Фото наших любимых легавых.

mrjura

Мисливець
Жилет только в мороз одеваете или в камыши, при плюсовой температуре, тоже?
Жилет одягаєм осінью- на воду, та зимою. Неможу залиши дома хоча на зайця інколи заважає. Через те що живе "на дивані" , слабо формується підшерсток. Та і взагалі він більш "куцхаристий", зато немаємо проблем з бур'янами :)
Якщо стосовно фото то полювали під постріл, в нас туго з фазаном:(
На вулиці було - 15, швиденько зібрали і до каміну:D
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Жилет одягаєм осінью- на воду, та зимою. Неможу залиши дома хоча на зайця інколи заважає. Через те що живе "на дивані" , слабо формується підшерсток.
Якщо стосовно фото то полювали під постріл, в нас туго з фазаном. На вулиці було - 15, швиденько зібрали і до каміну.
Ясно, спасибо! А мой, хоть и закаленный, в густом камыше/тростнике, осоке и т.д., при преследовании/поиске уток грудь, через шерсть и подшерсток, почти до крови натирает/разъятривает- жалко помощника! Правда, это случается не часто и после 1-2 часовой работы в камыше и болоте с водой. Подумывал насчет "усиления брони", в виде жилета, да опасаюсь, что он будет мешать или зацепиться за коряги.
 

mrjura

Мисливець
Ясно, спасибо! А мой, хоть и закаленный, в густом камыше/тростнике, осоке и т.д., при преследовании/поиске уток грудь, через шерсть и подшерсток, почти до крови натирает/разъятривает- жалко помощника! Правда, это случается не часто и после 1-2 часовой работы в камыше и болоте с водой. Подумывал насчет "усиления брони", в виде жилета, да опасаюсь, что он будет мешать или зацепиться за коряги.
Я свого постійно тримаю на контролі за домогою біпера, але ризик є.
В напарника колись собака сама роздягнулася, жилет так і не знайшли :mad:
Тому сам жилет максимально підігнав під тіло собаки, особливо вирізи для ніг. Єдине "напрягала" ручка на жилеті, але одного разу прийшлось полювати з лодки тоді вона стала в нагоді.
Р. S. Якщо надумаете брати жилет, беріть з замком, а не тільки з липучками.
 

Вкладення

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Братцы!Человек просит помощи!

с..png
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Мой любимый трудяга-работяга.
Раннее утро.
Только что выползли из болота: и я, и он.
40 минут работы в тех местах, где и в костюме не везде пройдешь.
Уставшие, мокрые, грязные, но- довольные!
А сколько визга и кульбитов было ранним утром, при сборе на охоту!
05.08.2018

11.jpg


Аппортирование крыжака
1.jpg
 
Останнє редагування:
Зверху