Чужие патроны.

huntumy

Зброяр
Вчера нашел патрон какого то мегахантера.
Не могу понять, чем руководствуется человек снаряжая патроны с такими навесками.
2,67гр сокола 59 грамм дроби #0 из пластилина. Капс сх2000. Прокладка войлок, завальцовка. Гильза 76.
Это же равносильно самоубийству!
 

Вкладення

Останнє редагування:

кей

Мисливець
Вчера нашел патрон какого то мегахантера.
Не могу понять, чем руководствуется человек снаряжая патроны с такими навесками.
2,67гр сокола 59 грамм дроби #0 из пластилина. Капс сх2000. Прокладка войлок, завальцовка. Гильза 76.
Это же равносильно самоубийству!
А може підстава ?
 

Олег Грабарский

Мисливець
Бачив як товариш на полюванi димним стрiляв по лисухi. З 10м по сидячiй. Лисуха була в шоцi:eek: потiм поплила назад в очерет по свойiм справам. На запитання скiльки димного сипав на 16кал. Вiдповiдь вбила усiх присутнiх ( так як сп-спорт 1.3 на 28) зоо захисники можуть спати спокiйно:D:D:D
 

иж 18

Слідопит
Недавно дали мне охотничьи снаряжения вместе с патронами. Разобрал латунки, вместо пыжей газета, а порох 2 в 1 где-то 50 на 50 сокол с дымняком вперемешку. Также 3 банки сокола точно такого же микса, порох в утиль. Подсыпка дымного пороха в патронах мне понятна, а такая комбинация удивила.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Недавно дали мне охотничьи снаряжения вместе с патронами. Разобрал латунки, вместо пыжей газета, а порох 2 в 1 где-то 50 на 50 сокол с дымняком вперемешку. Также 3 банки сокола точно такого же микса, порох в утиль. Подсыпка дымного пороха в патронах мне понятна, а такая комбинация удивила.
Удивительно то, что подобными зарядами стреляли и стреляют (!), а ружья-в целости и сохранности.
Лень фотографировать то, что я разбирал и разбираю. Картина- практически такая же, как и у Вас. При этом- все стрелки живы-здоровы, а ружья, в полном сохране, переходят по наследству. Встречал и 3.5 г "Сокола" и снаряды под/за 50 г. Массово- пыжи на порох без прокладок, регулярно-дикое соотношение заряд/снаряд. Лежат еще десятков----н., неразобранных патронов в латунках, никак руки не дойдут.
Разборка старых патронов для меня- релакс. Привычка с детства. И прикосновение к ...ностальгии. Что это такое- объяснять не буду. Это надо чувствовать.
 

kef

Зброяр
Удивительно то, что подобными зарядами стреляли и стреляют (!), а ружья-в целости и сохранности.
Лень фотографировать то, что я разбирал и разбираю. Картина- практически такая же, как и у Вас. При этом- все стрелки живы-здоровы, а ружья, в полном сохране, переходят по наследству. Встречал и 3.5 г "Сокола" и снаряды под/за 50 г. Массово- пыжи на порох без прокладок, регулярно-дикое соотношение заряд/снаряд. Лежат еще десятков----н., неразобранных патронов в латунках, никак руки не дойдут.
Разборка старых патронов для меня- релакс. Привычка с детства. И прикосновение к ...ностальгии. Что это такое- объяснять не буду. Это надо чувствовать.
Ви впевнені.що рушниці будуть в повному ,без дефектів збереженні після таких пострілів.? Можливо при декількох одиночних.А якщо гатити такими дозами весь сезон.то люфт буде як мінімум в 90 відсотків рушниць.
 

Призрак 153

Слідопит
...на середині 90х до мене звернувся бувший мисливець,який пірнув у чарку і не зміг з неї випливти))))на жаль...по бартеру я в нього забрав залишки більш менш пригодних гільз,метал папка,та пластик,(12к та 16к)бо все нове(він їздив на Москву,там було все) було пропите вже давно))...попалися там і споряджені самокрути 16к ...моя звичка мене не підвела.,розяджати чужі набої,,,очі полізли на лоб,коли побачив що повстяні клейтухи посажені на 88й клей...не рахуючи того що скрізь посилені заряди пороху(сокіл)...він мав дві рушниці іж27-16..та мц2112...я мав забрати в нього іжака.....і друга людина дала на 20 баксів більше ..і слава богу....на тому іжу не було живого місця,що люфт,раковини,і т.д хоч при розмові він доводив що воно в гарному стані...то так вже до слова......то ж до чого я веду...на початок 90х приймав участь в промвідстрілах і там після успшного полювання вирішили постріляти на влучність кулями...мені запропонували патрона, щоб стрельнув з своєї рушниці,я відмовився і сказав що твій патрон і з твоєї рушниці і стрельну((((((він згодився куля була якась підкалібеносамопальна)))) стрельнув б..ь ,насилу втримався на ногах,отримав у челюсть такий удар що свічки засвітилися в очах.....я просто не знаю як його іжак(58-12к) витримував такі навантаження.(в мене до речі також був іж-58м-12к).....при розмові вияснилось що стріляє *круком*і сипе мірку пороху з під *сокола*(вагів він не мав) а це пітори норми.....після цього випадка чужим не користуюся, а коли такі попадають, то тільки (100%)перезаряжаю.....
 
Хорошую темы Вы подняли однозначно плюсую :) Как то в тестя забрал я патрон с осечкой - капсуль жевело. На патроне написано 2, а по факту 0000 или выше, дробь вся яйцеподобной формы, пыжи плюс минус нормальные, а порох это вообще отдельная история, похож на сокол но по виду как песок, убило слова тестя - в середине 90 с другом снаряжали - вот что делает дефицыт с людьми
 

Призрак 153

Слідопит
к нас казали колись -рубани- ними діди валили все і кабана і зайців і т.д....потім їх почали прокатувати виходила картеч різномірка.так і споряджали від 6мм до 9мм і переливали воском чи парафіном.....
 

СерыйП

Слідопит
Товарищ отдал отцовскую заводскую пачку немецких патронов 16 кал. №8, картонные гильзы. На пачке , на патронах и на дробовых пыжах (под закрутку) №8. Я решил изучить способ снаряжения........ №8 оказались картечью 8 мм. по две в ряд.
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Мені, на початку двохтисячних, дісталися рештки патронів 16 калібру+ різні комплектуючі, від родичів старенького мисливця, який за свій стаж настрілявся багато, особливо копитних
В більшості кульових, була куля "спутник", 12 калібру, обтесана ножем, щоб використовувати в 16 , ІЖ 5
Дробових було небагато, і то тільки 0000, в яких, крім дробу, було або 2 картечі 8,2 або 3 картечини7,2
Дядько ніколи ваги немав, але практично всі патрони зіграли по нормі, порох-заряд, а середньому 2 грами пороху і 30грам свинця
І він з цієї одностволки, застрелив 5 лосів( тоді ща них давали винагороду, бо вважалися для лісу шкідниками), більше 30 кабанів і козів він не рахував
 

север

ветеран форуму
надійна команда
а куля "спутник", 12 калібру, обтесана ножем, щоб використовувати в 16 , ІЖ 5
Спутником, правда калиберным, я стрелял со своей ИЖ-5, как с мелкашки: кула целишься, туда и прилетает пуля. Так что я в трофеи старого охотника охотно верю.
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Спутником, правда калиберным, я стрелял со своей ИЖ-5, как с мелкашки: кула целишься, туда и прилетает пуля. Так что я в трофеи старого охотника охотно верю.
Пояски він знімав з кулі, обтесував саме тіло і кидав в ствол, мала зупинитися за 12 см від дульного зрізу, тоді він вважав її готовою до використання
Катреч 8,2 складав по 2 вряд, хрест нахрест
Недовіс катречі, був в 7,2 чи то 7,6, з саморобної лійки, по три картечини в ряд, хрест навхрест, в патроні 9 штук, то вага була в районі 24-25 грам
Кабанчиків, завжди старався бити за вухо, або перебити передню ногу, позаяк в стволі не завжди була куля, тому напевне в 0000 він і ставив декілька картечин
Назиму, на центробій, сипав трішки димного пороху, а решта сокіл, що і було видно коли розбирав його патрони
Все він робив мірками, без будь якої ваги
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Пояски він знімав з кулі, обтесував саме тіло і кидав в ствол, мала зупинитися за 12 см від дульного зрізу, тоді він вважав її готовою до використання
Катреч 8,2 складав по 2 вряд, хрест нахрест
Недовіс катречі, був в 7,2 чи то 7,6, з саморобної лійки, по три картечини в ряд, хрест навхрест, в патроні 9 штук, то вага була в районі 24-25 грам
Кабанчиків, завжди старався бити за вухо, або перебити передню ногу, позаяк в стволі не завжди була куля, тому напевне в 0000 він і ставив декілька картечин
Назиму, на центробій, сипав трішки димного пороху, а решта сокіл, що і було видно коли розбирав його патрони
Все він робив мірками, без будь якої ваги
В те времена пользовались, в основном, Соколом и Белым медведем, которые позволяли пользоваться объемным путем для их отмеривания. Я и сам так делал.
 

Степанович 2

Снайпер
А тепер чому не можна? Порох ТАХО - мірка, вага тільки для того, щоб подивитись контрольні зважування на початку і потім десь далі ...
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
А тепер чому не можна? Порох ТАХО - мірка, вага тільки для того, щоб подивитись контрольні зважування на початку і потім десь далі ...
Я мав досвід з круком, не знаю як тахо
Обрізав мірку рівно 1,7-1,8 снаряжав картеч , їх робив 3х видів, 8,2-7,2-6,2
Мало помалу, в мірці з обрізаної гільзи, замість рівня по зрізу, получалася гірка, плюс автоматично перепутав картеч 6,2 з 6,5 і по стандарту відваженому, вставив 20 картечин, 16 калібр
Стріляв як зпвжди, до плеча і ліва рука підтримує цівку, не стискаючи
Такого звуку пострілу я ще не чув, як і віддачі, в стволі , після крука, завжди нагар( хто ним користується знає), а в моєму було чисто, тільки стінки ствола, стали синюватого кольору і при пострілі був дим.
Коли розрядив патрони, навіска, дякуючи "гірці" з якою я її поступово насипав, зросла до 2,0-2,2 і навіска картечі 31-3,2
Сокіл був менш вибагливий, зручніший по навісці +-
Я свій урок получив, з незнайовиви порохами треба акуратно
 

VS1975

Снайпер
Я мав досвід з круком, не знаю як тахо
Обрізав мірку рівно 1,7-1,8 снаряжав картеч , їх робив 3х видів, 8,2-7,2-6,2
Мало помалу, в мірці з обрізаної гільзи, замість рівня по зрізу, получалася гірка, плюс автоматично перепутав картеч 6,2 з 6,5 і по стандарту відваженому, вставив 20 картечин, 16 калібр
Стріляв як зпвжди, до плеча і ліва рука підтримує цівку, не стискаючи
Такого звуку пострілу я ще не чув, як і віддачі, в стволі , після крука, завжди нагар( хто ним користується знає), а в моєму було чисто, тільки стінки ствола, стали синюватого кольору і при пострілі був дим.
Коли розрядив патрони, навіска, дякуючи "гірці" з якою я її поступово насипав, зросла до 2,0-2,2 і навіска картечі 31-3,2
Сокіл був менш вибагливий, зручніший по навісці +-
Я свій урок получив, з незнайовиви порохами треба акуратно
Тахо і Крук зовсім різні. Крук він дуже дрібний. Тільки важить.
 
Зверху