Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

Mazaj 2018

Слідопит
На вихідних їздили сім’яю на став купатися.
То я по бистрому зібрав рюбзака з приладдям, і поки мої купалися я побіг в ліс і на двох перспективних місцях зробив солонці. Переглянути вкладення 581774 Переглянути вкладення 581775
Скажiть, а стовпчика вкопуете чи спилюете ростуче дерево? Чи принципово пиляти дерево чи можно закопувати? Хочу сам зробити декiлька.
 

kef

Зброяр
Скажiть, а стовпчика вкопуете чи спилюете ростуче дерево? Чи принципово пиляти дерево чи можно закопувати? Хочу сам зробити декiлька.
Для солонців підходить деревина мягких порід типу осика. Якщо є в угіддях кабани чи кози,то бажано щоб товщина стовпа була не менше 15 см. І висота від землі більше 1,5 м. Щоб його дичина не змогла завалити. І обов'язково зняти кору ,щоб стовбур солонця був сухим. Потім він легше вбирає в себе сіль. Можна якщо часу маєте достатньо замочувати стовпчики солонців у соляному розщині.Коли він підсихає то на ньому виступає соляний наліт.
Але і таким методом як вище підійде. Дощі.перепади температур і соляна рупа почне сама стікати по стовбурі.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Для солонців підходить деревина мягких порід типу осика. Якщо є в угіддях кабани чи кози,то бажано щоб товщина стовпа була не менше 15 см. І висота від землі більше 1,5 м. Щоб його дичина не змогла завалити. І обов'язково зняти кору ,щоб стовбур солонця був сухим. Потім він легше вбирає в себе сіль. Можна якщо часу маєте достатньо замочувати стовпчики солонців у соляному розщині.Коли він підсихає то на ньому виступає соляний наліт.
Але і таким методом як вище підійде. Дощі.перепади температур і соляна рупа почне сама стікати по стовбурі.
Дякую, цiкавить стовпчики закопують? Чи вiн повинен рости з землi?
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
На вихідних їздили сім’яю на став купатися.
То я по бистрому зібрав рюбзака з приладдям, і поки мої купалися я побіг в ліс і на двох перспективних місцях зробив солонці. Переглянути вкладення 581774 Переглянути вкладення 581775
Як що роблю солонець в лісі чи посадці то закопую ну не глибоко 30-40см ( на 3-4 штика лопати, копаю вузьку ямку і руками вигрібають землю.)
А як що десь в ярку чи між городами, в старих садках, в берегах, то не закопую.
 

Yura2803

Новачок
Дай Боже здоров'я товариству, хочу поділитися своєю історією трудоучасті. Два роки тому в нас зайшла Африканська чума, все поголів'я Дика впало, а без нього полювання не таке цікаве. Чекати поки воно саме вернеться ми не дуже хотіли, так як на це потрібно мінімум 5-10 років. Спочатку запропонували нашому колективу купити льоху і випустити, для швидшого відновлення популяції. Нас молодих ніхто не підтримав. Тоді запропонували зробити вольєр для розведення з подальшим випуском в природу, і тут нас ніхто не підтримав, тим більше нас ще почали критикувати за цю ініціативу. Але ми спробували. Власним коштом зробили вольєр площею 0,25 га. Купили три льохи і одного сікача, чистокровні звичайно. Результат доброї справи незабарився, маємо перший приплід. На весні плануємо частину випустити в дику природу...
 

VS1975

Снайпер
Дай Боже здоров'я товариству, хочу поділитися своєю історією трудоучасті. Два роки тому в нас зайшла Африканська чума, все поголів'я Дика впало, а без нього полювання не таке цікаве. Чекати поки воно саме вернеться ми не дуже хотіли, так як на це потрібно мінімум 5-10 років. Спочатку запропонували нашому колективу купити льоху і випустити, для швидшого відновлення популяції. Нас молодих ніхто не підтримав. Тоді запропонували зробити вольєр для розведення з подальшим випуском в природу, і тут нас ніхто не підтримав, тим більше нас ще почали критикувати за цю ініціативу. Але ми спробували. Власним коштом зробили вольєр площею 0,25 га. Купили три льохи і одного сікача, чистокровні звичайно. Результат доброї справи незабарився, маємо перший приплід. На весні плануємо частину випустити в дику природу...
Ще якби фото або відео. Повинно бути цікаво.
 

Respekto

Мисливець
Молодці, хтось фазанів випускає, а ви пішли ще дальше, взялися за кабанів.
 

Ohotnik47

Слідопит
У нас дохнуть і до тепер.
Пару років тому був серйозний падіж, тепер як з'являються свині - то всерівно ходять старими кабанячими стежками, відвідують ті ж самі купалки- чухалки і дохнуть далі. Видно вірус нікуди не подівсь. Ще в середині літа спостерігав кілька дуже крупних сікачів , а дві неділі тому знайшов одного мертвим без ознак поранення, слідів інших теж нема.
 

Respekto

Мисливець
Хай собі дохнуть. Природа відбирає. Коли велике поголів я, тоді і різні заращи вилізають і косять. Але дохлі звірі то не завжди болячка. В основном то аграріі, то зерно отравлене, то кроплені поля, то розкидана отрава від мишей.
 

HOWA

Слідопит
Поля с кукурузой уже не охраняют как ранее... Как думаете, почему? Местные жители сел уже практически не воруют ту кукурузу с тех полей для корма своих домашних животных... Почему? Догадайтесь. P.S. Сентябрь. Три серых вороны и,... грешен, одна облезлая лиса.
 
Останнє редагування:

Mazaj 2018

Слідопит
З полем! Поважаю людей, якi вкладують в майбутне.
 

VS1975

Снайпер
Зверху