Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

Hovarf

Слідопит
Дерево після таких зарубів може всохнути чи принаймі втратити багато здоровя.
Кілька зарубів на хвойному дереві ніколи не призведе до його загибелі і всихання. Це призведе до інтенсивного виділення живиці в місці пошкодження. Всього лиш. А от для кабана - це природний засіб порятунку від паразитів.
 

Hovarf

Слідопит
А допомогти кабану позбавитись кліщів та інших паразитів можна й іншими методами, наприклад вполювати кабана
Ну тут в мене взагалі - СЛІВ НЕМА. Давайте, щоб кабани були здорові ( тобто без кліщів, бліх та інших паразитів) - будемо їх поголовно всіх відстрілювати.
 

Vov-1

Зброяр
Потому что никто ничего не делает. Все привыкли только брать. Дать что-то для природы слабо.
Не вірне твердження...Особисто знаю багатьох форумчан ,які і кормушки роблять,і звіра й птицю підгодовують.Просто люди роблять для звірини,а не для фото:)Так само як форумчани котрі не додають фото в ,,звіти" Ви думаєте вони не полюють? Чи не мають трофеїв?:):):)
 

Vov-1

Зброяр
IMG_20181223_151728.jpg
Ще одне фото...Темне ,то кукурудза,за нею ліс...Так що вся звірина крутиться там:)На фото не прибране поле близько 200га...І таке воно не одне.Аграрії допомагають:):):)
 

Mazaj 2018

Слідопит
Не вірне твердження...Особисто знаю багатьох форумчан ,які і кормушки роблять,і звіра й птицю підгодовують.Просто люди роблять для звірини,а не для фото:)Так само як форумчани котрі не додають фото в ,,звіти" Ви думаєте вони не полюють? Чи не мають трофеїв?:):):)
Из того что я вижу на форуме. Считаю что все переживают больше как круче одется и покомфортнее поохотиться. Ружьишком элитным похвастаться. Или вкусненьким спиртным побаловатся. А кто-то думает о том, что скоро это все прийдётся продавать, потому как охотится уже почти негде и неначто будет?
 

Vov-1

Зброяр
Из того что я вижу на форуме. Считаю что все переживают больше как круче одется и покомфортнее поохотиться. Ружьишком элитным похвастаться. Или вкусненьким спиртным побаловатся. А кто-то думает о том, что скоро это все прийдётся продавать, потому как охотится уже почти негде и неначто будет?
Я думаю, Ви помиляєтесь...Це моя думка, і на істину не претендує...:)
 

Mazaj 2018

Слідопит
Хочу заметить, запад нашей страны намного прдвинутей как в культуре охотничьей этики так и поддержке дичи и дичерозведении чем восточная часть.
 

Mazaj 2018

Слідопит
У нас даже руководство раенного УООР боится на собрания первичных коллективов ездить. Приезжают только когда перевыборы. А по проблемным вопросам ниразу не приехали. Все превратилось в комерчесскую структуру которая вовсе забыла о фауне. Чисто бютжет, а что в угодьях плевать. Ну это у нас в Харьковской области.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Из того что я вижу на форуме. Считаю что все переживают больше как круче одется и покомфортнее поохотиться. Ружьишком элитным похвастаться. Или вкусненьким спиртным побаловатся. А кто-то думает о том, что скоро это все прийдётся продавать, потому как охотится уже почти негде и неначто будет?
Я думаю що прийде время що будимо скидатися з однодумцями грошима і їхати до сусідів і купувати звіра, бо скоро дісно не буде на що ходити, залишаться тільки ворони. (Не дай Бог)
Косих значно поменшало порівнюючи з пройшли ми роками.
Кабана чума вирізала під ноль ( двонога ).
Уті було так мало що не було бажання і ходити на полювання.
На мою думку вся проблема в охороні і підкормці уооровських угіддь.
 

ATIS

Снайпер
Я думаю що прийде время що будимо скидатися з однодумцями грошима і їхати до сусідів і купувати звіра, бо скоро дісно не буде на що ходити, залишаться тільки ворони. (Не дай Бог)
Косих значно поменшало порівнюючи з пройшли ми роками.
Кабана чума вирізала під ноль ( двонога ).
Уті було так мало що не було бажання і ходити на полювання.
На мою думку вся проблема в охороні і підкормці уооровських угіддь.
Не знаю, в нас не все так плачевно. Качка була, зайця хватає, кози також. От кабана то справді, ніц, повиздихав геть.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Я думаю що прийде время що будимо скидатися з однодумцями грошима і їхати до сусідів і купувати звіра, бо скоро дісно не буде на що ходити, залишаться тільки ворони. (Не дай Бог)
Косих значно поменшало порівнюючи з пройшли ми роками.
Кабана чума вирізала під ноль ( двонога ).
Уті було так мало що не було бажання і ходити на полювання.
На мою думку вся проблема в охороні і підкормці уооровських угіддь.
Полностью вас поддерживаю. Если сейчас об этом не думать. Очень скоро будет поздно. С нынешним количеством охотников на площадь угодий. Беда...
 
Зверху