Фото " Природа "

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Велика просьба до учасників фотоконкурсу "Природа" виставляти фото які мають якийсь художній1 зміст і відповідну тематику,але все таки зі змістом.Просто фото,без змісту і без фоторедактора будуть видалятись,так як займають багато місця і займають час під час їх оцінювання. Старайтесь робити фото в якісному зображенні.
 

kef

Зброяр
Тоді варто відкрити конкретну тематику з художнім ухилом і розясненнями .що і як.а не просто /світлини природи + конкурс/.
Чорний квадрат Малєвича це теж високохудожній витвір. ;)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Тоді варто відкрити конкретну тематику з художнім ухилом і розясненнями .що і як.а не просто /світлини природи + конкурс/.
Чорний квадрат Малєвича це теж високохудожній витвір. ;)
А це вже лишнє. При виставленні фото треба лише трошки подумати і самому прикинути про її художню вартість і художній зміст!Фото це не проза,де можна словами розказати про все, тут треба без слів пояснити задумане.Ніхто від вас не вимагає викладати щось високопарне і високохудожнє,але зміст повинен бути!А на рахунок Малевича і його ” Чорного квадрату”,якщо ви зрозуміли його зміст,то я здіймаю пред вами капелюха! :oops:
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
А це вже лишнє. При виставленні фото треба лише трошки подумати і самому прикинути про її художню вартість і художній зміст!Фото це не проза,де можна словами розказати про все треба, тут треба без слів пояснити задумане.Ніхто від вас не вимагає викладати щось високопарне і високохудожнє,але зміст повинен бути!А на рахунок Малечича і його ” Чорного квадрату”,якщо ви зрозуміли його зміст,то я здіймаю пред вами капелюха! :oops:
Прошу вибачення. Але кожен бачить світ - природу власними очима та по своєму оцінює . Мені наприклад до вподоби світлини із пейзажами з різних областей країни. Якщо немає змоги побачити природу тих країв наживо, то хоть на світлинах є можливість. ....
Вибачте за лірику .
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Парни их там пятеро, птенцы очень быстро растут, попробую через несколько дней сфоткать, если не вылетят.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Парни их там пятеро, птенцы очень быстро растут, попробую через несколько дней сфоткать, если не вылетят.
Сегодня посмотрел, а гнездо пустое, остался только один и то думаю завтра и его уже не будет. Выросли как одним днем и что называется на глазах...
IMG_20210506_202347.jpg
 
Зверху