Чи відтворюється чисельність дикого кабана в Україні після Африканської чуми?

Panters

Снайпер
Там вже нема що збирати, судячи з розмірів копит і їх кількості))
Табунами гонять, ночують в джунглях з яливцю( не знаю як воно правильно називається), а в кукурудзу ідуть на сутку, максимум півтори, як на зміну на роботі
В мою сторону ходить два стада, загальною кількістю, голів під сорок.
А в інші сторони, я думаю неменше.
А фермер попав, конкретно
Ну якщо сорок 'комбайнів' молотять то фермеру явно вже нічого не вкипить:).

Altay1972

Снайпер
Вы так громко не рассказывайте, а то уже батарейки на тепликах в зарядку стали ставить, вы там аккуратно... :)
А вообще конечно хорошо что хоть где-то что-то осталось, дай Бог выживет и размножится...

Тарас СОБ 3

Новачок
Вы так громко не рассказывайте, а то уже батарейки на тепликах в зарядку стали ставить, вы там аккуратно... :)
А вообще конечно хорошо что хоть где-то что-то осталось, дай Бог выживет и размножится...
Розмножаться, бо такої кількості я ще небачив
Переважно лісом завжди ходило 5-6 бегемотів, копита розміром з мою долоню.
З тепловізором там немає що робити, якщо він на нарізній, відстані короткі, кукурудза одразу під лісом, дороги немає, тай вони розумні, завжди іншою стежкою ідуть.
Тай з мого регіону, я не знаю людей які б їх били, бо всі думають що кабан як тигр і одразу розірвнюе на шматки( то нехай так і далі думають)
Тай як доказ, крупні самці до сьогодні ходять, ніхто їх не вибив, що і добре

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Тарас СОБ 3

Новачок
"... чую, шо Сірко, бачу, шо Сірко, а срати перестати не можу!" (с) (з розповідей старих мисливців на кабана)
І в кожному анекдоті, є доля прпвди, але це вже в курілку)
По кабану, то незнаю як впливає чума, але внас тут є крупний сікач, при моєму рості(182см), я повторити його крок неможу
Ця особина, немає половини передньої ратиці, то ніяка зараза його не взяла, як ходив в 14 році, так і ходить до сьогодні, має декілька своїх троп, яким особо то і не зраджує
Сильна і красива істота, дав би Бог, щоб їх було побільше і люди ставилися до них, як не до шматка мяса

Тарас СОБ 3

Новачок
Кордон Львівської і Тернопільської областей, точніше вже Львівська обл
Пару днів тому вирвалися з другом попити горілки і покопати
Сумніваюся, що він ліцензійний

Вкладення

СерыйП

Мисливець
Кордон Львівської і Тернопільської областей, точніше вже Львівська обл
Сумніваюся, що він ліцензійний
Саме цінене не взяли - ікла.
Був в Приазов'ї, кабана більше ніж в минулі роки. пов'язую з тим, що через велику кількість дощів і сире літо, затоплені лимани. Це вигнало кабана в степ. Там, де минулі роки було по коліно, зараз зголовою.

Зверху