Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

Mazaj 2018

Слідопит
Дякую Вам. А я сьогодні переглядав тему ... Як там зайчиха, яку Ви купили ? Чи добавилось ? У цьому році і я планую прикупити ;).
Вже четверо, ждуть закриття по пушному, це по лису. Два мужика i двi нареченнi в вольерaх. Нiчого, не б'ються. ;)
 

Mazaj 2018

Слідопит
Дякую Вам. А я сьогодні переглядав тему ... Як там зайчиха, яку Ви купили ? Чи добавилось ? У цьому році і я планую прикупити ;).
Так, зайчика добавилось, небагато але добавилось. Вважаю безснiжнi зими ще iм допомагають. Ще i фазанчик прибавля!
 

Mazaj 2018

Слідопит
Хочу добавити велику користь дае те, що ми наложили табу на лic в якому дуже багато дiлянок молодняка (туди тiкае та вiдтiль приходить) основна частина зайця в луг i в поля.
 

dm1273

Мисливець
Доброго дня!!!
Сам 3-й рік поспіль в пошуку місця для збільшення популяціі качки,
1- де розводиш підсаджуєш качку, самі люди іі знищують - прикрий але факт,
2- риб хазяйства не охоче йдуть на зустріч даного проекту!
3- розведення дома чи в господарських умовах, це одне, а от мисливські господарства і громади де є територія води, став, чи інше + під наглядом господарства, це проблема Білоцерківського району....
в мене не вийшло - хоча робив реальні кроки для збільшення качки в нашій територіі....
 

kef

Зброяр
Доброго дня!!!
Сам 3-й рік поспіль в пошуку місця для збільшення популяціі качки,
1- де розводиш підсаджуєш качку, самі люди іі знищують - прикрий але факт,
2- риб хазяйства не охоче йдуть на зустріч даного проекту!
3- розведення дома чи в господарських умовах, це одне, а от мисливські господарства і громади де є територія води, став, чи інше + під наглядом господарства, це проблема Білоцерківського району....
в мене не вийшло - хоча робив реальні кроки для збільшення качки в нашій територіі....
Я їх випускав (молодняк качви) по лугових водоймах у межах села. Ставках та копанках зарозших очеретом та кущами верболозу. На бобрових загатах по рівчаках міліоративних. І результати є. Правда щоб вони там трималися їх потрібно підгодовувати час від часу. Наша місцева качка як і лебіді вже багато років зимують у межах району і не відлітають. Є певні на те причини та умови.
Спробуйте спільно з місцевим УТМР зробити випуск дичини пернатої у водно болотні угіддя.
 

dm1273

Мисливець
Я їх випускав (молодняк качви) по лугових водоймах у межах села.
от як раз у межах села й не треба іх пускати.... самі селяни іх першими і знищують ... це мій власний досвід і спостереження...
" Спробуйте спільно з місцевим УТМР зробити випуск дичини пернатої у водно болотні угіддя. " - звертався... відповідь - це для нас гемор, воно нікому не потрібне...
підгодовувати + штучне гніздування -- це само собою розуміється.... Але більшоі шкоди як робить ЛЮДИНА - я не бачив....
це мій власний досвід.... Рокитнянський р-н, Таращанський р-н, Білоцерківський р-н, в нас люди дикуватіші за 100 разів, від дичини всеї взятої навкруги....
Або ж державна програма із забороною полювання мінімум на 5 років. Я особисто ЗА руками і ногами....
 

kef

Зброяр
Я їх випускав (молодняк качви) по лугових водоймах у межах села.
от як раз у межах села й не треба іх пускати.... самі селяни іх першими і знищують ... це мій власний досвід і спостереження...
" Спробуйте спільно з місцевим УТМР зробити випуск дичини пернатої у водно болотні угіддя. " - звертався... відповідь - це для нас гемор, воно нікому не потрібне...
підгодовувати + штучне гніздування -- це само собою розуміється.... Але більшоі шкоди як робить ЛЮДИНА - я не бачив....
це мій власний досвід.... Рокитнянський р-н, Таращанський р-н, Білоцерківський р-н, в нас люди дикуватіші за 100 разів, від дичини всеї взятої навкруги....
Або ж державна програма із забороною полювання мінімум на 5 років. Я особисто ЗА руками і ногами....
Та ні .у нас такого немає. Мають в господарстві власні гуси.качки.кури.індики. Та і хащі в лузі такі .що домашніх туди ніхто вже давним давно не пускає.
У мене біля хати на малій водоймі що року є один, чи два качиних виводки та курочок болотних.
Раніше і куропатки на городах водились. Зараз це рідкісний випадок але час від час одна - дві стайки годуються на озимині.
 

Respekto

Мисливець
Або ж державна програма із забороною полювання мінімум на 5 років. Я особисто ЗА руками і ногами....
Тю, то продай рушницю, не полюй, посватайся до грети тумберг, але роби це собі а не мені і не іншим людям. Бо кожне пташеня хоче закони міняти і комусь шось забороняти, та ще й руками і ногами і добре шо хоч не головою. Жінці своїй на 5 років заборони біля тебе без трусів спати, грамотєй, і будь за то руками і ногами. Якось без тебе розберуться шо і кому і на скільки років забороняти. Йди налий курям води, а потім їсти дай свиням, і не пхайся до заборонів, забороняка .
 
Останнє редагування:

dm1273

Мисливець
Тю, то продай рушницю, не полюй, посватайся до грети тумберг, але роби це собі а не мені і не іншим людям. Бо кожне пташеня хоче закони міняти і комусь шось забороняти, та ще й руками і ногами і добре шо хоч не головою дурною. Жінці своїй на 5 років заборони біля тебе без трусів спати, грамотєй, і будь за то руками і ногами. Якось без тебе розберуться шо і кому і на скільки років забороняти. Йди налий курям води, а потім їсти дай свиням, і не пхайся до заборонів, забороняка руконога.
не груби.... щеня...
 

dm1273

Мисливець
треба скаргу на тебе писати ... як це робиться.... в приват будь ласка ...
 

Respekto

Мисливець
Йди налий курям води, а не в приват мене запрошуй. Бо слово, шо я написав - "грамотєй" і слово , шо ти написав - "щеня" трошки відрізняються. Дискутуй з кимсь іншим в приваті, йому й заброниш шось робити 5 років, да і називати зможеш хоч каченям :).

Всіх з Хрещеням! Не переймайтися.
 

kef

Зброяр
Не сваріться. Дана суперечка не на часі та і не актуальна. Для заборони полювання виділяються окремо угіддя під відтворюючі ділянки. Але з них толку мало. Основна відповідальність за користувачами,тобто мисливцями.
 

Respekto

Мисливець
Погоджуюся, не на часі зовсім гиркатися. Є шо робити і нам і вам, да і іншим. От хотів за свої кошти купити фазанів, але каже начальнік районного утмр, шо робили то і не раз, і не приживається. Ну не той регіон. Я б і кролика дикого закупив, але сам без узгодження не хочу то робити.

А про забороністів скажу: колись давно, після помаранчевої, був такий собі депутат Заєць, скакав по раді і підлаштовув закони під європейські стандарти, бо дуже хотів себе бачити в Європі. Прийняли. Заборонили весняне полювання. Та сука ніколи рушницю в руках не тримала, а закон забороняючий встиг написати. і зараз ми залишилися без весняного полювання з підсадною. Підсадної вже можна сказати вже нема, кому вона треба. Крижні розбивають гнізда, і далі паруються з качкою. Маємо пізніх каченят, які ще не на крилі перед відкритям на пух. Заборонили.

Не так давно в цій здається темі тоже один свинопас писав, шо хоче перенести відкриття бо качка не на крилі, і я йому також відповів - паси свіні, і не будь як депутат Заєць. Не пхайся в не своє. Не хочеш на полювання - продай рушницю. Заборонити - два розчерка пера. А потім шо з тим робити? Хто потім знову поверне все на свої місця? Хто як не мисливці печеться кількістю дичини і так далі? Єгеря? Не всі, точно не всі.

А про щеня - даж не вибачайся, може породисте :)
 

kef

Зброяр
Погоджуюся, не на часі зовсім гиркатися. Є шо робити і нам і вам, да і іншим. От хотів за свої кошти купити фазанів, але каже начальнік районного утмр, шо робили то і не раз, і не приживається. Ну не той регіон. Я б і кролика дикого закупив, але сам без узгодження не хочу то робити.

А про забороністів скажу: колись давно, після помаранчевої, був такий собі депутат Заєць, скакав по раді і підлаштовув закони під європейські стандарти, бо дуже хотів себе бачити в Європі. Прийняли. Заборонили весняне полювання. Та сука ніколи рушницю в руках не тримала, а закон забороняючий встиг написати. і зараз ми залишилися без весняного полювання з підсадною. Підсадної вже можна сказати вже нема, кому вона треба. Крижні розбивають гнізда, і далі паруються з качкою. Маємо пізніх каченят, які ще не на крилі перед відкритям на пух. Заборонили.

Не так давно в цій здається темі тоже один свинопас писав, шо хоче перенести відкриття бо качка не на крилі, і я йому також відповів - паси свіні, і не будь як депутат Заєць. Не пхайся в не своє. Не хочеш на полювання - продай рушницю. Заборонити - два розчерка пера. А потім шо з тим робити? Хто потім знову поверне все на свої місця? Хто як не мисливці печеться кількістю дичини і так далі? Єгеря? Не всі, точно не всі.

А про щеня - даж не вибачайся, може породисте :)
Я зараз живу в селі. В господарстві маю.кури.овечки.свині. З городини : кавуни.дині.огірки . помідори.кабачки.гарбузи.баклажани.А ще землі трохи.сінокосу з водоймою.І все це сам обробляю.
Теж свинопас напевно. ;) .
Я Вас розумію. Але є люди які щось хочуть зробити добре для суспільства (природи).А коли стикаються з реальністю життя та бюрократизмом. тоді опускаються руки....
Так і тут в темі.
 

Respekto

Мисливець
Я зараз живу в селі. В господарстві маю.кури.овечки.свині. З городини : кавуни.дині.огірки . помідори.кабачки.гарбузи.баклажани.А ще землі трохи.сінокосу з водоймою.І все це сам обробляю.
Теж свинопас напевно. ;) .
Я Вас розумію. Але є люди які щось хочуть зробити добре для суспільства (природи).А коли стикаються з реальністю життя та бюрократизмом. тоді опускаються руки....
Так і тут в темі.
Та да, і Ви, пане, свинопас, і я свинопас, і я маю хату в селі також, і виріс я в селі, і гарбузи і кавуни вирощую. І собако-лайки там маю, а в місті дратхарика тримаю.

Бюрократизм то тяжко_викоріняєме.... Думаю шо пан, згаданий в темі, також має добрі наміри. Про свинопасів - я не образливо, бо й сам такий. І гордий тим.

Мені 13-й минало......
Я пас ягнята за селом.....

Я про то шо кожен має займатися своєю справою, а якшо кожен кожному почне шось забороняти, то нашо нам тоді УТМР, нащо нам РАДА, розумієте? Відрізати завжди можна, але шо то дасть? От один мисливець хоче відтермінувати відкриття, інший на 5 років закрити, Грета Тумберг каже шо ми в неї дитинсьво вкрали. Моя кума не їсть дичину, бо застрелили пташічку але їсть бройлерів :) магазинних. Кожен дроче так як хоче, але хай собі самий і для себе. Не рухайте нікого іншого, бо з-за цього може пострадати сотня чи тисяча мисливців.
 

Винтик

Мисливець
Та да, і Ви, пане, свинопас, і я свинопас, і я маю хату в селі також, і виріс я в селі, і гарбузи і кавуни вирощую. І собако-лайки там маю, а в місті дратхарика тримаю.

Бюрократизм то тяжко_викоріняєме.... Думаю шо пан, згаданий в темі, також має добрі наміри. Про свинопасів - я не образливо, бо й сам такий. І гордий тим.

Мені 13-й минало......
Я пас ягнята за селом.....

Я про то шо кожен має займатися своєю справою, а якшо кожен кожному почне шось забороняти, то нашо нам тоді УТМР, нащо нам РАДА, розумієте? Відрізати завжди можна, але шо то дасть? От один мисливець хоче відтермінувати відкриття, інший на 5 років закрити, Грета Тумберг каже шо ми в неї дитинсьво вкрали. Моя кума не їсть дичину, бо застрелили пташічку але їсть бройлерів :) магазинних. Кожен дроче так як хоче, але хай собі самий і для себе. Не рухайте нікого іншого, бо з-за цього може пострадати сотня чи тисяча мисливців.
Я согласен с dm1273 и поддерживаю на 99%. На два-три сезона закрыть полностью. Природа лучше разберется "свинопасов, бюрократов, утмр, гадов". Только это не возможно по причине - заинтересованным лицам не выгодно.
"Деньги не пахнут"(с).
 
Зверху