Чи потрібно мати при собі квиток УТМР на полюванні

Hovarf

Слідопит
Виникло таке запитання - чи обов'язково мати при собі членський квиток УТМР під час полювання , коли є всі інші документи (державне посвідчення мисливця, контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрілочна картка УТМР, дозвіл на зброю).
 

VS1975

Снайпер
Виникло таке запитання - чи обов'язково мати при собі членський квиток УТМР під час полювання , коли є всі інші документи (державне посвідчення мисливця, контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрілочна картка УТМР, дозвіл на зброю).
Така ситуація : я не є членом УТМР, маю всі документи, які ви перерахували вище ( окрім відстрільної картки УТМР ), приїжджаю на полювання в угіддя, які перебувають у користуванні УТМР, беру їхню відстрілку і полюю. Все законно, хоча квитка УТМР я не маю.
Інша справа якщо б я був членом УТМР. Тоді можуть вимагати квиток.
 

Dedushka

Снайпер
Виникло таке запитання - чи обов'язково мати при собі членський квиток УТМР під час полювання , коли є всі інші документи (державне посвідчення мисливця, контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрілочна картка УТМР, дозвіл на зброю).
Если Вы состоите в обществе УТМР и охотитесь в угодьях УТМР то такой билет нужен.
 

Dedushka

Снайпер
Така ситуація : я не є членом УТМР, маю всі документи, які ви перерахували вище ( окрім відстрільної картки УТМР ), приїжджаю на полювання в угіддя, які перебувають у користуванні УТМР, беру їхню відстрілку і полюю. Все законно, хоча квитка УТМР я не маю.
Інша справа якщо б я був членом УТМР. Тоді можуть вимагати квиток.
Если вы не состоите в обществе УТМР то отстрелочная карточка наверное будет для Вас дороже по стоимости .
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Ну да. Не меняет суть вопроса. Плати больше и можешь охотиться.
Не всегда.
Например, во приказе по Харьковской области указано: "... дозволити полювання в угіддях УТМР за наявності членського квитка УТМР..."
Т.е. Вы можете и хотеть заплатить больше, чтобы охотиться, но Вам просто не продадут отстрелку без наличия билета..
 

Hovarf

Слідопит
Така ситуація : я не є членом УТМР, маю всі документи, які ви перерахували вище ( окрім відстрільної картки УТМР ), приїжджаю на полювання в угіддя, які перебувають у користуванні УТМР, беру їхню відстрілку і полюю. Все законно, хоча квитка УТМР я не маю.
Інша справа якщо б я був членом УТМР. Тоді можуть вимагати квиток.
Питання не стосується не членів УТМР, або мисливців взагалі без членства в будь якому товаристві. Я маю на увазі мисливців, які є дійсними членами УТМР, які законно придбали відстрілочну картку в цьому ж таки УТМР і в цих же угіддях по цій же відстрілочній карточці і полюють. Отже , чи потрібно мати при цьому ще й членський квиток УТМР.
 

Hovarf

Слідопит
Если Вы состоите в обществе УТМР и охотитесь в угодьях УТМР то такой билет нужен.
Він потрібен взагальному, а питання стоїть - чи потрібен він мисливцю під час полювання, і для чого. В Законі України "Про мисливське господарство і полювання " вказано перелік документів, які повинен мати мисливець під час полювання. Про членські квитки там ні слова.
 

Hovarf

Слідопит
Не всегда.
Например, во приказе по Харьковской области указано: "... дозволити полювання в угіддях УТМР за наявності членського квитка УТМР..."
Т.е. Вы можете и хотеть заплатить больше, чтобы охотиться, но Вам просто не продадут отстрелку без наличия билета..
Розтолкуйте будь ласка, бо не зовсім вас зрозумів.
 

Виталя

Снайпер

Тарас80

Мисливець
Виникло таке запитання - чи обов'язково мати при собі членський квиток УТМР під час полювання , коли є всі інші документи (державне посвідчення мисливця, контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрілочна картка УТМР, дозвіл на зброю
Вичерпний перелік документів на право полювання викладений в ст. 14 Закону України "Про мисливське господарство і полювання". Ні більше, ні менше. Неприємних інцидентів з даного приводу при перевірці не виникало.
 

Тарас80

Мисливець
Не всегда.
Например, во приказе по Харьковской области указано: "... дозволити полювання в угіддях УТМР за наявності членського квитка УТМР..."
Т.е. Вы можете и хотеть заплатить больше, чтобы охотиться, но Вам просто не продадут отстрелку без наличия билета..
Товариші з Харківської області хотять взяти на себе більше свого вєсу)) А точніше, загнати в стойло побільше пересічних мисливців та розширити обсяг асигнувань. Реально, по приїзду до місцевого УТМР ще ніхто, ніде і ніколи не відмовив у придбанні відстрільної картки. Потрібно лише по приходу чітко пояснити суть свого прохання.
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
Товариші з Харківської області хотять взяти на себе більше свого вєсу)) Реально, по приїзду до місцевого УТМР ще ніхто, ніде і ніколи не відмовив у придбанні відстрільної картки. Потрібно лише по приходу чітко пояснити суть свого прохання.
Никогда, не говорите никогда)))
 

Корнилов

Снайпер
Товариші з Харківської області хотять взяти на себе більше свого вєсу)) Реально, по приїзду до місцевого УТМР ще ніхто, ніде і ніколи не відмовив у придбанні відстрільної картки. Потрібно лише по приходу чітко пояснити суть свого прохання.
А если, нет мест)))
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Розтолкуйте будь ласка, бо не зовсім вас зрозумів.
В приказе чёрным по белому:
"..Полювання в угіддях, наданих у користування Харківській обласній організації УТМР проводити при наявності мисливсько-рибальського квитка члена УТМР і щорічної картки до нього з відміткою про сплату членських внесків, посвідчення мисливця, «Контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання» з відміткою про сплату державного мита, дозволу на добування мисливських тварин (відстрільна картка), відповідного дозволу на право користування мисливською зброєю, паспорту на собак мисливських порід, тощо."////
 

Тарас80

Мисливець
Писав же колись пан Григорій Сковорода :"всякому городу свій нрав і права.."
В одному з УТМР кажуть: "так, питань нема. Ти не член районного УТМР, даємо тільки разову, але вартість в 2 рази вища". В іншому : "не члену пишу сезонку, разова тільки для місцевих".
Кожен викручується, як може. Закон один, а на місцях його вже виконують кожен по-своєму. Мені все одно, як отримати картку. Я її отримую.
 
Зверху