Шукаю майстра по воронінню в місті Рівне.

Avdeychik

Новачок
Є хороший майстер в Старокостянтинові, Хмельницька обл., робив у нього декілька речей, робота достойна(Ржавий лак) . Якщо потрібні координати, пишіть.
 

FUGAS

Мисливець
В Старокостянтинові є майстер. Сам звертався. Нарікань на роботу не має. Дуже якісно.
 

romaximum

Новачок
бачив роботу товариша з немович сарненського р-ну. ржавий лак,тиждень часу, якість супер, ціна нижча старокост.
 

romaximum

Новачок
0 6666 06 015 вадим, на його тозі його робота, зможете подивитись. удачі.
 

romaximum

Новачок
поясніть що вас так розсмішило? ви результат бачили ? чи пробували самі це робити?
 

FUGAS

Мисливець
Я ніколи не говорю про те в чому не розуміюсь. Результат ви побачите через деякий час.
 

romaximum

Новачок
інтернетних специалістов - тисячи. я розказав про те що бачив і тримав в руках. заробляти на цьому пока не збираюсь, дуже маркітна робота і забирае вагон часу. ви говорите загадками ,а я не циган. результат з нетерпінням чекаю. десь так.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Я ніколи не говорю про те в чому не розуміюсь...
Так вважають абсолютно всі від професора до повного імбецила.
У вас претензії до конкретного майстра?
Напишіть, нам буде цікаво. Я чув про Старокостянтинівського майстра тільки позитив.
Якщо ви вмієте краще, це взагалі чудово, запропонуйте своє.
 

daniv volodumur

Новачок
Згідний з вами,часу,терпіння і роботи чимало.Но результат цього вартий,а саме головне що воно приносить мені задоволення,повторюю [ не грошенята] , а задоволення. Отак то хлопці.
 

FUGAS

Мисливець
Так вважають абсолютно всі від професора до повного імбецила.
У вас претензії до конкретного майстра?
Напишіть, нам буде цікаво. Я чув про Старокостянтинівського майстра тільки позитив.
Якщо ви вмієте краще, це взагалі чудово, запропонуйте своє.
Розберіться в темі!!!
Старокостянтинівському майстру респект і повага.
 

Varjag29

Мисливець
Мені Ігор зі Старокостянтинова воронував ТОЗ-34 та G.Bittner.
Останню рушницю до нього приніс після дешевого воронування колишнім власником - "Клевером" та воронуванням спеціалістом з Ярмолинецького району Хмельницької області, який мені запропонував свої послуги даром, бо колись мав від мене у подарунок гарне цуценя ягда (псу вже 6 років).
Якість "Клевера" та Ярмолинців мене не влаштувала.
Ігор же робить якісно, і як на таку роботу - дешево (поки що).
В його майстерні бачив від Ижів з ТОЗ-ами до сучасних турків, а також, Беретти, Браунінги, Меркелі і ще багато чого.
Цією справою людина займається не перший рік і як би робив аби як, то давно б прогорів. ІМХО.
 
Зверху