Футляр для ружья

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
хорошо в стране советской жить-не приходится тужить
 

AlKi1956

Новачок
Футляр знову у продажі :ціна 800гр . (для КОСТІК911 -1 гр ) ,але ручка коштує 799 ібез ручкі не продається . Торг умісний - тількі не для костіка 911 , який за кордоном , а моі сини - мисливці = бережуть Украіну .
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Футляр знову у продажі :ціна 800гр . (для КОСТІК911 -1 гр ) ,але ручка коштує 799 ібез ручкі не продається . Торг умісний - тількі не для костіка 911 , який за кордоном , а моі сини - мисливці = бережуть Украіну .
я шота незрозумів посліднє речення???
що за неумісні висловлювання в мою сторону???ТС,мабуть,думає,що це форум для ,,посідєлок сємєчки полузгати,,???так сміху..очки закидайте у клубі любителів Пєтросяна,а тут майте повагу до камрадів по зброі,якщо вихованість дозволяє
взагалі то,я би прийняв вибачення і інцидент був би вичерпаний,а прікалуватися ТС може вдома за столом зі своіми синами і колєгами по чарці
 

AlKi1956

Новачок
Ви не тількі не зрозуміли ( посліднє речення ) , але й мою відповідь : прочитайте ще : резерв за Міта до 24 г . 6 . 08 , потім знімається з продажу . А те що я не повівся на 50 гр . які Ви накінули , заробивши на продажі барахла ,я рішень своіх не міняю . А футляр ( кейс )ще знайде свого власника і вибачатись повинні Ви .
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
я повинен вибачитись за те,що згідно чинних правил сайта,поставив резерв в темі,написав смс в ЛС(особисті повідомлення)з пропозицією вищоі виставленоі ціни товару і не отримав ніякоі відповіді від продавця?
це називається непорядність і неповага до товаришів по форумі УТМР...і тепер ще чую в свій адрес непонятні і нетактовні зауваження,через 2 місяці???
давно за цю тему забув і рукою махнув,в тому числі на новачка AlKi1956,якого за порушення правил етики і продажу вже відправляли модератори форуму в ,,баню,,і з таким поводженням до форумчан може не забаритися і ще одна ,,бан-ька,,:cool:
спонукаю топікстартера і надалі вести себе подібним чином
аддіос аміго
 

AlKi1956

Новачок
прочитай уважно і небісись , бо хвилювання скорочує життя : якчо хочеш , прізжай на Чернігівщинуну на відкриття полювання . 5 11. з повагою довсііх мисливців - єгер - Олександр
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Топикстартера отправляю искать счастья на других форумах...
 
Статус
Закрита.
Зверху