Чи відтворюється чисельність дикого кабана в Україні після Африканської чуми?

Mazaj 2018

Слідопит
Пропоную по регіонам в Україні обговорити тему: Чи відтворюється чисельність дикого кабана в Україні після Африканської чуми? Цікавить наявність присутності, розведення, влив сприятливих умов для збільшення поголів'я, тощо.
 

Вік71

Снайпер
В нас (Львівська область) дуже слабенько зараз з кабаном. Якщо в 2016-2017 роках свинтуси були майже в кожній загінці,то зараз їх практично не має,та й слідів дуже мало! Одна радість-коза , її є багато.
 

old hunter

Снайпер
В Первомайском говорят разводиться понемножку.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Харкiвська, кабанчик з'являеться потихеньку, влiтку були помiченi бiля водопоiв i в полях кукурудзи. Вважаю завдяки випущеним в орендованi угiддя. Бо пicля чуми ix i признаку не було. Нашi угiддя межують з орендованими, звiдти вони i виходять в поля. Aле е проблема, тепловiзорщики. Пiдбирають iнодi.
 

huntumy

Зброяр
Не в кожних угіддях але кількість кабана збільшується. Як би не косили його в ночі було б набагато більше. Деякі користувачі запускають кабана. Цього року наш колектив теж вирішив залучити себе до подібних акцій. Було придбано декілька маток і сікача.
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
В нас (Львівська область) дуже слабенько зараз з кабаном. Якщо в 2016-2017 роках свинтуси були майже в кожній загінці,то зараз їх практично не має,та й слідів дуже мало! Одна радість-коза , її є багато.
Був в угіддях бродівського району, сліду достатньо!
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Два года назад, как передохли, то только туши валялись по болотам в камышах. Потом не было практически.
В этом году попадаются уже на своих привычных местах.
Ещё не много, восстанавливаются потихоньку..
 

Radler88

Новачок
В нас (Коломийський район) за три роки заходили два рази(бачили сліди), більше не було, тому ми з колективом, випустили самі (зробили вольєр). Скільки можна чекати!
 

Altay1972

Снайпер
Aле е проблема, тепловiзорщики. Пiдбирають iнодi.
Вы прозреете если узнаете регулярность работы тепловизорщиков, в ночной "рейд" как на работу...
Да и забор на рубеже никого не пускает, раньше случалось иногда что погранцы пришедшее стадо прозевали и они разбрелись по нашей стороне, а теперь к погранцам еще и забор добавили... так что залетные у нас (Харьковская) не ходят, во всяком случае с Белгородской стороны, а своих тепловизоры с друзьями подобрали еще в момент наливания пшеничного колоса...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Чи відтворюється чисельність дикого кабана в Україні після Африканської чуми?
Разве, что только в заказниках или заповедниках по указанной выше причине. Зачастую контролирующие органы являются самыми активными ее участниками.
 

Panters

Снайпер

Тарас СОБ 3

Мисливець
Там де їжа там і вовк, шо йому робити наприклад
в Луганській обл.
Мені 32 роки і я їх не бачив раніше, тай старші люди, теж
Тут вони почали тертися з середини літа
Хотя ви праві, кормова база, для нього зарас шикарна, дичі , як цього року, я ще не бачив
 

Alex 80

Мисливець
Кабана было шо комаров))) Не было охоты, или рыбалки что бы не видел кабанов или свежий след или признаки его присутствия.... Сейчас же - ни следа . ни кабана, ни даже намека на кабана, ничего нет... А когда здыхали, сколько туш , какая вонь в плавне стояла , это ужас((((
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Нема кабана дуже рідко слід Киїівська
До мене вони пішли, точніше на кордон Тернопільської і Хмельницької обл, там кукурудза не зібрана, в районі 100 гектарів, тай напевне вже ту кукурудзу, фермер і збирати небуде
 

Panters

Снайпер
До мене вони пішли, точніше на кордон Тернопільської і Хмельницької обл, там кукурудза не зібрана, в районі 100 гектарів, тай напевне вже ту кукурудзу, фермер і збирати небуде
Дивлячись яка зараз ціна на зерно той фермер по
зернині збере, ще й в кабанів з рота видере :D .
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Дивлячись яка зараз ціна на зерно той фермер по
зернині збере, ще й в кабанів з рота видере :D .
Там вже нема що збирати, судячи з розмірів копит і їх кількості))
Табунами гонять, ночують в джунглях з яливцю( не знаю як воно правильно називається), а в кукурудзу ідуть на сутку, максимум півтори, як на зміну на роботі
В мою сторону ходить два стада, загальною кількістю, голів під сорок.
А в інші сторони, я думаю неменше.
А фермер попав, конкретно
 
Зверху