ЧИ ЗАКОННО ДОБУВАННЯ ДРУГОГО, ТРЕТЬОГО ІТД ЗАЙЦЯ НА КОЛЕКТИВНОМУ ПОЛЮВАННІ, ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ІНШОМУ МИСЛ

Статус
Закрита.

old hunter

Снайпер
Я знаю пару или чуть болеечеловек, которые в детстве наверное г... кушали,так где они не идут-там заец, где не встанут-там лисица. А есть такие-что им можно патроны и не брать. Но как говорил классик-сила в коллективе. С ув.
И у нас такой есть, Моней кличут :)
Но тот походу не в детстве, тот половником перед каждой охотой :D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
раніше, коли я ходив ще з палицею замість ружа, був у колективі (тоді ходили завжди 10-15 чоловік) дядько Петя, який брав на полювання 2-3 патрони в карман, добував зайця (тоді з 1 поля піднімали по 20 штук), рушницю на плече і по дорозі ходить за колективом до обіду, бо дуже любив випити. то його чомусь всі вважали підарасом, але я не розумів тоді значення цього слова...
 

Genry

Снайпер

Сергийко

Слідопит
Ми вже на Ти?
І рішення колективу тепер вище за Закон?
Зрозуміло,як в колективі стріляних зайців ділять,але питання про те,як це описує закон,а власне наказ про відкриття.До речі,тепер і підковою,за Законом,ходити заборонено,але це мало кого обходить.
За Законом,один мисливець має право відстріляти одного зайця,а "за Колективом",кожен мисливець має поїхати додому з одним зайцем.Тому ТС і підняв це питання,на що і отримав відповідь від держави.А наші тут розмови закон аж ніяк не змінять.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
які всі складні... якби така правильність була в угіддях - мали би зайців як гною, довести в полі факт добування 2-3 зайців і-м мисливцем неможливо, якщо кількість зайців не перевищує кількість мисливців. хто не хоче - не стріляє для колег, хто хоче - стріляє. у моєму колективі окрім інших мисливців є мій батько, навіть коли добуваємо по 1 зайцю - 1 віддаю комусь з колег, щоб не сріляти лишнього, нам 1 вистачить на 2 сім'ї. про справу честі - добрати підранка я мовчу. "порушника" можна зловити в тому випадку, коли він відстріляв 2-го зайця, несе його ті кілька хвилин поки, не передасть напарнику і той не запише у свою картку, далі заєць стає "законним". спитайте Володимира Олексійовича Яковлева, який купу років пропрацював в Державній екологічній інспекції про механізм таких дій. хоча це вже 2-3 роки тому обговорювалось тут на форумі і досить жваво.
 

Жека иж12

Мисливець
які всі складні... якби така правильність була в угіддях - мали би зайців як гною, довести в полі факт добування 2-3 зайців і-м мисливцем неможливо, якщо кількість зайців не перевищує кількість мисливців. хто не хоче - не стріляє для колег, хто хоче - стріляє. у моєму колективі окрім інших мисливців є мій батько, навіть коли добуваємо по 1 зайцю - 1 віддаю комусь з колег, щоб не сріляти лишнього, нам 1 вистачить на 2 сім'ї. про справу честі - добрати підранка я мовчу. "порушника" можна зловити в тому випадку, коли він відстріляв 2-го зайця, несе його ті кілька хвилин поки, не передасть напарнику і той не запише у свою картку, далі заєць стає "законним". спитайте Володимира Олексійовича Яковлева, який купу років пропрацював в Державній екологічній інспекції про механізм таких дій. хоча це вже 2-3 роки тому обговорювалось тут на форумі і досить жваво.
Правильно сказано. А то будем "дядько Петя, який брав на полювання 2-3 патрони".то його чомусь всі вважали підарасом...
 

Genry

Снайпер
За Законом,один мисливець має право відстріляти одного зайця
Да
,а "за Колективом",кожен мисливець має поїхати додому з одним зайцем
Это отсебятина
А наші тут розмови закон аж ніяк не змінять
А нужно?
 

валентин 65

Мисливець
Чисто теоритически. По лицензии козу ударил один-но разскидана она на десять торб. И перевоз без отметки вкарточке. Значит все нарушители:eek::eek::D и всем"турма":(
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Чисто теоритически. По лицензии козу ударил один-но разскидана она на десять торб. И перевоз без отметки вкарточке. Значит все нарушители:eek::eek::D и всем"турма":(
Вы издеваетесь?!!
Неужели булки напрячь хоть на копейку так сложно?!
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Про затвердження Положення про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин.

1.5. До початку полювання розпорядник полювання зобов'язаний зробити відмітку у контрольних картках усіх мисливців, які беруть участь у полюванні, про місце проведення полювання, строк полювання, вид тварини, дозволений до добування, та номер ліцензії на добування мисливських тварин (далі - ліцензія).
 

валентин 65

Мисливець
А если -пусто.? И зачастую вместо егеря направляют обычного лесника. С нами был вообще без ружья иявно тяготился своим присутствием. Правда и бензопилы были слышны итрактора урчали. "Селяви". С ув.
 
Статус
Закрита.
Зверху