Шукаю мисливців з м. Рожище, Волинської області!

Статус
Закрита.
Доброго дня шановні мисливці! Таке питання, у Рожищах біля ДОСААФу є карєр, у якому зробили стрільбище, отже хочу запитати у місцевих мисливців за це стрільбище, платне, вільне чи яке воно?
 

Степанович 2

Снайпер
Я б такі питання виясняв на місці, а не виносив на загалу, тим більше, що більшість далеко від того кар’єру ;)
По друге, думаю, що скоріш за все воно "не оформлено" і палити точки мисливцям не потрібно.
 
Я б такі питання виясняв на місці, а не виносив на загалу, тим більше, що більшість далеко від того кар’єру ;)
По друге, думаю, що скоріш за все воно "не оформлено" і палити точки мисливцям не потрібно.
Нема чого палити, воно й так всім відоме! В літку, коли ще не цікавився зброєю, всяк-час бачив як там відстрілювали, потім ще гільзи збирав. А зараз їхати туди за 50 км і не факт, шо хтось буде, аби запитати інфу. Тим паче, я нікого не знаю з місцевих аби запитати, чи можна приїхати і постріляти? Можливо воно приватне і потім будуть притензії...
Тут багато чого виносять на загал і чомусь не панікують і Вам не раджу!
 
Я б такі питання виясняв на місці, а не виносив на загалу, тим більше, що більшість далеко від того кар’єру ;)
По друге, думаю, що скоріш за все воно "не оформлено" і палити точки мисливцям не потрібно.
Ще одне! Хотілося б з кимось поговорити та обговорювати мисливські господарства даного району. Куди піти, які є колективи і таке інше :)
 

Степанович 2

Снайпер
Звідки взяли, що хтось панікує, просто дають пораду, як не варто поступати, а вирішувати не мені.
А що там де полював дідо вже нічого немає, що нові колективи цікавлять?:(
 
Звідки взяли, що хтось панікує, просто дають пораду, як не варто поступати, а вирішувати не мені.
А що там де полював дідо вже нічого немає, що нові колективи цікавлять?:(
А от за колективи то краще в приват, бо там вже дійсно не для загалу!
 
Статус
Закрита.
Зверху