Що вибрати? LINBERTA SA01U/76 чи HUGLU G12 Black 12/76 см

Olejuk.15

Новачок
Добрий день. Хто мав справу з такими апаратами LINBERTA SA01U/76 таHUGLU G12 Black 12/76 см??
Приблизро в одні цінові категоріії. Що краще? Надійніше?
Хто мав опит користування чи є власником, і може написати свій досвід користування?
Як вони по надійності?

Писати типу " візьми б.у. радянську, дводулку і т.д. непотрібно"
Вибір впав на пнапівавтомат.
Бюджет біля 10-15 тисяч
Що є їм як альтернатива з нового в цьому бюджеті?
І які можете порадити апарати в Комбо комплектацфї,(знаю що +2-3тис до ціни).
 

hnat

Мисливець
Хуглу - підприємство з повним циклом виробництва, а лінберта просто збирає під своєю маркою з чужих комплектуючих.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...Хуглу - підприємство з повним циклом виробництва...
Підтримую ваші слова на всі сто відсотків! Хуглу як і Хатсан, з повним закритим циклом виробництва, та ще із своїх матеріалів!
Трішки справки:
16 листопада 1962 року, в м. Хуглу, Туреччина, відкрилася компанія під назвою 'HUGLU HUNTING FIREARMS COOPERATIVE'. Почавши з виробництва одноствольної рушниці, з часом компанія приступила до виготовлення вогнепальної зброї з горизонтальним розташуванням стволів, а в 1980-х роках - і з вертикальним. До початку 90-х років у виробництво вже були запущені помпові і напівавтоматичні рушниці, значно розширивши асортимент виробленого зброї. Таким чином, кооператив Huglu представляє найширший асортимент гладкоствольної зброї власного виробництва: різних калібрів і варіантів, одноствольні, двостволки, з горизонтальним і вертикальним розташуванням стволів, напівавтомати інерційного і газовідвідного способу перезарядки, помпові рушниці. Крім мисливських рушниць, кооператив Huglu виробляє також і якісні спортивні рушниці. Одним з основних переваг продукції бренду Huglu є виробничий процес повного циклу. Виготовлення деталей, обробка матеріалів, нанесення покриттів і хромування, повна збірка вироби і оздоблення відбуваються на потужностях і під контролем кооперативу Huglu. Це дозволяє контролювати якість на кожному етапі виробництва. На підприємстві є власна іспитова лабораторія. Кожне випущене зброю марки Huglu проходить перевірку якості і відстріл, для забезпечення надійного функціонування зброї. На сьогоднішній день, виробництво розміщується на території в 25.000 кв. метрів, 80% виробленого зброї експортується в більш ніж 50 країн світу. Високий рівень виробництва підтверджують сертифікати відповідності міжнародній системі контролю якості ISO 9001, систему охорони навколишнього середовища ISO 14001 і системі контролю охорони здоров'я працівників та безпеки праці OHSAS 18001. Рушниці марки Huglu перші отримали підтвердження якості Турецького інституту стандартів. Якість продукції дозволяє кооперативу Huglu співпрацювати з провідними виробниками зброї, серед іншого, виготовляючи деякі види рушниць під їх маркою. У компанії Huglu відкриті для інновацій і поліпшень, але при цьому цінують досвід і майстерність. Зброя бренду Huglu поєднує в собі історичні традиції, ручну роботу і сучасний підхід до виробництва.
А як нарахунок Помповиків Хуглу?
Не потрібна вона вам,тим більш на полюванні! Якщо питання по фінансовій складовій не критичне, раджу звернути увагу на Хуглу Верон, повірте мені, ані хвилинки не пожалкуєте!
хуглу.PNG


Це відео огляд від мого товариша з Вінниці...

Пи. Си. Усі стволи рушниць Хуглу і Хатсан виробляються з заготовок німецької сталі!
Снимок.PNG
 
Останнє редагування:

Olejuk.15

Новачок
Підтримую ваші слова на всі сто відсотків! Хуглу як і Хатсан, з повним закритим циклом виробництва, та ще із своїх матеріалів!
Трішки справки:
16 листопада 1962 року, в м. Хуглу, Туреччина, відкрилася компанія під назвою 'HUGLU HUNTING FIREARMS COOPERATIVE'. Почавши з виробництва одноствольної рушниці, з часом компанія приступила до виготовлення вогнепальної зброї з горизонтальним розташуванням стволів, а в 1980-х роках - і з вертикальним. До початку 90-х років у виробництво вже були запущені помпові і напівавтоматичні рушниці, значно розширивши асортимент виробленого зброї. Таким чином, кооператив Huglu представляє найширший асортимент гладкоствольної зброї власного виробництва: різних калібрів і варіантів, одноствольні, двостволки, з горизонтальним і вертикальним розташуванням стволів, напівавтомати інерційного і газовідвідного способу перезарядки, помпові рушниці. Крім мисливських рушниць, кооператив Huglu виробляє також і якісні спортивні рушниці. Одним з основних переваг продукції бренду Huglu є виробничий процес повного циклу. Виготовлення деталей, обробка матеріалів, нанесення покриттів і хромування, повна збірка вироби і оздоблення відбуваються на потужностях і під контролем кооперативу Huglu. Це дозволяє контролювати якість на кожному етапі виробництва. На підприємстві є власна іспитова лабораторія. Кожне випущене зброю марки Huglu проходить перевірку якості і відстріл, для забезпечення надійного функціонування зброї. На сьогоднішній день, виробництво розміщується на території в 25.000 кв. метрів, 80% виробленого зброї експортується в більш ніж 50 країн світу. Високий рівень виробництва підтверджують сертифікати відповідності міжнародній системі контролю якості ISO 9001, систему охорони навколишнього середовища ISO 14001 і системі контролю охорони здоров'я працівників та безпеки праці OHSAS 18001. Рушниці марки Huglu перші отримали підтвердження якості Турецького інституту стандартів. Якість продукції дозволяє кооперативу Huglu співпрацювати з провідними виробниками зброї, серед іншого, виготовляючи деякі види рушниць під їх маркою. У компанії Huglu відкриті для інновацій і поліпшень, але при цьому цінують досвід і майстерність. Зброя бренду Huglu поєднує в собі історичні традиції, ручну роботу і сучасний підхід до виробництва.

Не потрібна вона вам,тим більш на полюванні! Якщо питання по фінансовій складовій не критичне, раджу звернути увагу на Хуглу Верон, повірте мені, ані хвилинки не пожалкуєте!
Переглянути вкладення 665112

Це відео огляд від мого товариша з Вінниці...

Пи. Си. Усі стволи рушниць Хуглу і Хатсан виробляються з заготовок німецької сталі!
Переглянути вкладення 665113
Дякую за обширну відповідь. Дуже цікаивй матеріал, відео.
Та самому більше в руку ляла саме Хуглу.

Так в магазі СТВОЛ, порадували, що модель g12 буває в наявності з 71 стволом, або і Комбо варіант з 2 стволами, всього на 2 тисячі дороще.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...в магазі СТВОЛ, порадували, що модель g12 буває в наявності з 71 стволом...
Друже, та шо ти вперся в цю G12, тим паче у дереві?!? У турків дерев"яні приклади та цівки класні,але горіх сам м"який і покриття навіть декількома шарами лаку не рятує від пошкоджень у процесі користування! Я тобі кажу ще раз,купуй Верона у пластику з 61-им,або з 71-им стволом і лиха знати не будеш! Не хочеш з довгим подовжувачем,бери у стандарті,але підготовлену вже з коробки під "спорт", та з високою вентильованою прицільною планкою! Тому шо на G12 планка низька і на дальній дистанції буде марити! Не жалкуй ті п"ять тисяч гривень,зато потім не будеш витрачатися на додаткові "плюшки"!
...або і Комбо варіант з 2 стволами, всього на 2 тисячі дорощє...
Краще чим купувати з двома стволами (а G12 у комплектації "комбо" із заводу їх не буває! "Комбо" тільки у комплектації Верон!), купи з 71 стволом,який вже з високою прицільною планкою і воно тобі замінить другий коротший ствол,якщо звісно ти не збираєшся полювати на гуся "сєвєряніна" на великій висоті...До речі,кулею 71-ий ствол з високою планкою стріляє дуже достойно! Це дуже класно видно на відео...
Коротше,обирати тобі...Ти спитав, ми тобі відповіли...
З повагою.
хуглу1.PNG
хуглу2.PNG
 

Olejuk.15

Новачок
Друже, та шо ти вперся в цю G12, тим паче у дереві?!? Я тобі кажу ще раз,купуй Верона у пластику з 61-им,або з 71-им стволом і лиха знати не будеш! Не хочеш з довгим подовжувачем,бери у стандарті,але підготовлену вже з коробки під "спорт", та з високою вентильованою прицільною планкою! Тому шо на G12 планка низька і на дальній дистанції буде марити! Не жалкуй ті п"ять тисяч гривень,зато потім не будеш витрачатися на додаткові "плюшки"!

Краще чим купувати з двома стволами (а G12 у комплектації "комбо" із заводу їх не буває! "Комбо" тільки у комплектації Верон!), купи з 71 стволом,який вже з високою прицільною планкою і воно тобі замінить другий коротший ствол,якщо звісно ти не збираєшся полювати на гуся "сєвєряніна" на великій висоті...До речі,кулею 71-ий ствол з високою планкою стріляє дуже достойно! Це дуже класно видно на відео...
Коротше,обирати тобі...Ти спитав, ми тобі відповіли...
З повагою.
Переглянути вкладення 665180 Переглянути вкладення 665181
Дякую за пораду, на днях схожу в магазин "приміряю " дану рушницю
Цікавить з коротшим стволом типу 71 см. Бо при мому зрості в 170 см , тримаючи рушницю з 76 стволом, незручно. Враження наче весло від байдарки взяв.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Дякую за пораду, на днях схожу в магазин "приміряю " дану рушницю
Цікавить з коротшим стволом типу 71 см. Бо при мому зрості в 170 см , тримаючи рушницю з 76 стволом, незручно. Враження наче весло від байдарки взяв.
Молодець! Бажаю скорішого придбання! До речі,якщо купиш із 61-им стволом,теж не пожалкуєш! Тим паче,що у рушниць моделі Верон є у комплекті виносні чоки,також можно докупити виносний чок-подовжувач на 10 см.,більшого не треба, і це перекриє більшість твоїх полювань...
 

Olejuk.15

Новачок
Як варіант дуже хорощий, бо і буде "поворотка" рушниця , маневрена з 61 стволом, і при потребі подовжена до 70 см.
Дякую за поради.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Як варіант дуже хорощий, бо і буде "поворотка" рушниця , маневрена з 61 стволом, і при потребі подовжена до 70 см.
Дякую за поради.
О, нарешті... Просто я стріляв з Верона з 71-им стволом кулею, що можу сказати... Бімба!!! Дуже зручно заряджати у по ширине вікно заряджання зразу по два набої! І ще, дуже зручно змінювати виносні чоки! Так що не пожалкуєш!
 

Olejuk.15

Новачок
О, нарешті... Просто я стріляв з Верона з 71-им стволом кулею, що можу сказати... Бімба!!! Дуже зручно заряджати у по ширине вікно заряджання зразу по два набої! І ще, дуже зручно змінювати виносні чоки! Так що не пожалкуєш!
Дякую)
 

colo

Мисливець
бери линберту.оболденный апарат.высокая прицельная планка.шириной 10 мм..есть с 71 см и 76 см стволом.маневреное.бой отличный.но а там сами смотрите что ляжет.линберту тоже выпускает фирма бьюк хугли.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А як нарахунок Помповиків Хуглу?
Особисто в мене помпа ПН-001, у знайомого є Хуглу Атрокс, каже що все задовольняє, і тут на форумі є у мисливця, в темі про помпову зброю на полюванні там і звіти є.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
В такому ціновому діапазоні не поганий варіант Хуглу Ренова. Теж перевірена і зарекомендувала.
Фірма Хуглу виробляє доволі якісну продукцію,в знайомого G12 нарікань не було.
Хлопці,та я вже втомився розповідати ТС цієї теми про Хуглу... Я так зрозумів,що чоловік хоче якість Бенеллі,а ціну Хатсана,але ж як ви всі розумієте,такого не буває...
 
Зверху