Чому 22lr ?!

rfyjt13

Слідопит
В свій час мав як то кажуть " без бумажки" , мав тоз 8 пропиляв напилком , " ласточкин хвіст" присобачив якусь білоруську оптику типу "лось" і вийшов з мене кріпкий браконьєр . Це було в 70- ті роки, мені було 15 років. І якось на озері по осені,стріляв качок, відстань далеко за 100 метрів .Видно куди лягає куля роблячи поправки ,трохи набив. Стріляв з пагорба в низ , а рикошетом кулі летіли на другий берег в ліс. Пішов забирати качок на другий берег, коли чую в лісі зверху хтось матюкається. Підійшов ближче ,чоловік розглядає мопед, пробитий бак ,прострелені колеса!!!! І це за 300- 400 метрів від того місця як я стріляв і ще й у лісі.Після цього ,вже в2000- х мав законну чз- ку ,чисто для бумаги....награвся і продав.
 

roz_koms

Слідопит
В свій час мав як то кажуть " без бумажки" , мав тоз 8 пропиляв напилком , " ласточкин хвіст" присобачив якусь білоруську оптику типу "лось" і вийшов з мене кріпкий браконьєр . Це було в 70- ті роки, мені було 15 років. І якось на озері по осені,стріляв качок, відстань далеко за 100 метрів .Видно куди лягає куля роблячи поправки ,трохи набив. Стріляв з пагорба в низ , а рикошетом кулі летіли на другий берег в ліс. Пішов забирати качок на другий берег, коли чую в лісі зверху хтось матюкається. Підійшов ближче ,чоловік розглядає мопед, пробитий бак ,прострелені колеса!!!! І це за 300- 400 метрів від того місця як я стріляв і ще й у лісі.Після цього ,вже в2000- х мав законну чз- ку ,чисто для бумаги....награвся і продав.
Кучно рикошети лягли на 300-400м;) Чогось мені здається що на 300-400м з 22LR після рикошету таких пошкоджень не буде. Можливо мопед постраждав в «ближньому бою» від чиєїсь руки з викруткою?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Дозволено патроном
Калібр більше 5,6 мм і тільки ценрального запалювання
Прошу офіційні джерела, загальнодержавного значення, не ЧОХ, окремого колективу і т.д.
 

ldkukr

Снайпер
Чогось мені здається що на 300-400м з 22LR після рикошету таких пошкоджень не буде.
Не тільки Вам :) Бо як що я не помиляюсь 22лр на відстані 200м має десь 40 Дж енергїї а на 400м вже в три рази меньше, та ще + рекошет.
З особистого: Аншульц 525 з патронами ремігтон(велика упаковка) не зміг наскрізь пробити донце старого ведра з колодязя на відстані 170-180м.
А на рахунок рекашету тут різне буває :)
https://www.tiktok.com/@xbadshibax/...is_from_webapp=v1&item_id=7143272652789124357
 

rfyjt13

Слідопит
Кучно рикошети лягли на 300-400м;) Чогось мені здається що на 300-400м з 22LR після рикошету таких пошкоджень не буде. Можливо мопед постраждав в «ближньому бою» від чиєїсь руки з викруткою?
100- відсотко кулі . Дядько їх виколупував.А рекошети бувають з цієї зброї такі ,що закони фізики плачуть.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В свій час мав як то кажуть " без бумажки" , мав тоз 8 пропиляв напилком , " ласточкин хвіст" присобачив якусь білоруську оптику типу "лось" і вийшов з мене кріпкий браконьєр . Це було в 70- ті роки, мені було 15 років. І якось на озері по осені,стріляв качок, відстань далеко за 100 метрів .Видно куди лягає куля роблячи поправки ,трохи набив. Стріляв з пагорба в низ , а рикошетом кулі летіли на другий берег в ліс. Пішов забирати качок на другий берег, коли чую в лісі зверху хтось матюкається. Підійшов ближче ,чоловік розглядає мопед, пробитий бак ,прострелені колеса!!!! І це за 300- 400 метрів від того місця як я стріляв і ще й у лісі.Після цього ,вже в2000- х мав законну чз- ку ,чисто для бумаги....награвся і продав.
О! Я думаю, таких історій у багатьох з нас набереться...
Завжди з задоволенням слухаю подібні мисливські байки біля вечірнього вогнища.
До речі, найкращі мисливці виходять саме з таких неповнолітніх "бракон"єрів".
 
Зверху