Чому 22lr ?!

old hunter

Снайпер
Можна. При умові ідеального зору. Я особисто це робив легко років 15-20 тому... Тепер я її (пачку) не бачу на 50 метрах.:(
Да друже, я тоже уже вижу или мушку или пачку :D.
Буду ставить оптику, есть старый прицел ФЭД 1,5-4х20.
Підійде?
 

Андрій 4x4

Мисливець
Доброго дня товариству! Планую придбати півавтомат в 22lr .
Розглядаю ось такий варіант...
https://ibis.net.ua/ua/products/details/karabin-winchester-wildcat-kal-22-lr/
Як на мене характеристики хороші,і з чисткою незручностей не буде.
Може хтось користується таким,цікавить кучність,і відгуки загалом.
 

Тарас_Когут

Мисливець
Подивіться огляди, що тут говорити. Пів автомат буде більше розкидати кулі ніж болтовик.
Яка причина ? Така, що так є. Технологічно.
 

tyrist 1945

Тигр
Подивіться огляди, що тут говорити. Пів автомат буде більше розкидати кулі ніж болтовик.
Яка причина ? Така, що так є. Технологічно.
Це все ясно і зрозуміло. Так воно і є...але, чому так? Хто дасть відповідь без смішних "блогерів" ютубу?
 

barabaka

Слідопит
Це все ясно і зрозуміло. Так воно і є...але, чому так? Хто дасть відповідь без смішних "блогерів" ютубу?
Затвор починає рухатись ще до того, як куля покинула ствол. Тому, через відсутність таких вібрацій, болтовик точніший. Але це все стосується крупних калібрів. Скільки там того затвора у мілкана?
 

Андрій 4x4

Мисливець
Скільки б не було, але стабільності нема. Це правильна відповідь.
Маю п. Ігор Бравнінга МК 3,якого купляв через Вас у Франівську,за що Вам вдячний,і маю ТІККУ Т3,різниця по кучності є, але не значна,до 100м. На дальше і не пробував.
 

Андрій 4x4

Мисливець
Пів автомат ніколи не досягне такої кучності як у болтовика. У пів автоматі вона значно гірша.
Я з Вами згідний,але душа лежить більше до півавтомата,якщо 22lr
Тому звернув увагу на цю цікаву модель,може хтось вже користується нею,і розкаже що і куди...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Переглянути вкладення 738196
Фото з нету 45м (50ярдів) різними патронами
Нас бы военрук с кружка по стрельбе, в с/ш, из-за такой стрельбы повыгонял бы!
Винтовки ТОЗ-8, -12,-17,-18.
Хотя зачет у нас был на 25 метров. Но на 50 метров каждый был обязан сбивать спичечный коробок. Или пачку с МК-патронов) с открытого прицела! Иначе ты- слабак!
 

Androsh

Слідопит
Багато вже написали... ну, ще деякі дрібниці. Довжина ресивера напівавтомата (пружина та ін.) , більше ніж болтового карабіну. Відповідно, патронник та сам ствол трохи далі від плеча стрільця. В зв'язку з цим, всі моменти інерції в поперечному напрямку будуть більші і будут давати більший вплив на кулю в стволі. Ще можна додати, що напівавтомат набагато різче подає патрон в патронник, ніж болт, більша можливість деформації свинцевої кулі. А про товсті вивішені стволи точних болтових вармінт-гвинтівок, і для чого вони саме такі, думаю, вже писалося.
 

Dimastiy

Мисливець
Це все ясно і зрозуміло. Так воно і є...але, чому так? Хто дасть відповідь без смішних "блогерів" ютубу?
За рахунок "шкідливих" коливань (всі рухомі частини автоматики + пружини)
Але це не так критично. Якщо заряджати п/а по одному патрону(не магазинна подача), і не міняти вкладку, то кучність буде не паршива. Більш важливіше підібрати патрон який покаже пристойну кучність.
 

Dimastiy

Мисливець
Доброго дня товариству! Планую придбати півавтомат в 22lr .
Розглядаю ось такий варіант...
https://ibis.net.ua/ua/products/details/karabin-winchester-wildcat-kal-22-lr/
Як на мене характеристики хороші,і з чисткою незручностей не буде.
Може хтось користується таким,цікавить кучність,і відгуки загалом.
Варіант, таке собі... Дивлячись які задачі
 

камаль

Новачок
Только вот возникает логичный вопрос: зачем выпускать 20, если у него нет никакой разницы с 16?
20 болен стабильна, так как пуля дольше находится в стволе. При этом на 20' дольше влияет колебания от ваших рук
2х' более точнее на дистанция 100-200 метров
 
Зверху