Ціна на рушниці, або .....в кого які запаси

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
читати (запаси- можливості)
тема для по балакать.
рушниця в доброму стані без сипу

іж 18- 150*26 -
іж 17 - - 10% ціни 18
іж 5,к - 150
іж 58 -200-300, від калібра +100-170
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
А 34, 27, и 21-12? Их как цените?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
іж 18- 150*26 -
іж 17 - - 10% ціни 18
іж 5,к - 150
іж 58 -200-300, від калібра +100-170
а детальніше можна - що означають ці цифри? це орієнтовні ціни, то як тоді бути з критеріями оцінки? тут уже скільки разів пересварились щодо оцінки стану зброї, наприклад з власного досвіду - знайомий купив рушницю, і сказав стан дуже добрий, майже ідеальний, а я як глянув - я б у руки не взяв навіть!!!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
А расценка ббб?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
так тут треба не так, якщо я зрозумів логіку:
ТОЗ:
ТОЗ-Б -
ТОЗ-БМ -
ТОЗ-63 -
ТОЗ-25 -
ТОЗ-66 -
ТОЗ-54 -
ТОЗ-80 -
ТОЗ-34 -
ТОЗ-120 -
це тільки ТОЗи і без врахування калібрів та градацій виконання!!!
 

kef

Зброяр
То вже потрібна ціла товарознавча експертиза або торгівельна палата.....може з ціною визначатися.....
Всі чудово розуміють ціну на рушниці .Вона не мінялася майже нічим десятки років...лише накручувалася штучно на деякі марки рушниць .
27...Іж....34.Тоз ....і раніше коштував 400....500....
58.....57....26....54.Іжи. ...250....500..
В залежності від стану....
Чому так стверджую...бо в 1993 році шукав собі рушницю і ціну в доларах добре запам'ятав.
Бо однокімнатна квартира тоді коштувала 1.5 тис.дол. .а трьох кімнатна 3...4 тис.дол...
О така математика...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Річ має власника,а той скільки захоче таку ціну і ставить,а вже клієнт сам думає -чи він дибіл(власник),чи перекуп,чи нормальний продавець і заоднго і вирішує- чи дивитись,чи подивитись і пройти мимо,чи взагалі на цю тему не звертати уваги.Готового трафарету в даний час по такій схемі не передбачиш.Тут сам клієнт все вирішує,а приблизно як,ну то я вказав.Все поза цим порушення прав людини,зі всіма випливаючими!!
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
так тут треба не так, якщо я зрозумів логіку:
ТОЗ:
ТОЗ-Б -
ТОЗ-БМ -
ТОЗ-63 -
ТОЗ-25 -
ТОЗ-66 -
ТОЗ-54 -
ТОЗ-80 -
ТОЗ-34 -
ТОЗ-120 -
це тільки ТОЗи і без врахування калібрів та градацій виконання!!!
заповніть свободне місце
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
а детальніше можна - що означають ці цифри? це орієнтовні ціни, то як тоді бути з критеріями оцінки? тут уже скільки разів пересварились щодо оцінки стану зброї, наприклад з власного досвіду - знайомий купив рушницю, і сказав стан дуже добрий, майже ідеальний, а я як глянув - я б у руки не взяв навіть!!!
ці цифри, в американських грохах
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Річ має власника,а той скільки захоче таку ціну і ставить,а вже клієнт сам думає -чи він дибіл(власник),чи перекуп,чи нормальний продавець і заоднго і вирішує- чи дивитись,чи подивитись і пройти мимо,чи взагалі на цю тему не звертати уваги.Готового трафарету в даний час по такій схемі не передбачиш.Тут сам клієнт все вирішує,а приблизно як,ну то я вказав.Все поза цим порушення прав людини,зі всіма випливаючими!!
згідний.
верніть моє попереднє повідомлення. в новій темі, якщо Ви так думаєте.. з пов.
 

kef

Зброяр
Іж 49....добротна рушниця...
400....500..якщо циліндр правий.
Калібр який...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
16.
Ти вирішив попрощатись з своїм ружиком?
поки що просто приклад навів на тому, що маю:)
ага, 0,0 мм та 0,8 мм
 
Зверху