Цуценята Українського Карпатського гончака (УКГ)

lemesh_misha

Мисливець
Цуценята (УКГ)....

реєстрація ФМСУ
тел.0677710879
...



В"язка Джулія Азур.... Екстер"єрна оцінка в обидвох "відмінно"...Польових дипломів наразі в жодного нема...Собаки "живуть" на полюванні... dfg



Азур (вл Петро Лазур з Вонігова)



Джулія вл.Лемеш М.О.

 

Вкладення

lemesh_misha

Мисливець
Кличка цуциків Джулії ...

хлопці:Пиж,План,Плакун,Позур,Постол,Поткан,Перст.

дівки:Петра,Прайда,Пайка,Потя,Пойта
 

Sdsw2109

Мисливець
Прошу вибачення, а хіба ФМСУ кобеля допускає до в"язки без жодного дилому? Чи у Вас позапланова?
 

собаколюб

Слідопит
У звязку з малою кількістю представників породи, поки від плідників не вимагають дипломів, вистачить екстер'єрної оцінки.
 

AND KOV

Снайпер
У звязку з малою кількістю представників породи, поки від плідників не вимагають дипломів, вистачить екстер'єрної оцінки.
Так вже і не так мало, а що іспити федерація не планує провести, і взагалі це довго будуть такі в'язки без дипломів?
 

lemesh_misha

Мисливець
Таке відчуття ,що нам докоряють,бо ми маємо якісь привелеї....ніби в Україні вже з десяток мисливських порід вивели ,а тут якомусь карпатцю привелеї...
 

AND KOV

Снайпер
Федерація взялася за це діло, то хай правила встановить, хай чужі перепише, чим воні погані
 

AND KOV

Снайпер
Таке відчуття ,що нам докоряють,бо ми маємо якісь привелеї....ніби в Україні вже з десяток мисливських порід вивели ,а тут якомусь карпатцю привелеї...
Ніхто не докоряє, я запитав у собаколюба, мені цікаво просто
 

lemesh_misha

Мисливець
тоді я неправильно зрозумів.вибачайте ...напевно вже пізновато....добраніч...
 

Sdsw2109

Мисливець
Федерація взялася за це діло, то хай правила встановить, хай чужі перепише, чим воні погані
Ви праві. Та правила встановлені і там, здається, про привілеї нічого не ведеться. Для кобеля обов"язково потрібно мати диплом для допуску до в"язки. Якщо не так, то хай мене виправлять. А взагалі, не хочу нікого образити, це особиста справа гоподаря, але за весь час можна було б кобелька на іспити і звозити! І тоді ні у кого не було б ніяких питань, а так, я досить часто бачу, як собаки "живуть" на полюванні, але бігають там, як "Бобіки"!
 
Зверху