Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

Тема у розділі 'Моя трудоучасть', створена користувачем Optimum, 23 лип 2014.

 1. Mazaj 2018

  Mazaj 2018 Мисливець

 2. Safari
 3. wiarus

  wiarus Новачок

  а я попросту перестал охотиться на копытных и пушных. позволяю себе только на пролетную утку поздней осенью. это не стеб просто такая позиция. с ув.
   
 4. Жулик

  Жулик Мисливець

  Вот смотрю и думаю. Все солонцы делают, кормушки для косуль и лосей, кто то птиц подкармливает, кто то выпускает в угодья.
  Ну а кто-то кабанам помогает???
  Если да, скидывайте фото, делитесь опытом. А то вот и сам собрался заняться этим делом, а как привадить кабана к месту кормления и чем его кормить не знаю.
   
 5. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Какое-то несколько странное слово для подкормки... Привадить?..
  А для подкормки посадите на лесной полянке кукурузу и топинамбур, завезите пару ведер отработки с движка. Завезите грузовичок кыяхив (початков кукурузы).
  Пока хватит.
   
 6. Жулик

  Жулик Мисливець

  Под словом привадить я имел ввиду, как приманить кабана в то место где будет лежать прикормка.
   
 7. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Вы прикормку организуйте и завезите! А дальше кабан сам разберется! А если он к прикормке не придет, то или кабана там уже нет (например, по причине АЧС), либо пугает его на прикормке кто-то и чем-то...
  Да, и лучше приманивать кабана не туда, где будет лежать прикормка, а прикармливать там, где есть кабан. Понятно изъяснил?
   
  БЮВ, Гобой, ATIS та 2 іншим подобається це.
 8. Жулик

  Жулик Мисливець

  Понятно.
   
 9. BabaCrala

  BabaCrala Новачок

  Молодец!
   
 10. Молодцы! Но без обид, поступаете не правильно...завезите меньше, но взрослое поголовье весной и удивитесь результату! Проверено!;)
   
  ura83 подобається це.
 11. ura83

  ura83 Слідопит

  Що до весни - зрозуміло.

  А на рахунок дорослих, то мені навпаки говорили що дорослих гірше випускати оскільки вони так би мовити більш звиклі до вольєру і в природі їм важче (втекти, найти їжу і тд…)., хоч з молодняком теж проблеми, але той що лишиться той буде мати "імунітет:D"

  Який їх вік для випуску оптимальний ???.
   
  Катыш Сергей Васильевич подобається це.
 12. Три роки пыд ряд випускаємо дорослих. Да дорого. Ціна цього року 250 грн петух, 300 грн курка. Випустили (за свої кошти) 38 штук. (30 курок та 8 півнів). УТМР купило ще 9 півнів. В загалі за три роки, в межах однієї сільради (частина обходу зятя-єгеря) випустили близько 120 голів. В минулу суботу підняли навколо одного села голів 60-70.....:)...Який вік випуску кращий? Досвід та наука говорить про доцільність випуску ДОРОСЛИХ! У співвідношенні 1 до 3-5. До цього "зачистка" від хижаків та підкормка за потреби та після випуску.:cool: Випуск двохмісячних має масу але....Необхідна перетримка в адатаптаційному вольєрі. Значний відсоток загибелі від хижаків та несприятливих природних умов, тощо...
   
  БЮВ, Гобой, мр 153 12 76.. та 4 іншим подобається це.
 13. Також. Можете мене "пинать" раз-два в сезон (де вирішимо) трохи стріляємо курей....Мене так вчили європейські колеги....
   
  мр 153 12 76.. та Корнилов подобається це.
 14. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  Чесно кажучи, також давно використовую цей засіб - діє безвідказно. Особливо влітку - вилити літру - дві солярки в калюжу де купався кабан - стовідсотково буде відвідувати це місце протягом тривалого періоду і купатися в цьому болоті. Правда є один нюанс - не знаю наскільки це правильно з екологічної точки зору. Яка Ваша думка?
   
 15. ATIS

  ATIS Снайпер

  З екологічної зовсім не правильно, екологи будуть верещати, і здається що за ці маніпуляції навіть штраф передбачений. Пізніше взнаю за штраф точніше відпишу.
  Просто тра робити свою роботу і меньше де афішувати......;):D:D:D
   
 16. veriovo4ka89@

  veriovo4ka89@ Мисливець

  Мой товарищ делал сам кормушки, солонцы но потом мослушал от егеря что он ... и браконьер, зделал вывод и говорит что лучше отдам 225 грн за трудоучястие и не буду портить свое время и нервы! Собака лает- ветер носит!
   
  Mazaj 2018 та FERMER подобається це.
 17. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  Як альтернативу цьому способу можна вважати створення "чесальних" дерев (сосна , смерека, ялиця). На висоті 1- 1,5 м робляться зарубки, живиця стікає по стовбуру, кабан чешеться і тим самим виганяє кліщів, та інших паразитів. Правда і цей метод не зовсім законний (пошкодження дерев до ступеня неприпинення росту).
   
  ATIS подобається це.
 18. HDC

  HDC Мисливець

  Таке робити дико по відношенню до матінки природи. Дерево після таких зарубів може всохнути чи принаймі втратити багато здоровя. Ітак цей ліс такими темпами вирубують що скоро в нас будуть одні поля.
  А допомогти кабану позбавитись кліщів та інших паразитів можна й іншими методами, наприклад вполювати кабана :)
   
 19. krushinski00

  krushinski00 Снайпер

  Краще тоді 9 стріляти по кабану.шкоди йому не буде а вот кліщам саме то:D:D:D
   
  АндрійМл, Владимир2602 та ura83 подобається це.
 20. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  В мене складається враження, що Ви далекі від даної теми, так як я від балету, бо вживаєте вислів - "дико по відношенню до дикої природи".
   
 21. HDC

  HDC Мисливець

  Тільки є один нюанс, мене не цікавить яке у Вас враження.
   

Поділитися цією сторінкою

Графф