Чужие патроны.

Тарас СОБ 3

Мисливець
Тахо і Крук зовсім різні. Крук він дуже дрібний. Тільки важить.
Тахо немав, але після цього, все відважуватиму, навіть сокіл
І що смішно, патрон був не чужий, а свій)))
Дякую за пораду, тепер буду знати про тахо
 

VS1975

Снайпер
Тахо немав, але після цього, все відважуватиму, навіть сокіл
І що смішно, патрон був не чужий, а свій)))
Дякую за пораду, тепер буду знати про тахо
Тахо, Сокол, NS і також димний :rolleyes: .... усе тільки через ваги. Ну, це я так роблю.
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Тахо, Сокол, NS і також димний :rolleyes: .... усе тільки через ваги. Ну, це я так роблю.
Я раніше, відважував тільки для нарізної, гладкий закинув далеко в сейф
Тепер повернувся до нього, спочатку важив і т.д, але віднісся до цього легковажно, і получив урок, добре що легкий, в ружбайці, люфт приклада появився, що і вона відбулася легким переляком)
Сокіл тільки міркою, як і покійний тато, запаси були серйозні, але після переходу на нарізний, роздав його, а тепер прийшлося купувати
З іншими порохами не знайомий був, от і попався, але то і добре, тепер 10 раз подумаю , перед тим як злегковажити
 

igor21

Слідопит

Arsenfresh

Мисливець
Завжди коли діставались чужі патрони, то стріляв тільки явно магазинним патроном і то при умові що я знаю що вони були дійсно куплені в магазині, а самокрут тільки розбираю, і це ради цікавості як люди заряджають свої патрони, мало того що порох на око сиплять, так пижі войлочні осалені прямо на порох без прокладки, а на дріб не картонка, а войлочний пиж і карява закрутка. Правда один раз дав знайомий єгер патрон картечний 16к. стрільнути через хрон, йому його дав знайомий досить поважний чоловік який сам круть, а рушниця в нього Меркель в16к. вертикалка, патрон для зачистки угідь від собак і вовків, вони разом в рейди їздили. Рушниця в мене ІЖ18 16к. як влупив думав що то з нарізняка а швидкість 485м/с. добре що рушниця витримала. На фото 1-й відстріл.
 

Вкладення

Patso

Снайпер
Вместо пыжа заглушка для латунной гильзы.
Она просто на порох, а в неё насыпано.

Переглянути вкладення 297783
От це напевно і спасає від надмірного тиску. скоріше за все при пострілі та заглушка прорветься і порохові гази прорвуться в дріб - тиск спаде. враховуючи 4г сокола, вона бахне голосно)))
 

БМ-16

Мисливець
Ну патрон ніби то зібраний непогано, я теж так колись збирав. А яка вага пороху і дробу?
 

troeshnek

Мисливець
Добрий вечір усім!
Дісталось мені N кількість патронів з минулого, як самокрут так і завод. Тому вирішив підняти тему.
І так перший з хрестиком
IMG_6536.jpg

Перепрошую, штангеля не має щоб сказати точний розмір шроту
IMG_6539.jpg

І саме цікаве підкажіть будь-ласка що за порох в набої, якого майже 7 гр
IMG_6541.jpg

Забув зробити фото з пижом, звичайний войлочний з картонною прокладкою на порох.
 

Вкладення

troeshnek

Мисливець
Наступний з маркування 5
IMG_6543.jpg

Шроту 33,6 гр
IMG_6545.jpg

І порох сокіл 2,15 гр , якщо я правильно розумію.
Якщо ні то поправте, буду вдячний.
IMG_6548.jpg

На порох картонна прокладка, далі пара войлочних пижів і декілька картонних прокладок.
Далі буде.
 

Вкладення

Ярослав Чечен

Слідопит
Добрий вечір усім!
Дісталось мені N кількість патронів з минулого, як самокрут так і завод. Тому вирішив підняти тему.
І так перший з хрестиком
Переглянути вкладення 720200
Перепрошую, штангеля не має щоб сказати точний розмір шроту
Переглянути вкладення 720213
І саме цікаве підкажіть будь-ласка що за порох в набої, якого майже 7 гр
Переглянути вкладення 720215
Забув зробити фото з пижом, звичайний войлочний з картонною прокладкою на порох.
Такой патрон бы гахнув славно и дыма было немеряно, димняк прощает все ошибки 7грамм для него нормально.
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Доброго дня
Дісталося мені, пара папкових патронів, картеч, явно самокрут
А от куля незнаю, вперше бачу в паперовій гільзі
 

Вкладення

Зверху