Чим обжати гільзу 12к?

faw

Мисливець
УПС + набор от Козаков. Кольца дополировывал. Что до того, обжимать или нет, то да, некоторые стреляные из своего же ружья не обжимаю. Замеряю штангелем юбку и, если в пределах, можно не обжимать. В основном это гильзы с высокой юбкой.
Обжимаю на станку Ли кільцем все супер, починав з УПС від Козаків ...... хай йому грець хто робить та продає цей непотріб, аби своєчасно не продав то повністю втратив би віру в нашого виробника, десь тут цілу тему робив як полірував https://uoor.com.ua/forum/index.php...в-интернет-магазине-Козаки.40253/#post-311385 їхні вироби перед використанням. Ли як на мене самий оптимальний варіант по якості та вартості. Якщо не плануєте і спати на стрільбіщі то Ли 2 чудовий бюджетний варіант який дає можливість під телевізор як то кажучи собі в радість зробити 200-300 патронів за один фільм новими гільзами або стреляних 100-150 перезарядити ))))). З Козаками в мене не виходило і 50 перезарядити за півтори години (більше часу витрачав на вибивання прогонного кільця з гільзи після обжимки)
 

Tosik

Мисливець
Если гильзы Т4 и Т5, то с Ли тоже гемор их обжимать. не хватает хода станции, чтобы извлечь гильзу из кольца. ИМХО.
 

faw

Мисливець
ну якщо багато таких ільз заряджати то є сенс і мека купити, я з таким гільзами не стикаюсь (за весь час снарядив до десятка не більше)
 

василий56

Новачок
Купите цанговую обжимку на форуме и все проблемы исчезнут,обжимает с любой высотой юбки.
 

Kapitan

Снайпер
Хто чим обжимає донце гільзи 12к?
На Ваше запитання можна відповісти простіше. Кожен обжимає тою "приспособою", а це може бути і станок на який йому хватило грошей, а ще точніше на скільки у кого який рівень жадності. Бо купити приспособу від Слесаря чи Суперсайзер то є дорого. А от пропити за вечір 500-1000гр то нормально.
У мене один товариш заробляючи досить не погано через свою скупість збирає патрони на коліні як говориться, все щось точить, підпилює і тд. Удосконалює одним словом УПС.
А інший спробувавши УПС купив собі ЛІІ і ходить тільки сміється.
Особисто я пройшовши УПС та Лі придбав Сайзмастер про що ні на секунду не пожалкував.
 

KFoR

Зброяр
На Ваше запитання можна відповісти простіше. Кожен обжимає тою "приспособою", а це може бути і станок на який йому хватило грошей, а ще точніше на скільки у кого який рівень жадності. Бо купити приспособу від Слесаря чи Суперсайзер то є дорого. А от пропити за вечір 500-1000гр то нормально.
У мене один товариш заробляючи досить не погано через свою скупість збирає патрони на коліні як говориться, все щось точить, підпилює і тд. Удосконалює одним словом УПС.
А інший спробувавши УПС купив собі ЛІІ і ходить тільки сміється.
Особисто я пройшовши УПС та Лі придбав Сайзмастер про що ні на секунду не пожалкував.
Я свою "жадність" ще не поборов. Вареника 375го хочеться :) а поки лі2
 

охотник70

Мисливець
Брав на пробу в товариша обжимку від СЛЕСАРЯ.Десь приблизно за годину обжав біля 400 гільз +штук 100 готових патронів.Юбки від т1 до т4. ВЕЩ.!,тим більш за такі гроші .Мабуть буду замовляти собі .
 

Zabar Andrij

Мисливець
Про обжимку від слесаря тільки +. Зараз в нього можна додатково заказати окремо цангу із інструментальної сталі під т5 юбку
 

Homa

Снайпер
Сайзер Лачмілер, обжимає все включно з т5 та рант гільзи
 

Каменяр

Слідопит
Коли ще не мав ніяких приблуд також починав із упс. То в якості обжима використовував підшипник, а точніше його внутрішню обойму, розмір якщо не помиляюсь 205.
Скажу з власного досвіду, з прогінним кільцем забудьте про високі юбки, ще та морока.
 

Каменяр

Слідопит
А для кульових набоїв на мою думку краще використати нову гільзу, їх на сезон не багато треба.
Ну хіба що у Вас спортивна кульова стрільба де набоїв потрібно багато.
 
Зверху