Шомпол

EARL

Слідопит
Продам шомпол. Матеріал латунь, два підшипники, стержень для насадок стальний з різьбою м3. Є можливість виготовляти шомполи різних розмірів.
Ціна 450 грн. тел. 0505731419, 0981131454.
 

Вкладення

EARL

Слідопит
Так він під нарізну. Для гладкого зробити можна, але не бачу сенсу тоді в підшипниках так як там не треба щоб шомпол обертався... Прекрасний варіант для гладкого звичайний алюмінієвий розкладний шомпол часів СРСР. Сам такий користую уже багато років. З Пов.
 
Тут я згоден!
І маю такий!
Але різьба, нажаль, не підходить до сучасних йоршиків та вішерів!
 

EARL

Слідопит
В сучасних йоршиках та вішерах дюймова різьба дуже близька до м3. Я просто беру йоршик з дюймовою різьбою і проходжу його другим метчиком м3 і все накручується без жодних проблем. Зрештою при наявності такої дюймової плашки можу нарізати на стержні і дюймову різьбу точно таку, як і в куплених йоршиках. Можу нарізати різьбу і по замовленню любу, кому яку треба...
 

EARL

Слідопит
Шановні форумчани, нарізаю різьбу на кінцях шомполів під йоршики Mega Line. Кому цікаво, звертайтесь. З Пов.
 

ОлесьС

Новачок
Добрий день.
Цікавить такий шомпол для калібра 308 , но з різьбою для кінцевиків фірми Dewey
Дякую.
 

EARL

Слідопит
Добрий день.
Цікавить такий шомпол для калібра 308 , но з різьбою для кінцевиків фірми Dewey
Дякую.
Теоретично можна, але після того, як я придбаю плашку яка наріже таку різьбу... Це займе певний час тижні два-три. Ціна такого шомпола буде 500 грн. Якщо цікавить, напишіть, буду займатись. Це буде різьба така як на шомполах Dewey для 30-х калібрів, бо для інших калібрів там уже йде інша різьба... З Пов.
 

ОлесьС

Новачок
А чи можливо використати матеріал НЕ ЛАТУНЬ , або покрити його пластмасою - щоб використовувати його для чистки сольвентами....
Можна відповідь в п/п.
 

EARL

Слідопит
А чи можливо використати матеріал НЕ ЛАТУНЬ , або покрити його пластмасою - щоб використовувати його для чистки сольвентами....
Можна відповідь в п/п.
Відповім сюди бо може ще комусь цікаво... Можу зробити з нержавійки сам прут, а ручка з латуні, така як на фотках. З Пов.
 

Шурави

Снайпер
1. Прут з нержавійки якого діаметру?
2. Чи можливо замовити ручку на підшипниках, до вже наявного шомпола( нержавійка, діаметр 5.2мм), та ціна питання?
3. Де територіально знаходитесь?

Дякую
 

EARL

Слідопит
1. Прут з нержавійки якого діаметру?
2. Чи можливо замовити ручку на підшипниках, до вже наявного шомпола( нержавійка, діаметр 5.2мм), та ціна питання?
3. Де територіально знаходитесь?

Дякую
Прут з нержавійки ф6мм. Ручку на підшипниках замовити можна, але підшипники будуть з діаметром всередині 5мм. Тому той прут, що у Вас є треба буде проточити до ф5мм на довжину ручки, щоб він увійшов в підшипники і на кінці нарізати різьбу М5 для фіксації прута у ручці. Знаходжусь у м.Луцьк. З Пов.
 
Зверху