Не згоден. У 70-80 рр. минулого століття попит на хутро був саме у зв"язку з тим, що з нього шили теплі, популярні і гарні речі. Які із задоволенням всі носили у холодну пору. І це була не мода, а необхідність. Якої в наш час практично немає. Та й вибір матеріалів для одягу-головних уборів зараз набагато більший, час не стоїть на місці. Тим більше, що і звірі зараз толком не вилинюють, бо тепло. Мездра синюшно-сіра, а не білосніжна. Морозів серйозних, у нашій країні, практично за минулу зиму і не було. Як і снігу. Клімат змінився не в кращу сторону. А з ним і якість хутра наших звірів.
Коли я лише робив перші кроки на мисливському шляху, то 90% всіх мисливців одягали на полювання хутряні шапки: кролик, ондатра, дехто і лисячі одягав, але це вже було дуже небезпечно-могли і підстрелити ненароком... Про це нагадують тепер лише архівні фото з тих, уже далеких, часів.
В наш час хутровим промислом, чого правду ховати, займаються переважно бракон"єри, які відловлюють-відстрілюють переважно ліцензійних тварин-куниць, видр, бобрів і т.д. В т.ч. числі і за допомогою сучасної тепловізійної техніки і нарізної зброї.
А без сировини, належної якості і у значній кількості, ні про які перспективи розвитку хутряної галузі в Україні і мови бути не може.