Щенки эпаньол бретон DON FIELD SPIRIT

Статус
Закрита.

OlegZp

Новачок
1. Порода : эпаньол бретон
1.2. Количество щенков (кобелей/сук) :5/1
1.3. Дата рождения щенков : 02.05.2018 г.

2. Родители щенков :

2.1. Отец : DANTES TOP HEARТ (Сербия)
2.1.1 Все дипломы за рабочие качества с указанием по виду дичи : 3- ІІ К, 3 ІІ – Ф, 2-ІІІ Ф
2.1.2 Племенной класс : КСУ
2.1.3 Оценка экстерьера : Отлично, 2САСIB, 2САС, 2ВОВ













2.2. Мать : BONETTE DON FIELD SPIRIT (Франция-Испания 1-я генер.)
2.2.1. Все дипломы за рабочие качества с указанием по виду дичи : 2- Д-2 ф; 1 Д-3 к
2.2.2. Племенной класс : КСУ
2.2.3. Оценка экстерьера : Отлично







3. Кинологическая организация, спланировавшая вязку: КСУ
4. Место нахождение щенков : Запорожье
5. Контактная информация : 095-432-63-60; 097-809-05-25, Олег
6. Цена щенков : звоните договоримся.
Есть 2 прекрасных кобелька. Будут обладать не только превосходными рабочими качествами легавой собаки но и прекрасным экстерьером.
FRED DON FIELD SPIRIT




FLINT DON FIELD SPIRIT




Щенки находятся в г. Запорожье.
Звоните 095-432-63-60; 097-809-05-25, Олег.
 

OlegZp

Новачок
Щенок стоит 400$, если есть интерес можно немного поторговаться.
 

OlegZp

Новачок
Доброго здоров'я ! Минулі собачки були по іншій ціні, ці чимось кращі?
З того часу все подорожчало, щеплення, корма, оформлення документів і т.д. Все, що заробляе розплідник проїдається, проліковується, прокатується собаками за півріку. Ви мабуть переживаєте, щоб я не розбоготів? :)
Є така присказка, дешева рибка - погана юшка. Ціна дуже демократична, але якщо потрібна собака за 1000 грн. таких теж можна знайти від в'язки "для здоров'я".;)
З приводу питання, чи чимось кращі ці щенята, вязка в комбінації DANTES TOP HEARТ Х BONETTE DON FIELD SPIRIT пройшла вперше, цуценята хорошої якості, взяли більше екстер'єр від кобеля, а
вроджених робочих якостей та більше чим достатньо.
Надалі, якщо цікавить цуценя, там є мої номера мобільного, відповім на всі питання. Займатися пустою писаниною не бажаю.
З повагою.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
З того часу все подорожчало, щеплення, корма, оформлення документів і т.д. Все, що заробляе розплідник проїдається, проліковується, прокатується собаками за півріку. Ви мабуть переживаєте, щоб я не розбоготів? :)
Є така присказка, дешева рибка - погана юшка. Ціна дуже демократична, але якщо потрібна собака за 1000 грн. таких теж можна знайти від в'язки "для здоров'я".;)
З приводу питання, чи чимось кращі ці щенята, вязка в комбінації DANTES TOP HEARТ Х BONETTE DON FIELD SPIRIT пройшла вперше, цуценята хорошої якості, взяли більше екстер'єр від кобеля, а
вроджених робочих якостей та більше чим достатньо.
Надалі, якщо цікавить цуценя, там є мої номера мобільного, відповім на всі питання. Займатися пустою писаниною не бажаю.
З повагою.
Я тільки радий буду якщо Ви розбагатієте, а от про корма і вакцинацію трохи не втєму, нічого там не здорожчало, а тим паче якщо у Вас розплідник то Ви оптом закупки робите а не так як я, два мішка на місяць, бажаю Вам поскоріше найти собакам нових власників, сам до таких придивляюсь, то і питання моє було цілком логічне для мене як потенційного клієнта
 

OlegZp

Новачок
Тему можно закрыть.
 

OlegZp

Новачок
Тему можно закрыть.
 
Статус
Закрита.
Зверху