Чок і пуля

Дровосек

Новачок
Шановне панство підскажіть в такому питанні, маю рушницю мц-2112 82року випуску з постійним чоком ,кум (придбав на форумі) і зімною поділився 50тьма кулями Лі підкаліберна 12 кал ковпачкова 17,5мм 28 грм.вона використовується з контейнером чи можу я нею користуватись ?По стволі і на виході проходить без затримки( без контейнера) із зазором .Дякую!

 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Пуля подкалиберная можете использовать тем боле что по стволу проходит
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
100% можна користуватись, все що є на ринку підкаліберне мцехою можна стріляти, в баті мого теж мц проблем ноль
 

Клещенко Д.М.

Мисливець
А может всётаки надо с контейнером протаскивать? Контейнер отстанет от пули только выйдя со ствола. Хорошо, если пластик стенки контейнера сомнётся до нужного размера, что бы пройти сквозь сужение, а если нет?
Так у меня есть пули Бреннеке - они в чоковых сужениях клинят. Некоторые охотники заявляли, мол стреляй - всё лишнее сомнёт, но если пуля застрала в сужениях - пуля откладывается. Посему у меня всего два патрона с пулей Якана с войлочным хвостовиком, которые свободно проходят через чоковые сужения.
 

Hanter28

Мисливець
А может всётаки надо с контейнером протаскивать?
Однозначно потрібно попробувати проштовхнути з контейнером. Якщо проходить туго - то єст гуд, якщо ні - то заряджати без контейнера з використанням войлочного пижа.
 
Зверху