Цікавий Зауер 12 калібру з паспортом

Статус
Закрита.

gaudi

Слідопит
Довжина 70, 5,, А чому не 71?? Та де мережка на зрізі стволів?? Чи може я чогось не знаю?? Пробачте.
як ви говорите мережка.то іі може і не бути в оригіналі.тут багато запитань і без мережки до даного екземпляру....
 

Volker

Слідопит
По відсутності відповіді довжини ствола. Та відсутності мережки на кінцях ствола. Хай родавець розяснить обрізані вони, чи цілі. Продавши не один десяток рушниць-можна визначитись без підказок, що з рушницею було, чи підтвердити її аутентичність , яка буде варта грошей обговорення. Щось не чутно в обговоренні і думка спеціалістів.
 

kef

Зброяр
По відсутності відповіді довжини ствола. Та відсутності мережки на кінцях ствола. Хай родавець розяснить обрізані вони, чи цілі. Продавши не один десяток рушниць-можна визначитись без підказок, що з рушницею було, чи підтвердити її аутентичність , яка буде варта грошей обговорення. Щось не чутно в обговоренні і думка спеціалістів.
Я не спеціаліст. Але дещо знаю і бачив . І Вас розчарую. Жоден хто хоть щось тямить в зброї і не тільки ,по загальних світлинах предмету не дасть 100 відсоткову гарантію по заключному висновку.
Треба все дивитися на живо і перевіряти. Буває що і сам власник незнає тих /нюансів/ які має його /власність/. І в цей перелік підуть любі речі.
А тема обговорення Ви і самі знаєте , що це пошук потенційного клієнта для купівлі. І власник не дуже буде спішити з відповіддю.
 
Останнє редагування:

mulyavchik

Снайпер
По відсутності відповіді довжини ствола. Та відсутності мережки на кінцях ствола. Хай родавець розяснить обрізані вони, чи цілі. Продавши не один десяток рушниць-можна визначитись без підказок, що з рушницею було, чи підтвердити її аутентичність , яка буде варта грошей обговорення. Щось не чутно в обговоренні і думка спеціалістів.
А Ви що думаєте,якщо хазяїн і продав не один десяток рушниць то він має рубати 100%во по всім моделям?Знати всі тонкощі випуску даної моделі і всю підноготну даної фірми,товар якої він продає?
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Рушниця в аутентичному стані,нічого не різалося і не крутилося,як би там мої ігнорщики,гаудя і волкер не розпиналися,біток з гамерики,відсутність насічки на зрізі стволів,та інша ,,чюш сабачья,,цей екземпляр все стерпить
Це як Україна для кацапа-не ваше,от і бісяться
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вона дісталася мені тут,на місці,з-за океану не приїхала
 
Статус
Закрита.
Зверху