Шукаю майстра Київ та Область для виготовлення прикладу та цівки, за антропометричними данним з досвідом такої роботи!

Олексій5399

Новачок
День добрий, шукаю майстра, який зробить приклад( регульований по висоті, бажано!) та цівку.. У кого є досвід таких робіт.. Може хтось знає номер, або порадить до кого звернутись? Дякую за відповідь..
 

lion

Мисливець
Доброго дня! Віктор Федорович працює на колишньому Сапсані( тепер Купол) в Броварах 0972749305. Робив усе по дереву і металу, наберіть його і запитайте.
 

Олексій5399

Новачок
То розкажіть як, може комусь в нагоді стане.
Легко... Бориспіль поряд, майстра знайшов за порадою друзів...
Я "довгорукий" шульга, мій зріст 198 см, тому замовив цівку та приклад одразу... Приїхав до майстра, зробили заміри, залишив зброю у нього..
Тиждень часу, так домовились... У суботу поїду забирати вже готовий виріб... Ціна питання, підйомна...
Якось так... Фото, кому цікаво, додам, коли отримаю..
https://karpov.pp.ua/#top
 

Олексій5399

Новачок
Сьогодні забрав замовлення... Я завжди оцінюю очима, як що, очі задоволені тоді руки тримають з задоволенням.. Тут теж не виключення... Дерево, горіх якість обробки, мене задовольнила, підігнав під метал зазори менші ніж у оригіналу...
Сам комплект став важче,(300гр) але вкладка змінилась, сподіваюсь на якості пострілу теж буде у кращу сторону.
Цівка стала товстішою та зручною, пальці не чіпляють прицільну планку, бо маю широку долонь, приклад став довше на 7см, та змінився кут нахилу...
Кут нахилу на 5°змінився, я цілюсь двома очима, закрита прицільна планка, мені стало дуже комфортно...
Перші враження, дуже сподобався весь комплект а все решту перевірю у четвер коли відстріляю 100 набоїв...
 

Вкладення

Зверху