Шріт на козулю.

Статус
Закрита.

Зверобой 60

Мисливець
Перед тем как писать заглянул к топикстартеру(отслеживает тему..Шрит на козулю.)но в тему не влазит которую сам и создал.Вопрос- это провокатор или засланный козачок???.А Вы тут копья ломаете.:(.
 

huntumy

Зброяр
Він то підкинув, але вже 4 сторінки досвідчені форумчани ведуть дискусію. Однозначної думки я поки не бачу!
Якої думки Ви не бачите і що ще хочете побачити?
По закону полювати косулю можна лише кулею!
Носити в патронташі можна будь-які набої!
Не можна будь-які використовувати по будь-чому!
1000%
Тут ніякої думки не повинно будет. Є закон і його трактовка така!
Про які думки може йти мова? Самі ж егеря кажуть, протокол на лоха!!!
Топікстартер сам виноватий, ніякої картечі не повинно бути в рушниці. Розрядив би рушницю не було б нічого.
Не знаючи елементарних правил нічого взагалі йти на полювання.
ПС. В таких випадках треба надавати копію протоколу. Нажаль нам невідомо як все було насправді.
 

huntumy

Зброяр
Перед тем как писать заглянул к топикстартеру(отслеживает тему..Шрит на козулю.)но в тему не влазит которую сам и создал.Вопрос- это провокатор или засланный козачок???.А Вы тут копья ломаете.:(.
Теж помітив це. В тему ні-ні. Копії протоколу немає бо там все написано. Чому й запитав про його зміст.
Скоріше за все ніякого колективного полювання не було. Спіймали егеря з картечними набоями в рушниці за що і отримав.
 

Altay1972

Снайпер
Але знову ж таки кому треба буде, той і пару кульових у нагрудний карман покладе :confused: і повний патронташ сімки "на голуба" напхає.
Тот кто собрался за хряком - он пойдет за хряком, а тот кто за голубем -тот таки за голубем... при этом и один и второй может довольствоваться патронами с семеркой... только применять они их будут по разному...у одного ляжет хряк, у другого упадет голубь...просто очень важно чтобы первому дошло, что не надо за хряком ходить нарушая Закон...
 

LEART

Мисливець
Когда задавал вопросы на инструктаже , а можно картечью? Мне сразу отвечали, протокол составим. Но чтобы патронташ проверять:rolleyes:... Такого не было... Я ещё задавал вопросы, а вдруг кто нибудь козу с лосем перепутает? сразу прайс озвучивали, но это уже совсем другая история...))))
Вы еще за лося спросили...!!! Какой наглец :D :D :D :) :) :)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Капець!
А давайте подискутуємо на тему - можна чи не можна їхати на червоне світло?!

Ви тут можете трішки порозбиратися, але боюсь, що до одноголосної думки ми з Вами так і не прийдемо, бо я вважаю, що можна.

Так зрозуміліше, нє?
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Капець!
А давайте подискутуємо на тему - можна чи не можна їхати на червоне світло?!

Ви тут можете трішки порозбиратися, але боюсь, що до одноголосної думки ми з Вами так і не прийдемо, бо я вважаю, що можна.

Так зрозуміліше, нє?
Недоречне порівняння! Бо відносно червоного є чітко написано - заборонено!
А тут, як я бачу з вищенаписаного, чітко не прописано. Тому всі користуються по принципу "все що не заборонено, то дозволено".
Якось так)
 

BORWAND

Мисливець
Добрий день знавці, зіткнувся з такою проблемою.Був на ліцензії на козу,приїхали єгеря на провірку документів,з ними все добре,а от із набоями ні.В мене в патроннику була картеч по 9,вони сказали що неможна з таким полювати тільки пуля і все,після чого був виписаний штраф.Шо а даній ситуації потрібно заряджати?
Засланий козачок!!! Дай відповідь.
 

LEART

Мисливець
Недоречне порівняння! Бо відносно червоного є чітко написано - заборонено!
А тут, як я бачу з вищенаписаного, чітко не прописано. Тому всі користуються по принципу "все що не заборонено, то дозволено".
Якось так)
Вовсе не так...
Просто ситуации разные, угодья разные... И опыт разный. Все умеют пулей по месту и сразу с результатом ???!!!
Я как то стоял на номере... Лицензия была на кабана и косулю... Бл...ь... Бамс... над головой по веткам.... шурррр... ну думаю рикошет что ль... Потому что зверя... ну вообще на линии не было... когда второй раз... бамс... А когда спросил... какого рожна ???!!! Так там козы прыгали...
Самое цикавое... не важно... картечь... или пуля... если мозгов нет... то ....!!!!
С Ув!!!
 

Kram4ik

Новачок
Всім доброго вечора.Дякую за ваші зауваження та поради.Буду знати що на копито то тільки пуля.
 

LEART

Мисливець
В заголовку я запитав що потрібно заряджати!
Пулю!!!
Вы поймите сомнение в данном аспекте может быть плачевно...
Пуля и только!!!
А такие вопросы... ну ... лучше не поднимать
ИМХО
С Ув!!!
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху