Чому 22lr ?!

если стрелять вверх с нарезного оружия, нужно выбирать угол, если угол маленький-канешно выстрел опасен. Я охочусь с гладкоствольным, приобрел иж 18 -7.62-39. но применить его за 3 года так и не пришлось. А опыт с мелкашкой у меня был в юности, по этому я писал, что начинать надо с этого калибра, и не обезательно сразу ходить на козу, а набиратся опыта с нарезным оружием.
 

Стас1976

Новачок
по этому я писал, что начинать надо с этого калибра, и не обезательно сразу ходить на козу, а набиратся опыта с нарезным оружием.
Якого досвіду ви хочете набратись в угіддях з мілкашкою?
Досвіду бігання за підранком, чи досвіду маскування від інших єгерської служби?
Для здобуття досвіду прекрасно підходить пневма. Вартість пострілу- дві копійки. стріляй хоть відразу за селом. Закономірності польоту пулі- ті ж, що й у вогнепала.
Може я розповім вам новину, але багато грамотних мисливців з нарізним (кажу те, що знаю не з інтернету)- в цілях тренування ну дуже багато стріляють саме з пневми....
 

HOWA

Слідопит

стрелок60

Слідопит
По поводу 22лр, можно спорити дуже довго, и про гусей и про козів.
А шо ж тут спорити.По закону-охота на пернатую дичь с любым нарезняком запрещена.Также и копытные-калибр 5,6 кольцевого воспламенения запрещен.
Поэтому только в баню и в гугел для повышения квалификации.
 
  • Like
Reactions: kef

Panters

Снайпер
если стрелять вверх с нарезного оружия, нужно выбирать угол, если угол маленький-канешно выстрел опасен. Я охочусь с гладкоствольным, приобрел иж 18 -7.62-39. но применить его за 3 года так и не пришлось. А опыт с мелкашкой у меня был в юности, по этому я писал, что начинать надо с этого калибра, и не обезательно сразу ходить на козу, а набиратся опыта с нарезным оружием.
Та яка коза з 22лр? Терміново продайте нарізне, з такими
поняттями полювання воно Вам протипоказане, а то не
дай боже з 7,62*39 на мамонта підете:), без образ.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Якого досвіду ви хочете набратись в угіддях з мілкашкою?
Досвіду бігання за підранком, чи досвіду маскування від інших єгерської служби?
Для здобуття досвіду прекрасно підходить пневма. Вартість пострілу- дві копійки. стріляй хоть відразу за селом. Закономірності польоту пулі- ті ж, що й у вогнепала.
Може я розповім вам новину, але багато грамотних мисливців з нарізним (кажу те, що знаю не з інтернету)- в цілях тренування ну дуже багато стріляють саме з пневми....
Да сейчас мощная пневма- на голову выше 22ЛР: как по точности, так и по браконьерскому применению. В 80-100 метров с нее зайца в голову берут! в 4,5 мм калибре! С оптикой, конечно. Без шума, пыли и регистрации в МВД.
 

are0692

Мисливець
Да сейчас мощная пневма- на голову выше 22ЛР: как по точности, так и по браконьерскому применению. В 80-100 метров с нее зайца в голову берут! в 4,5 мм калибре! С оптикой, конечно. Без шума, пыли и регистрации в МВД.
Погоджуюсь, потрібно вносити певні зміни у законодавство, що 22lr або 338 одна процедура й один дозвіл. Хоча ще бісить кожні 3 роки цей відстріл. Питання навіщо ?
 

Ярослав Чечен

Слідопит
22lr годись в первую очередь для пострелух, может еще на зверя типа заяц, лиса, ондатру не более того, отстреливать ворон, котов, мелких бродячих собак в угодияхи и т.д....
Но есть "деятели" которые и кабана и лося и тем более козу будут стрелять из этой "воздушки" (понятно что браконьерство имеется в виду), к сожалению вреда в руках "специалистов" эта "пукалка" наделать может намного больше чем какой либо пользы, если это можно так назвать.
Отсюда и ответ на вопрос почему часто продают такое добро.
 
Останнє редагування:

Стас1976

Новачок
22lr годись в первую очередь для пострелух, может еще на зверя типа заяц, лиса, ондатру не более того, отстреливать ворон, котов, мелких бродячих собак в угодияхи и т.д....
22лр не має переваги перед пневмою в цілях тренувальних пострілух: вартість пострілу й дозвіл на купівлю/перереєстрація + психологічний фактор в оточуючих- не на користь мілкашки.
За зайця й ондатру- пан Яковлєв вміє дуже доступно пояснювати....
ворона- я за пневму.
лисиця й шкідники- краще 233-й
Де перевага мілкашки?
Звісно, є та перевага. За селом в лозах завелися бродячі собаки. Обійшов, подивився стежки де ходять. На другий день до схід сонця став на переході. Вони самі в руки прийдуть. Тихо вложив одну- дві, закопав, та й пішов додому.
Або скажена лисиця чи пес по селу бігають. 2 рази бачив лисицю. один раз було страшно. Чи кіт завадився мишкувати за селом- в тому місці птиці та зайчат вже не буде. усіх позабирає.
Але я перепрошую- те, що я перелічив робити має моральне право (законного не має) лише, м'ягко кажучи, дуже досвідчений та врівноважений мисливець. Такий якщо є один на два-три села, то добре. Ну і ніяк не початківець, що набирається досвіду.
Браконьєрка, типу їдемо косити сіно, чи по гриби- треба кинути ствол в багажник, бо зайці й кози бігають- то взагалі варварство.
Дуже надіюсь, що нічні вилазки та браконьєрка відійдуть у минуле.
 

Panters

Снайпер
если стрелять вверх с нарезного оружия, нужно выбирать угол, если угол маленький-канешно выстрел опасен. Я охочусь с гладкоствольным, приобрел иж 18 -7.62-39. но применить его за 3 года так и не пришлось. А опыт с мелкашкой у меня был в юности, по этому я писал, что начинать надо с этого калибра, и не обезательно сразу ходить на козу, а набиратся опыта с нарезным оружием.
Та яка коза з 22лр? Терміново продайте нарізне, з такими
поняттями полювання воно Вам протипоказане, а то не
дай боже з 7,62*39 на мамонта підете:), без образ.
22лр не має переваги перед пневмою в цілях тренувальних пострілух: вартість пострілу й дозвіл на купівлю/перереєстрація + психологічний фактор в оточуючих- не на користь мілкашки.
За зайця й ондатру- пан Яковлєв вміє дуже доступно пояснювати....
ворона- я за пневму.
лисиця й шкідники- краще 233-й
Де перевага мілкашки?
Звісно, є та перевага. За селом в лозах завелися бродячі собаки. Обійшов, подивився стежки де ходять. На другий день до схід сонця став на переході. Вони самі в руки прийдуть. Тихо вложив одну- дві, закопав, та й пішов додому.
Або скажена лисиця чи пес по селу бігають. 2 рази бачив лисицю. один раз було страшно. Чи кіт завадився мишкувати за селом- в тому місці птиці та зайчат вже не буде. усіх позабирає.
Але я перепрошую- те, що я перелічив робити має моральне право (законного не має) лише, м'ягко кажучи, дуже досвідчений та врівноважений мисливець. Такий якщо є один на два-три села, то добре. Ну і ніяк не початківець, що набирається досвіду.
Браконьєрка, типу їдемо косити сіно, чи по гриби- треба кинути ствол в багажник, бо зайці й кози бігають- то взагалі варварство.
Дуже надіюсь, що нічні вилазки та браконьєрка відійдуть у минуле.

Надійтесь, і не Ви один, законне полювання і браконьєрство це як добро і зло,
постійні супутники, недоживем ми до того моменту коли вони відійдуть в
минуле, можливо інші покоління, надіюсь:).
 

Стас1976

Новачок
недоживем ми до того моменту коли вони відійдуть в
минуле, можливо інші покоління, надіюсь
думаю, доживемо. Подивіться, як дешевіють та поступово проникають в "наші ряди" камери спостереження, зв'язок.
Усі знають- якими дорогами їздять браки, які угіддя вичищають, та й хто, в кінці кінців, це робить. Камера дозволяє достеменно знати- в який момент виїхали....
У військовій науці дуже ефективним методом проти партизанщини визнається...... партизанщина))))
 

Ярослав Чечен

Слідопит
думаю, доживемо. Подивіться, як дешевіють та поступово проникають в "наші ряди" камери спостереження, зв'язок.
Усі знають- якими дорогами їздять браки, які угіддя вичищають, та й хто, в кінці кінців, це робить. Камера дозволяє достеменно знати- в який момент виїхали....
У військовій науці дуже ефективним методом проти партизанщини визнається...... партизанщина))))
Запись видео камеры это хорошо, но к сожалению не в нашей стране. У нас все по принцыпу "не верю собственным глазам" видео с таких камер как всегда не сочтут за доказательство и потом то что по дороге проехала машина браконьеров это еще не доказательство что они совершили нарушение и т.д.
А наказать по своему, "по понятиям собственной справедливости", так поди и самому придется отвечать.
К сожалению наши законы покуда защищают больше самих нарушителей. Кто с этим сталковался те поймут, а кто знает только в теории те могут и поспорить.
 

Ohotnik47

Слідопит
22лр не має переваги перед пневмою в цілях тренувальних пострілух: вартість пострілу й дозвіл на купівлю/перереєстрація + психологічний фактор в оточуючих- не на користь мілкашки.
За зайця й ондатру- пан Яковлєв вміє дуже доступно пояснювати....
ворона- я за пневму.
лисиця й шкідники- краще 233-й
Де перевага мілкашки?
 

Ohotnik47

Слідопит
Для тренувань - толкова пневма, звичайно краще, тут і спорити нічого, з якого боку не глянь.
 

Стас1976

Новачок
как знать. как знать.
Браконьерство ведь большей частью не ради мяса, а "по приколу" , "пусть сначала поймают и докажут" и "все равно ничего не будет..."
Теперь представте картину: лесники присылают Васе по вайберу фото этого самого Васи и его машины ночью с карабином возле леса. и подпись : не пугай нам воров древесины. кушать хочется.....")))
Где то егеря увидят как можно смотреть ночью не выходя из дома- купят пару комплектов.
В итоге у людей будет формироваться уверенность, что если тебя не словили во время браконьерства, то еще не факт, об этом никто не знает и в непоходящий для тебя момент другие не узнают. Другими словами- включится сдерживающий фактор, который в состоянии, если не исключить, то существенно сократить браконьерство как развлечение и урон природе.
Люди уже активно интересуются средсвами мониторинга отдаленных объектов. Пока больше изучают тему.
и, думаю, спрос на такие продукты будет только расти.
 
Зверху