Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Років 45-47.
То він так сказав.. що більше на приїде. а на справді буде він їздить до нас аж бігом бо у нас хоч трохи ще звір залишився.
 

kef

Зброяр
Як тема називається ?Отож !То зробіть щось. Бо будете лише і надалі спостерігати за ним.Заєць зараз майже весь за останні роки перебрався жити ближче до села і навіть в селі біля хатей постійно є один два виводки зайченят.
Так що все залежить від Вас !
 
Років 45-47.
То він так сказав.. що більше на приїде. а на справді буде він їздить до нас аж бігом бо у нас хоч трохи ще звір залишився.
Ну что же, возрост можно сказать продуктивный, как раз на плечах таких людей держится экономика страны, совершаются трудовые подвиги и ростет ВВП, идут отчисления в ПФ и в казну государства, а вот дисциплинированность да, хромает.
Думаю проведение профилактических бесед пойдёт на пользу.
 

БЮВ

Слідопит
Блиииинн - опять ржавыми гвоздями в живые деревья. Я понимаю что для зверя соль важнее и ему начихать на деревья. Но если увидят экологи - ждите неприятности. Насыпали соли и кормов - зачет, молодцы, но хоть не фотографируйте гвозди!
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Не опять. А знову, в ті самі що робив ще 7-10 років тому. Мені ще раніше Пан Яковлев обяснив що так робити не можна.
ну не ламать же старі солонці.
А на рахунок екології, то я вам скажу ( а де ви її бачили ту екологію) у нас відходи врх вивозять і висипають просто неба у посадку і екологія і голова села мовчить. Або на откатах, того і мовчать.
684E9A15-04BD-4A7C-B765-D7A9255EBA14.jpeg
Там сотні ворон розтягують це все по полях.
А ви кажете про екологію.
 

hanter1982

Слідопит
Блиииинн - опять ржавыми гвоздями в живые деревья. Я понимаю что для зверя соль важнее и ему начихать на деревья. Но если увидят экологи - ждите неприятности.
Гладко было на бумаге - да забыли про овраги...;)
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
65DF7930-9E01-4922-839C-A1369AF748B9.jpeg
8 березня будучи в дружини дома, виїхали на природу по жарити салка і сосісок.
Проїзжджаючи проз магазин я заскочив і купив сіл лизунець, бо пам’ятаю що приблизно метрів 800-900 від місця відпочинку в ліс є кормушка.
І поки дівчата накривали на стіл я розпалив мангала і погнав у ліс до кормушки щоб положити сіль.
A58AE16A-4FCE-43AC-9002-0AC63DEA95E7.jpeg

А по дорозі ще сфоткав присутність тих хто лиже сіль:D
BA081CC2-51F0-4022-9BAD-AECBB215786C.jpeg
65DF7930-9E01-4922-839C-A1369AF748B9.jpeg
 

Mazaj 2018

Слідопит
Выбрались и мы сегодня в угодья. Проделанную роботу категорически не фоткал потому как проводились водно-болотные мероприятия. Поработали усиленно. Есть положительные результаты. Но позвонков нету. Натягались на славу, вообщем покажу только окончание.
IMG_20190310_201312.jpg
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Блиииинн - опять ржавыми гвоздями в живые деревья. Я понимаю что для зверя соль важнее и ему начихать на деревья. Но если увидят экологи - ждите неприятности. Насыпали соли и кормов - зачет, молодцы, но хоть не фотографируйте гвозди!
И не только экологи!!! Блин, ну не могут наши "умельцы" без гвоздей! Перевелись мастера, которые без гвоздей даже дома, корабли и хранилища для зерна строить!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Выбрались и мы сегодня в угодья. Проделанную роботу категорически не фоткал потому как проводились водно-болотные мероприятия. Поработали усиленно. Есть положительные результаты. Но позвонков нету. Натягались на славу, вообщем покажу только окончание. Переглянути вкладення 459813
Разве это окончание? Это, где-то, серединка "мероприятия"!.. окончание, возможно, и снимать було некому! :cool:
 
Зверху