Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

Просто охотник

Мисливець
Сьогодні випустили в угіддя УТМР кілька десятків фазанчиків. Це вже другий випуск птиці в цих угіддях. Перший відбувся восени минулого року, пустили 200 шт. Фазан гарно переніс зиму, і було вирішено працювати далі в цьому напрямку. Дякуємо районному голові УТМР Ражику Сергію за його ентузіазм і наполегливість. А також обласному голові Бреничу І. М. за підтримку, і всім тим хто долучився до справи.
Молодцы. Фазан разведется и начнет сюда вся блатота ездить попутно и все остальное выбивать в том числе зайчика проредят конкретно. А простые охотники будут долго долго выпрашивать и получать отстрелку.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Бачите - сам Ігор Михайлович на природі пташок випускає! А ви кажете, що керівництво обласних УТМР нічого не роблять!..
В Харькове и области совсем ничего не делают. Все держится на Фельдьманах и прочих. Слава богу хоть такие спонсоры есть. Руководство УООРов полный балласт.
 

ATIS

Снайпер
Молодцы. Фазан разведется и начнет сюда вся блатота ездить попутно и все остальное выбивать в том числе зайчика проредят конкретно. А простые охотники будут долго долго выпрашивать и получать отстрелку.
В даному місці, відтворююча ділянка, і контролюється великою кількістю ентузіастів. В нас взагалі гарно настроєний рух проти блатоти і браконьєрства, і цей рух дедалі стає масовим і потужним.;)
 

Mazaj 2018

Слідопит
В даному місці, відтворююча ділянка, і контролюється великою кількістю ентузіастів. В нас взагалі гарно настроєний рух проти блатоти і браконьєрства, і цей рух дедалі стає масовим і потужним.;)
Я вам по доброму заздрю.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В Харькове и области совсем ничего не делают. Все держится на Фельдьманах и прочих. Слава богу хоть такие спонсоры есть. Руководство УООРов полный балласт.
Не согласен! У вас, например, усилиями А.В.Зарецкого даже "военное положение" на охоту не повлияло! А каково ему стоило вібить охотугодья в вашей "знаменитой" Харьковской области, которую губернатор хотел "под себя" подгрести?!.
А вам - лишь бі человека обо...лгать!
 

Mazaj 2018

Слідопит
Не согласен! У вас, например, усилиями А.В.Зарецкого даже "военное положение" на охоту не повлияло! А каково ему стоило вібить охотугодья в вашей "знаменитой" Харьковской области, которую губернатор хотел "под себя" подгрести?!.
А вам - лишь бі человека обо...лгать!
С этим согласен. Я имел ввиду статью дичерозведения. Увеличения численности животных.
 

hanter1982

Слідопит
Второй акт Марлезонского Балета ;) На этот раз все солонцы поставлены в полях!!!
IMG-4cdbf0b52cd4f645c70e8d52e16f81fd-V.jpg
IMG-51ea9f314ad9f5a2f392d8d6da279c0b-V.jpg
IMG-aeb0d8c86e4bab936ce84289f80459f0-V.jpg
IMG-1f39366d447f2d7d3b4a0ddb4d64017a-V.jpg
IMG-7ebfbd7fecbb61f64df572999c0a518b-V.jpg
Опять же!!!! Для защитников флоры и фауны! - все столбцы использованные на солонцы были привезены с собой из частной пелорамы. Во время постановки солонцов - ни одно живое дерево не пострадало!!!;):p:D:D:D В общей численности за день было поставлено больше 12-ти солонцов на площади больше 300га ( +- )...
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Второй акт Марлезонского Балета ;) На этот раз все солонцы поставлены в полях!!! Переглянути вкладення 467918 Переглянути вкладення 467919 Переглянути вкладення 467920 Переглянути вкладення 467921 Переглянути вкладення 467922 Опять же!!!! Для защитников флоры и фауны! - все столбцы использованные на солонцы были привезены с собой из частной пелорамы. Во время постановки солонцов - ни одно живое дерево не пострадало!!!;):p:D:D:D В общей численности за день было поставлено больше 12-ти солонцов на площади больше 300га ( +- )...
Молодці....
Як каже мій знайомий не язиком а руками...
Як би у нашій Черкаській області хоча б декілька мисливців з кожного колективу займалися такими справами hanter 1982 то і дичині в наших угіддях краще жилося б.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Мені вчора дзвонив друг мисливець з району, каже повіз зерно і сіль до кормушок а на одній кормушці шіфер зняли. От бл..ді.
Хоча я його попереджав що краще робити з досток кришу... ну зробили з чого було....
От такі у нас люди:cool:
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мені вчора дзвонив друг мисливець з району, каже повіз зерно і сіль до кормушок а на одній кормушці шіфер зняли. От бл..ді.
Хоча я його попереджав що краще робити з досток кришу... ну зробили з чого було....
От такі у нас люди:cool:
Ми колись із гарного авіаційного алюмінію зробили аншлаги на господарство 56 тис. га. Місцеві люди розібрали (разом із стовпчиками) на лопати...
Краще було Вам не шифером, а соломою чи горбилем. Або толь...
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Ми колись із гарного авіаційного алюмінію зробили аншлаги на господарство 56 тис. га. Місцеві люди розібрали (разом із стовпчиками) на лопати...
Краще було Вам не шифером, а соломою чи горбилем. Або толь...
Ми у себе чим тільки кришу не ліпили ( і лінолеум і жесть і шіфером і доскою). То шіфер як не поб’ють то знімуть. Сінника зробили в угіддях так підпалили.
Я поражаюсь із наших людей, сіль і зерно з кормушок витягують.
Або вивезуть мусор в посадку чи в ліс викинуть, ну бля..ді і не зустріну я ніколи коли стоїть і висипає.... був би синій як ізолента...
 
Зверху