Ціна на рушниці, або .....в кого які запаси

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
основополагающий фактор формирования столь не низкой цены на советские ружья в приличном состоянии. Все остальные факторы - весьма и весьма условны.
Гєннадій, я такі нє понял, Ві к нашім ілі к вашім? такі дергаєтесь как базарніє вєси - имєєтє ружья СССР, а хочітє нєнашіє!:D:D:D
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:D Как там при коллективизации было - "идейные", "кулаки" и "шатающиеся". Я пока к "шатающимся" :D
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я бы с удовольствием попробовал бы турецкую 20-ку с вертикальным блоком стволов. ИЖ-27 в отличии от ТОЗ-34 мне не нравится, а искать редкого ТОЗа в 20-том калибре - турок более доступен. :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не, хватит пока 12-го и 20-го. Мне на следующий год полу-юбилей. Может все же 22 вмр?:)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
В принципе если бы были сменные чоки
куди там їх тулити?!

але якщо відповідно до нашої теми - то ціна їх аналогічна 12 калібру, а от Т-34-20 значно вища, і це пов"язано популяризацією 20 калібру в Старому Світі і відповідно у нас! хоча я особисто вважаю оптимальним 16-й.
 

kef

Зброяр
20 калібр цінний у легких добротних рушницях старої Європи...а от між радянськими моделями великої різниці між 20 та 16 к.немає...
В мене були і ще є в 16 к.старенький німець .вагою біля 2.6.кг. .чим не двадцятка. .
Зручне.легке.бій добротний. .трофеї маю...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
куди там їх тулити?!
Про сменные чёки в 28К - уверен, шутка...
Может и шутка, не знаю. С такого ружья я бы теоретически смог стрелять перепела, а для это нужны цилиндры. А ТОЗ-34-28 насколько я знаю имеет совсем "не шуточные" сужения в обоих стволах.
 

Agrowest

Мисливець
4317832079219251718.jpg А оце дочка дражнить, принесли буклет з магазина, нам мабуть так не жити..
 

Вкладення

Panters

Снайпер
Підніму тему, пропоную продовжити вже
по німцях чи бельгах і т.д.
 

kef

Зброяр
Запасів море ! Тільки є деякі екземпляри які тут ніколи не побачимо. А так решту ходових топ продажу то це вже сучасні .або заїзджані рекламою старі моделі срср чи старої матінки Європи.
 
Зверху