Хуглу Ренова.

Ataylih

Новачок
Власники Хуглут Ренова скиньте фото стріляних капсулів, не можу зрозуміти це в мене слаба пружина чи так повинно бути, Здається накол слабоватий, для порівняння скидаю фото ижа -27 і Ренови
 

Вкладення

Ataylih

Новачок
Перепрошую за якість на фото не так замітно, але в реальності між даними гільзами значна різниця, таке враження що мій турок ледь б"є
 

KFoR

Зброяр
Перепрошую за якість на фото не так замітно, але в реальності між даними гільзами значна різниця, таке враження що мій турок ледь б"є
А що осічки? Якщо ні то стріляй і не парся. Ні турки ні італійці під жевело не розраховані :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Перевірте на "жевело"
А що осічки? Якщо ні то стріляй і не парся. Ні турки ні італійці під жевело не розраховані :)
В мене і Алтай-20 "жер" жевело, і навіть однодулка Коре лупить жевело що насіння :) Так що по різному буває.
Я б порадив би перевірити і стрельнути декілька разів патронами з "жевело". Якщо відпрацює на жевело, то викинув би дурні думки з голови і взагалі забув би про накол як страшний сон :)
 

KFoR

Зброяр
Перевірте на "жевело"

В мене і Алтай-20 "жер" жевело, і навіть однодулка Коре лупить жевело що насіння :) Так що по різному буває.
Я б порадив би перевірити і стрельнути декілька разів патронами з "жевело". Якщо відпрацює на жевело, то викинув би дурні думки з голови і взагалі забув би про накол як страшний сон :)
Гена, моя жевела не бачила. Для чого? В мене ні його немає ні гільз під нього. А з єврокапсулем проблем 0. Для чого шукати собі проблем там де їх нема?
 

Ataylih

Новачок
Осічок нема, живело попробую при нагоді, думаю все ок, але хотів переконатися, що це дійсно не проблема. Дякую всім!
 

Trigal

Снайпер
Власники Хуглут Ренова скиньте фото стріляних капсулів, не можу зрозуміти це в мене слаба пружина чи так повинно бути, Здається накол слабоватий, для порівняння скидаю фото ижа -27 і Ренови
Там капсюля разные
 

Ataylih

Новачок
Добрий день. Хто може скинути посилання на інструкцію до Хуглу ренова на укр. або рос. .
 

Александр1390

Мисливець
Осічок нема, живело попробую при нагоді, думаю все ок, але хотів переконатися, що це дійсно не проблема. Дякую всім!
В мене також накол не великий((( одного разу навіть зловив відсічку на пуле шершень таховска! Потім зарядив ще раз і полетіла.
 

KFoR

Зброяр
Як і в будь якому п/а відтягніть на сантиметрів 2-3 затвор і натисніть на спусковий гачок.
 

Александр1390

Мисливець
Да е і вам написали як! Він досить громко клацае, не пропустите))) я відтягую до кінця затвор і потихеньку спускаю при цьому постійно клацаючи!
 

Valer4ik

Новачок
Всем привет.Владеем с братом Хуглу Ренова с декабря 2018. 71 стволы, пластик, дерево бронза. Охотники пока не опытные. По ружью не было никаких вопросов, всё перезаряжает(хоть вверх хоть вниз)), осечек нет,наклепов ручек нет. Были трофеи по перу, зайца нет( нужно тренировать меткость).
Патроны самокруты на п/к 32гр.
Рекомендую как бюджетное надёжное ружье. Выбирали среди Стоегер, Ата.
Если бюджет больше, берите Франки афинити.
 

Valer4ik

Новачок
Власники Хуглут Ренова скиньте фото стріляних капсулів, не можу зрозуміти це в мене слаба пружина чи так повинно бути, Здається накол слабоватий, для порівняння скидаю фото ижа -27 і Ренови
У меня так через наклейку, осечек не было.

IMG_20190902_073921.jpg
 

Volant

Новачок
Всем привет. Весной купил хуглу ренова с 76 стволом в пластике. П/а первый. Много выбирал, смотрел обзоров, и не очень хотелось брать дорогое ружье, из-за нечастого выхода на охоту. В итоге на сегодня имеем под 450 выстрелов, разными патронами от 8 самокрутов в 28гр навеска 1.4гр порох, до покупных 36гр. Стрелял и пулей. Осечки были, на самокрутах при плохо обжатой юбке патрона! И ещё заметил, что только на первом патроне, причина не до конца закрыт замок на личинке. Причиной было плавное запирание, чего в этих ружья делать нельзя. А так вопросов нет. Тут писалось про отсутствие сколько бар держит ствол = 1400бар указано в инструкции, которое идёт к ружью. И где в интернете, на турецком сайте ещё находил данную инфу.
Итог: оружием я доволен.
 
Останнє редагування:

sport_rib

Новачок
Всем привет! Владельцы Хуглу ренова скажите пожалуйста свое мнение о данном ружье, а то на просторах мнение очень разнятся и не понятно это владельцев или очередное продвижение других торговых марок. Как ведет себя покрытие ствола и коробки, как затвор и УСМ? Спасибо!
 
Зверху