Чи можна проводити натаску лягавої у Сезон тиші??

Статус
Закрита.

Yura_83

Moderator
Команда форуму
На завершення вставлю своїх 5коп,

Якби відповідний орган (боюсь не втримаюся і назву той орган по призначенню :)) за 21 рік від дня коли вступив ЗУ про мг та полювання спромігся встановити ті строки, то на теперішній день відпало би багато питань і втім числі активних Качури і Байло..., але 21 рік то мало, будемо надіятись на золоту середину - 50 ку, можливо ще за років так 20-25 таки встановлять строки котрі б всіх задовільнили...

P/S
я колись спілкувався з юристом він сказав що якщо немає встановлених строків то можна цілий рік ( у його професійності я не сумніваюся,) але боюсь що це не так...
Поживемо - побачимо)
 

Genry

Снайпер
Якби відповідний орган (боюсь не втримаюся і назву той орган по призначенню :)) за 21 рік від дня коли вступив ЗУ про мг та полювання спромігся встановити ті строки, то на теперішній день відпало би багато питань і втім числі активних Качури і Байло..., але 21 рік то мало, будемо надіятись на золоту середину - 50 ку, можливо ще за років так 20-25 таки встановлять строки котрі б всіх задовільнили...
То й я добавлю: при забороні полювання на 10 років всі ці питання відійдуть на Бог зна який план, а саме до цього йде(
 
Я розумію Вас.
Але й Ви спробуйте мене зрозуміти)...

Не подумайте про погане, але мене не цікавлять всі мисливці та рибалки, я як перш за все собачник, а лише потім мисливець, хотів би розібрати цей «Сезон тиші» як він стосується мисливського собаківництва...
Яка різниця сезон тиші чи ні???? Знаходження з мисливською собакою в угіддях прирівнюється до полювання!!! Якщо треба то п.ст. дам посилання...ВСЕ!!! По Закону НІЗЗЯ!!!
Інших де юре нормативів на сьогодні НЕ МАЄ!!!!
Пи.си. На жаль, що маємо, то маємо... :(
 
Яка різниця сезон тиші чи ні???? Знаходження з мисливською собакою в угіддях прирівнюється до полювання!!! Якщо треба то п.ст. дам посилання...ВСЕ!!! По Закону НІЗЗЯ!!!
Інших де юре нормативів на сьогодні НЕ МАЄ!!!!
Пи.си. На жаль, що маємо, то маємо... :(
значит можно...
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Яка різниця сезон тиші чи ні???? Знаходження з мисливською собакою в угіддях прирівнюється до полювання!!! Якщо треба то п.ст. дам посилання...В
Ні не вірно!
Ви зовсім не вірно трактуєте дану статтю, приписи статті на котру Ви ссилаєтеся до нашої ситуація відношення не мають.
Дивіться приписи 34 та 1 цього ж Закону.
PS
Завтра поможливостсі я все чітко опишу, аби більше не було непорозуміння.
 
Ні не вірно!
Ви зовсім не вірно трактуєте дану статтю, приписи статті на котру Ви ссилаєтеся до нашої ситуація відношення не мають.
Дивіться приписи 34 та 1 цього ж Закону.
PS
Завтра поможливостсі я все чітко опишу, аби більше не було непорозуміння.
ст. 1 та 34?
"Натаскування, наганяння, вимуштрування, польові випробування і змагання мисливських собак проводяться на окремих ділянках, виділених для цієї мети користувачем мисливських угідь за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, у строки, які встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері лісового та мисливського господарства. "
Ви це маєте на увазі???
 
Останнє редагування:
Ні не вірно!
Ви зовсім не вірно трактуєте дану статтю, приписи статті на котру Ви ссилаєтеся до нашої ситуація відношення не мають.
Дивіться приписи 34 та 1 цього ж Закону.
PS
Завтра поможливостсі я все чітко опишу, аби більше не було непорозуміння.
Є великі сумніви, що вірно..... :rolleyes: Буду дуже вдячний за роз`яснення :)...За можливості по пунктам, статтям Закону(ів) та Інструкцій. Бо маю глибоке переконання в своїй правоті...Після Ваших роз`яснень напишу де юре всю мою аргументацію....З повагою.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Є великі сумніви, що вірно..... :rolleyes: Буду дуже вдячний за роз`яснення :)...За можливості по пунктам, статтям Закону(ів) та Інструкцій. Бо маю глибоке переконання в своїй правоті...Після Ваших роз`яснень напишу де юре всю мою аргументацію....З повагою.
Добрий день, постараюсь коротко, але щоб було зрозуміло..
Значить так:

1 Підготовка мисливських собак до полювання (натаскування наганяння ви муштрування і тд) обумовлена у статті 1 :

«Стаття 1.
Терміни та їх визначення

мисливське собаківництво - діяльність, пов'язана з розведенням, вирощуванням, утриманням, обліком, підготовкою до полювання та використанням для потреб мисливців собак мисливських порід;»

2. натаскування наганяння вимуштрування і тд здійснюється відповідно частини першої статті 34

«Натаскування, наганяння, вимуштрування, польові випробування і змагання мисливських собак проводяться на окремих ділянках, виділених для цієї мети користувачем мисливських угідь за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, у строки, які встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері лісового та мисливського господарства.»



3.Частина друга статті 12. Право на полювання, мається на увазі що якщо до прикладу грубо кажучи:

На полі рухаються три мисливці з них один іде без зброї, але з мисливською собакою, то відповідно 12 частини другої, він є учасником полювання і повинен мати при собі відповідні на це документи котрі переліченні у статті 14, ну і перебування у мисливських угіддях з мисливською собакою у не сезон чи в сезон (без різниці) полювання поза межами окремо виділеної ділянки теж прирівнюється до полювання і тд, щось у цьому роді…
 
Чесно кажучи я так і думав, що Ви це напишете.... :rolleyes: Спробую відповісти доступною мовою....;)
Щодо мисливського сезону, та виділених для полювання днів все ясно ї не має сенсу "товкти воду в ступі"....
Щодо міжсезоння. Ви маєте на увазі, що власник собаки має право проводити натаску на спеціально виділеній ділянці, що визначів користувач мисливських угідь своїм наказом, в строки які встановило Державне агенство лісового господарства України. І цей наказ погоджено Агенством. (ст 34 ЗУ Про МГ та П).
А проведення натаски в міжсезоння в інших місцях, тобто не у виділеному місці це є порушення.
"Кажись получилось по проще написать"...:)
Так ось є пара моментів які зводять на нівець вищевказане!!!!!
У нас в державі не існує "Порядку виділення ділянок для натаскування, наганяння, вимуштрування, польові випробування і змагання мисливських собак..." Це повинен бути Наказ Держлісагенства, який пройшов реєстрацію Мінюсті. Та має юридичну силу. Як приклад, нижче посилання на подібний Наказ щодо виділення відтворювальних ділянок.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0158-04#Text
І що не мало важно, якщо є сумніви в правоті вищенаведеного, покажіть ХОЧА Б ОДИН НАКАЗ БУДЬ-ЯКОГО КОРИСТУВАЧА МГ, "Про виділення ділянок для натаскування, наганяння, вимуштрування, польові випробування і змагання мисливських собак...", погоджений Держлісагенством!!!! Та встановлені строки цих заходів на цій ділянці.
P.S. На скільки мені відомо, а повірте, я це питання задавав в Управлінні мисливського господарства Держлісагенства, таких Наказів не існує!!!
Щодо змагань....ще якось теоретично можна "отбрехатись", а щодо натаски ні....
Якщо є сумніви у написаному мною, можна зробити Інформаційний запит до Держлісагенства і викласти відповідь в темі. Це зніме всі питання! З повагою, С.В. Катиш
 
Останнє редагування:

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Сергій Васильович, зрозумійте вірно
коли у 19 році ми це все вище наведене проходили, я особисто писав звернення, запити і тп всім!!! не писав напевне лише президенту)), я лягав і прокидався з документами що стосується цього питання, на щастя я цю історію забув, при потребі піднесу ВСІ протоколи документи.

Рушійною силою у моєму питанні був Яковлев!!!!!!!!!!! і організація у котрій він працює!

P/S
Все, йду працювати, вечері при потребі відпишусь і щоб не було срачу тему підчищу...
 
Я також знав про це...(Ваш наказ). :) :) :) Але надані Вами документи суперечать ст. 34!!!! Погодження повинно бути Держагенства!!!! Бо Вони є центральним органом, а управління є територіальним. Згодні????
«Натаскування, наганяння, вимуштрування, польові випробування і змагання мисливських собак проводяться на окремих ділянках, виділених для цієї мети користувачем мисливських угідь за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, у строки, які встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері лісового та мисливського господарства.»
Зрозумійте мене правильно!!! Я не "морочу те що на Пасху красять".....і не заганяю ситуацію в кут. Я пишу так як є.....Свого часу мав честь працювати державним інспектором-головним спеціалістом ДУОНП в Запорізькій області. Наш відділ двічі ставав кращим за показниками в Україні...і це не пусті слова...І мене пани прокурори, які нас перевіряли навчили "буквоедству"...і пан Яковлєв В.О., якого знаю ще з тих часів також.
Пи.Си. просто в нашому мисливскому законодавсті "куча ляпов и пробелов"....
 
Останнє редагування:

Genry

Снайпер
Пи.Си. просто в нашому мисливскому законодавсті "куча ляпов и пробелов"....
Cеме так!(
Але, Сергій Васильович, погодьтесь, що при ситуації в якій викликають поліцію зі скаргою - більш ніж достатьньо документів викладених Юрою, так як які саме повинні бути документи останні не знають сто відсотків)
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Бо Вони є центральним органом, а управління є територіальним. Згодні????
Звичайно згідний!, саме тому тривала довга процедура по погодженню, а саме ми як користувачі звернулись у обласне управління, а воно(обл. управління) відповідно до своїх повноважень розглядало справу далі через держлісагенство...
все в нормах закону я це все пройшов особисто (було багато повернень, спірних питань і тп)...
 
Звичайно згідний!, саме тому тривала довга процедура по погодженню, а саме ми як користувачі звернулись у обласне управління, а воно(обл. управління) відповідно до своїх повноважень розглядало справу далі через держлісагенство...
все в нормах закону я це все пройшов особисто (було багато повернень, спірних питань і тп)...
Ех!!! З усією повагою і розумінням!!! Наданий Вам Наказ до першого толкового Прокурора....Тьфу..тьфу...тьфу...
По суті питання, де юре натаска в сезон тиші не можлива, оскільки жоден з користувачів мисливських угідь не має спеціально виділених ділянок, у встановленому Законом порядку! Так правильно???
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ех!!! З усією повагою і розумінням!!! Наданий Вам Наказ до першого толкового Прокурора....Тьфу..тьфу...тьфу...
По суті питання, де юре натаска в сезон тиші не можлива, оскільки жоден з користувачів мисливських угідь не має спеціально виділених ділянок, у встановленому Законом порядку! Так правильно???
Ні не погоджуюсь
Щоб не розводити полеміки, мною 14 березня на ім'я Юрія Болоховця відповідно до ЗУ надісланий запит по питаннях що стосується мисливського собаківництва . Думаю що держлісагенство вкладеться у строки по наданні інформації.
Чекати залишилось не довго... набираємось терпцю

Я обов'язково тут на форумі опублікую відповідь....
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ні не погоджуюсь
Щоб не розводити полеміки, мною 14 березня на ім'я Юрія Болоховця відповідно до ЗУ надісланий запит по питаннях що стосується мисливського собаківництва . Думаю що держлісагенство вкладеться у строки по наданні інформації.
Чекати залишилось не довго... набираємось терпцю

Я обов'язково тут на форумі опублікую відповідь....
Це правильне рішення! Але безплатна порада, пишіть інформаційний запит, на нього вони відповідають в 10-ти дений термін!
 
Статус
Закрита.
Зверху