєте, називається. Вам народ правильно натякає, що в форсунці дирка, тому що форсунка, це "розпилювач". Загугліть конструкцію форсунки і назвіть правильно деталь, народ перестане над вами "угорати".
 

Beowulf

Мисливець
То Ви морозите не знаючи як деталь , яку продаєте, називається. Вам народ правильно натякає, що в форсунці дирка, тому що форсунка, це "розпилювач". Загугліть конструкцію форсунки і назвіть правильно деталь, народ перестане над вами "угорати".
 
Статус
Закрита.
Зверху