Цуцики УКГ, Хмельницька обл.

Статус
Закрита.

Hanter93

Мисливець
1. Порода : Український карпатський гончак
1.2. (кобелів/сук) : 3/2
1.3. Дата народження цуценят : 04.06.2016

2. Батьки цуценят :

2.1. Батько : (ім`я) Шайтан, Данильчука В.
2.1.1 Всі дипломи за робочі якості по виду дичини : Д1 кабан пара, 3Д2 кабан, Д2 кабан пара-багато, Д3 кабан - багато, 2Д2 борсук, Д3 борсук - багато, Д3 качка, Д3 лисиця.
2.1.2 Племінний клас : Еліта
2.1.3 Оцінка екстер`єру :Відмінно

2.2. Мати : (ім`я) Рада, Новацького А.
2.2.1. Всі дипломи за робочі якості по виду дичини : Д2 кабан пара - багато, 2Д3 кабан, Д3 заєць русак
2.2.2. Племінний клас : І племінний клас
2.2.3. Оцінка екстер'є́ру : Відмінно

3. Кінологічна організація, яка спланувала в`язку: ФМСУ

4. Місце знаходження цуценят : Камянець Подільський р-н Хм.обл.
5. Контактна інформація :067-929-19-55 Данильчук Володимир, 097-323-3909 Андрій Новацький.
6. Ціна цуценят (не обов`язково) приємлива.
Продаж лише по договору завіреним у нотаріуса, що нащадки мусять щороку відвідувати виставки та змагання до тих пір, поки не отримають класності!
 

Sdsw2109

Мисливець
Мне вот просто интересно посмотреть на форму договора, его название и на нотариуса или юриста, который составил этот договор и заверит! Большей глупости я наверное не читал!
 

Кайзер

Мисливець
Продаж лише по договору завіреним у нотаріуса, що нащадки мусять щороку відвідувати виставки та змагання до тих пір, поки не отримають класності!

Договір,звісно справа добра.Проте,яку відпоповідальність понесе заводчик,якщо на першій же виводці,пес отримає оцінку екстер"єру "ДОБРЕ"?
На випробуваннях,змаганнях залишиться без диплому?:)
 

собаколюб

Слідопит
Мне вот просто интересно посмотреть на форму договора, его название и на нотариуса или юриста, который составил этот договор и заверит! Большей глупости я наверное не читал!
КСУ давно практикує подібні договори! То вони займаються "глупостю"?
Бажають власники аби нащадків показували світові, що в цьому поганого?!
Представників даної породи вже трішки є, але на випробування їздять одні і ті ж самі! З виставкою трішки краще, але якщо якщо з мету(беремо середню кількість цуциків 6) на виставку привезуть 1-2 інших вмовити не можливо...(а нах... воно мені надо, ше вкрадуть)
А договір складали професійні юристи...
 

Hanter93

Мисливець
Практика продажу собак по таких договорах уже давно введена в практику і діє...
Чому договір..тому що не хочеться, щоб хороше потомство від висококласних плідників просто десь затихло в вольєрі...
А договір розумний...усе прописано.
Жоден заводчик не дасть гарантії 100%, що все буде ок. Адже генетика штука до цих пір не вивчена до кінця, і збої завжди можливі.
І якщо у купленого цуцика щось буде не те з екстерєром та він отримає, до прикладу "задовільно" (прикус чи т.п.) - договір припиняє свою дію. А власник може отримати з наступного мету безкоштовно нового цуцика.
Про роботу, що кажете залишиться без диплому. Так, якщо собакою не займатися, або таскати в ліс/поле 1 раз у місяць, то надіятися, що "вихованець" зірки зніматиме з небе - не варто. А так, ця вязка перевірена. Є робоче дипломоване потомство. Тому регулярна нагонка зробить цуциків роботягами!
Прошу не відходити від теми!!! Хто хоче придбати без договору - телефонуйте...але ціна вже буде не та, що з договором. Оскільки заводчики палкі цінителі УКГ і всяко стараються пополяризовувати дану породу не тільки на полюванні, а й на кінологічних заходах!
 

Sdsw2109

Мисливець
КСУ давно практикує подібні договори! То вони займаються "глупостю"?
Бажають власники аби нащадків показували світові, що в цьому поганого?!
Представників даної породи вже трішки є, але на випробування їздять одні і ті ж самі! З виставкою трішки краще, але якщо якщо з мету(беремо середню кількість цуциків 6) на виставку привезуть 1-2 інших вмовити не можливо...(а нах... воно мені надо, ше вкрадуть)
А договір складали професійні юристи...
Поперше мова йде напевно про договір купівлі-продажу собаки. Договору про те, що господар з собакою відвідуватимуть виставки та змагання, не існує! По друге - жоден юрист не складе проект договору, якщо в ньому буде визначана умова на мабутнє , а саме, що собака повинна отримати "класность"( обов"язки щодо утримання - може вказати, але не більше!) По трете- тільки сам договір купівлі-продажу буде коштувати не меньше 2000 тис грн. По четверте - від теми відхилитись неможливо, оскільки ви поставили умовою придбання - нотаріально посвідчену угоду, а якщо ні, то ціна буде інша!
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Прошу не відходити від теми!!! Хто хоче придбати без договору - телефонуйте...але ціна вже буде не та, що з договором.
Так ви на форумі не перший день і правила напевно читали, але от не хочите дотримуватись, я маю на увазі що ви не вказали ціну за цуцика.
 
  • Like
Reactions: crp

игрок

Мисливець
КСУ давно практикує подібні договори! То вони займаються "глупостю"?
Бажають власники аби нащадків показували світові, що в цьому поганого?!
Представників даної породи вже трішки є, але на випробування їздять одні і ті ж самі! З виставкою трішки краще, але якщо якщо з мету(беремо середню кількість цуциків 6) на виставку привезуть 1-2 інших вмовити не можливо...(а нах... воно мені надо, ше вкрадуть)
А договір складали професійні юристи...
Спілкувався з власниками розплідників, деякі можуть подарувати щенка, на основі договору, в який входить обов'язкове зароблення дипломів по основній дичині + відвідання виставки, протягом певного періоду, а якщо не зможе підготувати собаку по різних причинах і не будить виставляти на змагання то повертає повну вартість щенка.
 

собаколюб

Слідопит
в договорі можете прописати все, що хочите(але в рамках розумного)!

і я можу подарувати.... і того року дарувала, але сугубо у відповідальні руки! за одого цуцика розрахувались після виставки(пройшли огляд в підлітковому віці і розрахувались, хоча я мову про гроші не вела).

право ваше! хочете берете цуцика на таких умовах, хочете - далі шукаєте...

відносно порушення правил оголошення(розділ ціни), так чимало оголошень подають зовсім не по формі і модератори мовчать...навіть самі в темі домовляються про купівлю... але у виправдення все ж скажу - оголошення подавав не власник,
 

Hanter93

Мисливець
Орієнтовна ціна 100$ при заключені договору купівлі-продажу.
І чому так причепилися до того договору. Не подобається...проходим далі...Є ціла купа середніх за якістю плідників, від яких цуцика можна взяти і дешевше і без договору..
А ця пара перевірена. Шайтан - Чемпіон Хмельницької обл. виставки 2016, має три класні потомки (усі до 2-х річного віку отримали І племінний клас та здобули купу дипломів, один з потомків став кращим представником породи 31 Хм.обл. виставки МС), Рада має 2 класні потомки (теж у І племінних класах)... Тому однозначо, хочемо, щоб ці цуцики світилися на усіх кінологічних заходах! Плюс цінність даних цуциків - вони не несуть крові Рекса Анопрієнка (а на нього заімбридинговано чи не 90% укг). Тому потомство підходить для вязок чи не з усіма існуючими укг зараз...
 

hanter1982

Слідопит
Я конечно вижу что собачки хорошие!Но есть ли у них награды вне Хмельницкой обл.???Или они участвуют только в пределах Хмельницкой обл.???Выступали они на состязаниях гончих собак Всеукраинского значения???
 

Hanter93

Мисливець
Їздять, в основному на Заходи Хм., Терноп., Вінниць., Житом., Львів., Рівн. областей - далеко власникам не дозволяють фінанси... А так дипломи отримані під різними експертами (Данилюк, Вербило, Ногас, Войталюк, Коробчук, Соловей, Скрипнюк та інші...)
Шайтан - в парній роботі по кабану на Львівських міжобласних змаганнях 2-ге місце чи 3-тє здається здобув. (його, до речі на Теребовлянський вольєр уже не пускають...у парі з Розою Шельмою вивели з строю двічі по кабасику, що довелося міняти).
Рада Д3 по русаку отримала на Регіональних змаганнях Кубку Букатевича 2015.
Дану пару можна буде побачити на Всеукраїнській виставці в Києві 24-26.06.16 р. А також цими вихідними на Чернівецькій обласній виставці МС.
 

crime830

Мисливець
Оскільки виставки проходять на Західній Україні і Ви робите ставку на договір і подальше кінологічне ведення УКГ, популяризацію даної породи, то чи приймете умову договору, якщо щеня купить у Вас людина зі Східної України, а не сусід:
- "Продавець зобов'язаний відшкодовувати Покупцю витрати, що пов'язані з участю у виставках, змаганнях на протязі 5-ти календарних днів після надання підтверджуючих документів Покупцем, до тих пір, поки предмет договору не отримає класності. (витрати на переїзд, участь у виставці, змаганні та ін.).
 

Hanter93

Мисливець
Кінологічні заходи (виставки/змагання) проходять на території Усієї України ! http://fmsu.org/ru/plany
+ УКГ допускаються до усіх видів випробувань/змагань...
Можите відвідувати територіально у вас по місцю...
Такого пункту в договір не має...
 

drathar4312

Новачок
Їздять, в основному на Заходи Хм., Терноп., Вінниць., Житом., Львів., Рівн. областей - далеко власникам не дозволяють фінанси... А так дипломи отримані під різними експертами (Данилюк, Вербило, Ногас, Войталюк, Коробчук, Соловей, Скрипнюк та інші...)
Шайтан - в парній роботі по кабану на Львівських міжобласних змаганнях 2-ге місце чи 3-тє здається здобув. (його, до речі на Теребовлянський вольєр уже не пускають...у парі з Розою Шельмою вивели з строю двічі по кабасику, що довелося міняти).
Рада Д3 по русаку отримала на Регіональних змаганнях Кубку Букатевича 2015.
Дану пару можна буде побачити на Всеукраїнській виставці в Києві 24-26.06.16 р. А також цими вихідними на Чернівецькій обласній виставці МС.
Були ми на тих змаганнях собачки дійсно показали гарну роботу але це було другого дня !!!
Свиня була невелика вже добряче подерта лайками та знисилина тому тут не тільки її могли вивисти зладу ваші карпатці а й інші породи .
Бачу у вижлеця є диплом по лису то що він довгогон ,адже для цієї породи не є притаманим ця риса ?
Тай в м Теребовлі власник розповідав товаришам що його собачки працюють винятково по копиту .Пушним практично нецікавляться .
Тому хотілось більше дізнатись де та наяких змаганнях був отриманий диплом по пушному та фамілії експертів які слуали собачку .
Також хотілось побачити родовід вашого вижлеця хто батьки та якщо можна кілька фото пса та його нащадків адже їх в него якщо дивитись на класність вже вистачає .
Інформацією про дану породу давно цікавлюсь хоч і займаюся іншими породами , можливо колись й придбаю .
 

Hanter93

Мисливець
Стандартний гін в укг 20-60 хв... для довгогона то мало, для кг - стандартна робота...
То були Міжобласні Львівські змагання..почитайте положення, про проведення таких заходів, і по яких кабасиках проводиться такі заходи...
Буду мати час - виложу фото.
Всі питання до власника плідників кг - номер Данильчука В. у першому пості теми.
 

Hanter93

Мисливець
Порода : Український карпатський гончак
1.2. (кобелів/сук) : 1/6
1.3. Дата народження цуценят : квітень 2016

2. Батьки цуценят :

2.1. Батько : (ім`я) Бай, Симончука.
2.1.1 Всі дипломи за робочі якості по виду дичини : 2Д1 борсук, 3Д2 кабан, 2Д2 кабан пара, Д3 кабан, Д2 борсук, Д3 борсук, 6Д3 ведмідь пара, Д3 кровяний слід.
2.1.2 Племінний клас : І пл. клас (1 класний потомок у 1 плем класі).
2.1.3 Оцінка екстер`єру :Д.Добре

2.2. Мати : (ім`я) Альма (Шайтан*Шельма), Данильчука.
2.2.1. Всі дипломи за робочі якості по виду дичини : Д2 кабан пара , 2Д3 кабан
2.2.2. Племінний клас : І племінний клас
2.2.3. Оцінка екстер'є́ру : Д.Добре

3. Кінологічна організація, яка спланувала в`язку: ФМСУ

4. Місце знаходження цуценят : Городоцький р-н Хм.обл.
5. Контактна інформація :067-929-19-55 Данильчук Володимир,
6. Ціна цуценят (не обов`язково) приємлива. Орієнтовно 100$.
Продаж лише по договору купівлі-продажу, що нащадки мусять щороку відвідувати виставки та змагання до тих пір, поки не отримають класності!

Вільні 2 вижлівки (сучки).
 

собаколюб

Слідопит
Як
Оскільки виставки проходять на Західній Україні і Ви робите ставку на договір і подальше кінологічне ведення УКГ, популяризацію даної породи, то чи приймете умову договору, якщо щеня купить у Вас людина зі Східної України, а не сусід:
- "Продавець зобов'язаний відшкодовувати Покупцю витрати, що пов'язані з участю у виставках, змаганнях на протязі 5-ти календарних днів після надання підтверджуючих документів Покупцем, до тих пір, поки предмет договору не отримає класності. (витрати на переїзд, участь у виставці, змаганні та ін.).
Як на мене цей пункт абсурдний... Якби мені хтось компенсував витрати на виставки та випробування...то досі б доїхали е-е-е до Дніпра....
Але... Розраховую лише на себе, тому відвідую лише найближчі заходи!
На початку місяця дзвонить мені товариш з Краматорська(тримає двох карпатців), каже експерт на виставці не змогла оцінити його собак, бо не знає їх! І це досить іменитий і шанований експерт... В Закарпатті ситуація не краща...
Тому не від регіону все залежить, а від самого експерта...
Колись давно в нас проводили виставку службових,декоративних та мисливських собак! В організатора запитувала 100 разів чи експерт знає таку породу і зможе його оглянути... Та не проблема, приходьте! Прийшли і опа - я не знаю стандарту... Добре, що при собі був журнал МС з стандартом укг... На основі нього був проведений огляд(ми тоді навіть в the best приймали участь і кубок взяли, хоча не нвйвищий)
 

crime830

Мисливець
Як

Як на мене цей пункт абсурдний... Якби мені хтось компенсував витрати на виставки та випробування...то досі б доїхали е-е-е до Дніпра....
Але... Розраховую лише на себе, тому відвідую лише найближчі заходи!
На початку місяця дзвонить мені товариш з Краматорська(тримає двох карпатців), каже експерт на виставці не змогла оцінити його собак, бо не знає їх! І це досить іменитий і шанований експерт... В Закарпатті ситуація не краща...
Тому не від регіону все залежить, а від самого експерта...
Колись давно в нас проводили виставку службових,декоративних та мисливських собак! В організатора запитувала 100 разів чи експерт знає таку породу і зможе його оглянути... Та не проблема, приходьте! Прийшли і опа - я не знаю стандарту... Добре, що при собі був журнал МС з стандартом укг... На основі нього був проведений огляд(ми тоді навіть в the best приймали участь і кубок взяли, хоча не нвйвищий)
Не гнівайтесь, але абсурдною є вимога власника собак(продавця) про договір КП з обов'язками покупця відвідувати виставки і отримання класності, та й не у кожного із нас є журнал МС з стандартом укг... для показу його експерту на виставках.
Вважаю щоб не було таких ексцесів, то заводчикам УКГ необхідно звернутись до відповідних установ з клопотанням щоб есперти при проведенні заходів добре знали про дану породу, а не оцінювали собаку по якомусь журналу.
Щоб дати оцінку собаці на виставці чи змаганнях потрібно знати про породу все, щоб не було потім дворняг з титулом the best.
Насамкінець додам, що мені подабається те, як власники УКГ намагаються популяризувати дану породу і піклуються про неї.
Продавцю гарних продаж, собакам гарних господарів, новим власникам гідної роботи їх улюбленців.
 
Статус
Закрита.
Зверху