Штучна та експортна зброя.

Статус
Закрита.

руслан87

Мисливець
Доброго вечора! Хотілося б дізнатися чи великі відмінності між штучними рушницями та експортними.
Маю колегу по полюванню дуже впертого, який полює зі своїм рядовим ИЖ-58 та критикує штучність та експортність рушниць.
Тому створив тему, щоб Він через деякий час зайшов та почитав, я йому підскажу де шукати))))
Панове отпишіться за СССР рушниці буду дуже вдячний.
 

руслан87

Мисливець
Можливо хто розбирав дві рушниці експортного варіанту та штучного порівнював підгонку деталей та іншого.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Доброго вечора! Хотілося б дізнатися чи великі відмінності між штучними рушницями та експортними.
Маю колегу по полюванню дуже впертого, який полює зі своїм рядовим ИЖ-58 та критикує штучність та експортність рушниць.
Тому створив тему, щоб Він через деякий час зайшов та почитав, я йому підскажу де шукати))))
Панове отпишіться за СССР рушниці буду дуже вдячний.
Ну між штучними та експортними різниця може і не дуже велика, а от в порівнянні з рядовою рушницею Вашого товариша таки різниця є :)
Ну якщо, наприклад на партію в кілька тисяч рушниць відбиралася сотня з найбільш рівними трубками, з розмірами найближчими до номіналу, краще зпаяними та зведеними, краще зібраними та підігнаними в слюсарному плані і принаймні без явних видимих косяків, то навіть якою би поганою не була модель рушниці, то та сотня все рівно була кращою серед гірших :)
Ну а на експорт взагалі відібрана партія проходила кілька етапів контролю.
Ну не могла ж найкраща в світі соціалістична держава вдарити в багнюку в обличчям перед клятими капіталістами! Та чи навіть братами своїми меньшими по соцтабору. Адже загально відомо, що в ссср все була найкраще в світі - пломбір, ковбаса, ну і рушниці відповідно.
 
Статус
Закрита.
Зверху