Ще раз про: "ТУТ Будемо ПОЛЮВАТИ тільки МИ! бо МИ годуємо і це є наша земля"

Именно такой формулировки я неслышал в действительности, но известно, что каждая сельская первичка имеет закрепленные за ней угодья и приписной по условиям субарендного договора городской коллектив, но в соседние угодья то же можно ходить, да хоть весь сезон но тогдаи регистрация по телефону. Может тогда и возникнет спорная ситуация но как быть и как бороться я незнаю, но очень интересно узнать.
 

Volanat

Мисливець
Кормим - значит отрабатываем биотехнические мероприятия как члены ПОК в составе УТМР (свой вариант пользователя охот.угодий), говорит где кому охотится и как это делаеть - пользователь.
Карточка есть значит может человек охотится!
 

tyrist 1945

Тигр
Кормим - значит отрабатываем биотехнические мероприятия как члены ПОК в составе УТМР (свой вариант пользователя охот.угодий), говорит где кому охотится и как это делаеть - пользователь.
Карточка есть значит может человек охотится!
Логічно.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Скоренько скажу декілька слів (і йду щось робити)).)

Я б з задоволенням хотів до прикладу полювати так щоб в радіусі кілометрів 10-15 - НІ ДУШІ)).
Але ну так ж не вірно, я ж не бог, чи пан якийсь.

Роблю - так приїхав(прийшов) до обраного місця полювання, якщо є якісь інші мисливці, то, або їду в друге, третє чи четверте місце), або п`ю собі спокійно чайок в машині і чекаю коли бригада пройде прогопкає)), далі беру собак(собаку) і також спокійно і результативно йду полювати..,

На рахунок хто годує, немає питань в цьому випадку або ПМГ, але ж ви до цього не додумаєтесь і не дасте йому ради (така моя думка), тоді вихід за СІТКОЮ РЯБИЦЕЮ , щось типу цього
upload_2019-11-28_11-42-33.png


Загородіть ті Ваші місця))) і все буде гаразд (НА ДЕЯКИЙ ЧАС:D)

P/S
Я теж не багато, але по мірі можливості ГОДУЮ, але.... не претендую на місце)) де годував..., а просто ГОДУЮ!!!
і на завершення -нещодавно познайомився з одним цікавим чоловіком, ось що він мені написав
"Кожна людина повинна мати в собі повагу, не тільки до людей,але також і до тих,що є навколо нього. Воїн має обороняти країну,і ліквідувати ворогів, лікар лікувати людей,і знищувати хвороби,а Мисливець повинен :Шанувати природу,і те,що є в ній,полювати,але розумно вести лісове господарство,і контролювати популяцію фауни,І навчитись дякувати"

Ось коли ми зрозуміємо хто такий МИСЛИВЕЦЬ, тоді нікому нічого не потрібно буде доказувати!!!!!!!!!!
 

Respekto

Мисливець
У нас колись в одному за районів Києва, де я ще раніше проживав років 10 тому, був один сусід, який закріпив за собою місце парковочне, бо він там бачить зі свого вікна авто, да і в принципі він там завжди кладе магину. Потім машин стало у дворі більше, і хтось припаркував свою, потім в епоху кредитів машин знову побільшоло в рази як і побільшало скандалів з-за "ти че ппоставил на мое место". Потім його машина була облита чимсь, не пам ятаю чим, але він сам після того не клав машину у дворі зовсім.

Не може бути бути моє-твоє. Це не то, це не подвіря, це не город.

Знову ж таки - змоделюйте ситуацію шо стався конфлікт, одні і інші правими вважають себе. Побили когось чи не дай боже гірше.

Суд: Громадянин Місцевий. За шо ви покалічили громадянина Зальотного?
Місцевий: Бо він порушив видумані мною і моїми друзями правила.
Суд: Громадянин Зальотний, ви порушили закон укріїни?
Зальотний мовчки показує документи.
Суд вирішує хто сідає куд і на скільки.
 

Гобой

Снайпер
Кормят люди зверя это хорошо, но не более того. А их надуманные правила, я живу тут, я тут охочусь- незаконное деяние. Которое держится на их энтузиазме, до поры до времени этоо все.
 
Останнє редагування:

василь довжик

Слідопит
По факту,за цим всім повині слідкувати єгеря.
В нас в районі,клаптик земель на яких,господарює утмр.Або вирніше збивают кошти.Мисливців до 400 осіб.Це за ті кошти які їм надходять,можна купити пару тон якихось зернових,сіль і зробити відповідну охорону.
На превеликий жаль цього ні хто не робить,ВЗАГЛІ.
Якщо якась комісія вони їх в угіддя де ми кормим ми полюєм тут самі.
І я в цьому нічого поганого не бачу,коли люди власноруч своїми зусиллями господарюють.А це теж додаткові витрати,час.
Далі якась певна кількість осіб залятає і все під ряд косить.А самі лишній раз палець об палець не вдарять,для збільшення популяції тварин,лише все для холодильника.
Хочеш полювати зкрізь почни сам з себе!Це в першу чергу мінятись стосовно менталітету і не буди лохом за свої кошти давати можливість жировати всякому не потрібу.
 

китай

Слідопит
Я проплачу всі членські внески , ліцензії , відстрілочні карточки , приймаю трудоучасть в угідях як що є час , як що обмежений в часі , то допомагаю пальним , коштами і буду полювати в межах границь що прописано законом і не збираюсь питати дозволу когось хто вважає себе місцевими князьками .
 

иж 18

Слідопит
Я проплачу всі членські внески , ліцензії , відстрілочні карточки , приймаю трудоучасть в угідях як що є час , як що обмежений в часі , то допомагаю пальним , коштами і буду полювати в межах границь що прописано законом і не збираюсь питати дозволу когось хто вважає себе місцевими князьками .
Всё правильно, только если нет сетки рабицы как написали выше, да ещё и охрана, а сейчас сады огороженные с охраной встречаются, и как правило там есть дичь, потому-что там мало охотников охотиться в первую очередь. Поохотиться можно, если договориться с хозяином, мне с товарищами разрешали поохотиться в одном саду огороженном в прошлом сезоне, есть люди которые не против пустить охотников, но думаю таких очень мало.
 

Просто охотник

Мисливець
Охочюсь и в Уоор и в Лесхозе.
И там и там есть постоянные коллективы, бригады. На пушного на закрепленной территории охотятся в основном только они. Если кто то хочет со стороны прийти должен обязательно взять разовую гостевую (;) но в основном ее выдача согласовывается и с колективом, бригадиром). Могут и не дать, чтобы не было наплыва в угодиях.
А сезонка на птицу, это да взял районку и путешествуй.
 

китай

Слідопит
Тому завжди і беру сезонку , що на птицю , що на пух , а з місцевим єгерем ми полюємо лише по копитах.
Охочюсь и в Уоор и в Лесхозе.
И там и там есть постоянные коллективы, бригады. На пушного на закрепленной территории охотятся в основном только они. Если кто то хочет со стороны прийти должен обязательно взять разовую гостевую (;) но в основном ее выдача согласовывается и с колективом, бригадиром). Могут и не дать, чтобы не было наплыва в угодиях.
А сезонка на птицу, это да взял районку и путешествуй.
Охочюсь и в Уоор и в Лесхозе.
И там и там есть постоянные коллективы, бригады. На пушного на закрепленной территории охотятся в основном только они. Если кто то хочет со стороны прийти должен обязательно взять разовую гостевую (;) но в основном ее выдача согласовывается и с колективом, бригадиром). Могут и не дать, чтобы не было наплыва в угодиях.
А сезонка на птицу, это да взял районку и путешествуй.
 

kef

Зброяр
А де була хоть одна згадка про заборону полювання;) :D.типу моя земля і.т д....Мова йде про просту мисливську етику.І немає нічого поганого коли сусіди завчасно узгоджують між собою маршрути полювання .А не ганяють на авто по угіддях один на перед одного.
У нас усе узгоджено з місцевими мисливцями,та і з приїжджими.Усі завчасно знають хто і де буде полювати. Хотя бувають і виключення .
Чи Вам до вподоби щоб був бардак і хаос ?:confused::)
 

Просто охотник

Мисливець
А де була хоть одна згадка про заборону полювання;) :D.типу моя земля і.т д....Мова йде про просту мисливську етику.І немає нічого поганого коли сусіди завчасно узгоджують між собою маршрути полювання .А не ганяють на авто по угіддях один на перед одного.
У нас усе узгоджено з місцевими мисливцями,та і з приїжджими.Усі завчасно знають хто і де буде полювати. Хотя бувають і виключення .
Чи Вам до вподоби щоб був бардак і хаос ?:confused::)
На счет земли я не писал нигде. Но чтобы вам было понятно. На пух охотится на каждой территории только один коллектив, или подписанные к нему.
Постараюсь доступно, к примеру у нас коллектив человек 20, охотимся в радиусе одного сельсовета, соседний коллектив человек 80, больше сельсовет и соотв земли больше. Каждый из коллективов не заходит на территорию другого.
 

kef

Зброяр
На счет земли я не писал нигде. Но чтобы вам было понятно. На пух охотится на каждой территории только один коллектив, или подписанные к нему.
Постараюсь доступно, к примеру у нас коллектив человек 20, охотимся в радиусе одного сельсовета, соседний коллектив человек 80, больше сельсовет и соотв земли больше. Каждый из коллективов не заходит на территорию другого.
Я не Вас мав на увазі...а в загальному про те ,що ця тема тупікова.Бо УТМР заключає так звану оренду угіддя по сільських радах.І фермери є всього навсього орендарями і сплачують податок на рахунок с.р. У нас ще недіє закон про землю.Коли він вступить в дію,От тоді то і стане ця тема актуальна.А так пересівання пустого,в порожнє.
 
Это все от того что основная масса населения заглотнула наживку и обманулась еще в далекие 90е, так досих пор и прибывают в гибридном сознании, типа я уже несовковый но неограниченный доступ к ресурсам это мое право.
Уже и презедент Украины тихонько надиктовал послание к народу, что " скоро у каждого украинца будет свой клаптик земли" именно свой а необще доступный и народные депутаты провозгласили торжественное возвращение частной собственности на землю которой украинцев лишили большевики, а вы все обще доступно, у меня сезонка - имею право и буду ходить где хочу, так непойдет. За каждой первичкой закреплены угодья, первичка это основа УООР, общество занимается общественными делами, первичка хозяйственными и непосредственно на закрепленных угодьях значит она там хозяйнует и следовательно является там хозяином а не половой тряпкой для членов всего общества. Опять же есть граждане которые несогласны с тем, что у них в городах нет угодий, да есть такой перекос но его очень просто решить если городскую квартиру поменять на сельскую хату.
 
Останнє редагування:

Volanat

Мисливець
Я не Вас мав на увазі...а в загальному про те ,що ця тема тупікова.Бо УТМР заключає так звану оренду угіддя по сільських радах.І е фермери є всього навсього орендарями і сплачують податок на рахунок с.р. У нас ще недіє закон про землю.Коли він вступить в дію,От тоді то і стане ця тема актуальна.А так пересівання пустого,в порожнє.
Налог на землю никуда не денется от местного совета. Сейчас арендаторы его платят вместо пайщиков, всего на всего. И ЗУ об ОиОХ никуда не денется, где четко написано не менее 3000га, вот если есть 3 к.га тогда да, можно оформить и никого не пускать. А нет трех к.га будь добр заключи договор об аренде твоих земель с ОХ, т.к. права зверушек нарушать нельзя
 

Просто охотник

Мисливець
Да вот и я ж намекаю. Просто не будут всем подряд продавать сезонки или разовые, в принципе как и сейчас часто делают. Позвонит пред коллектива и нормально попросит к нему чужих не выписывать.
 
Хочу еще сказать на эту тему пару слов, ведь раньше и у нас угодья были посути проходным двором, поэтому преды закрепленных первичек просто пропивали деньги собранные на хозяйственную деятельность, а что сними делать? охотники роботать нехотели преды то же нелохи, а толку? - угодья проходной двор кто хочет тот и орудует с разовкой, районной сезонкой, областной или просто так потому что он взносы оплатил, гастролеры всех пошибов, а местные работали работали вышли на открытие куропатки а ее уже нет, вышли на открытие ушатого а там голый Вася! Носы поопускали и похатам разошлись, а гастролеры уже другие угодья опустошают, они все на нормальных тачках, с флотом, хорошими собаками, хорошими пятизарядками, вообщем люди подготовленные.
 

KFoR

Зброяр
Нажаль не дотягуємо ми ще і фінансово ч тому числі. 50 людей в нас мг не потягнуть. А так мало б бути по типу закритих клубів
 
Зверху