Що за рушниця?

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Усім доброго!
Друзі, так як я не дуже розуміюся на старовинних рушницях переломного типу, то прошу допомоги у визначенні рушниці що на фото. Фото цієї рушниці, мені прислав один знайомий, тому прошу у вельмишановного суспільства допомоги у визначенні! Дякую!

1cDyQiUt3Z8.jpg
8akGyAG2AUc.jpg
FVzhFPLrNjc.jpg
GLwkl7TowW0.jpg
OIV-F6FJePs.jpg
UA-aP8cYO3c.jpg
We5_cYs7MIY.jpg
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Старий бельг,1930 року випуску,ствольна пара з универсальної сталі "Коккеріль" з маркою півня. Про модель,або майстра, який виготовив рушницю,можна сказати після виставлення фото нормального написового клейма на ствольній парі.Хоча про те,що рушниця "Bottom Grade" і так видно.
 
Останнє редагування:

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Друже Арго, дуже дякую за відповідь! Я так зрозумів, що це остаточна відповідь... А скільки приблизно по вартості не підкажете?
З повагою!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Друже Арго, дуже дякую за відповідь! Я так зрозумів, що це остаточна відповідь... А скільки приблизно по вартості не підкажете?
З повагою!
Я думаю що ні!!!На загал хочеться назвати майстра,але і ви нам дайте,те,що я прошу.Майстер знайомий,але і всі повинні знати його почерк і властивості клеймування,а також те,хто робив зброю класу "Bottom Grade" в другій половині свого існування.Перед вами лежить рушниця,зробіть нормальні фото написів і клейма на колодці яке знаходиться нижче клейма позначення калібру!!І все всім стане ясно!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
для оцінки даноі рушниці замало фото та інформаціі.
А яка вам ще потрібна інформація? Якщо б я мав по цій рушниці інформацію, я би не звертався до вельмишановного суспільства!
...але і ви нам дайте,те,що я прошу...
Друже Арго, я би із завеликим задоволенням дав би більше фото, якщо б рушниця дійсно була переді мною! Але на жаль, її в мене особисто не має, про що я ще написав у своєму першому пості! До обіду постараюся потурбувати чоловіка, який прислав мені ці перші фото...
З повагою....
...на правій ствольній трубці повинне бути клеймування H. Mahillon A BRUXELLES...
Кращого фото верхньої частини пари стволів в мене на жаль немає! Я показав все, що мені прислала людина... Але якщо фото трішечки збільшити, то видно, що стволи були побиті корозією і потім відшліфовані до того, що написи погано проглядаються!
Ось, зробив збільшення... Все що зміг витягти...

фото стволов.PNG
 
Останнє редагування модератором:

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...на правій ствольній трубці повинне бути клеймування H. Mahillon A BRUXELLES...
Друже Арго, дякуючи вашій підказці, рушниця ідентифікувалася! Рушниця іменується H. Mahillon і була зроблена у Льєже.
Так, дійсно, на парах стволів проглядаються написи, хоча якийсь незграба їх практично винищив своїм шліфуванням для вороніння!
Щиро Вам дякую! Також дякую gaudi, за те, що приймав участь у обговоренні!
З повагою до всіх!
https://shotguncollector.com/2020/05/05/мэйён-mahillon/
5555.png
777.jpg
mahillon-1.jpg
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Рушниця іменується H. Mahillon і була зроблена у Льєже.
Трохи не так,бо рушниця зібрана Мейоном в Брюселі з головних комплектуючих виготовлених і проклеймованих в майстерні Франкота в Льєжі.Про це і свідчить його клеймування на подушках ствольної пари і напис на лівій трубці цієї ж ствольної пари.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А що і з чого тут оцінювати???
 

gaudi

Слідопит
Друже Арго, дуже дякую за відповідь! Я так зрозумів, що це остаточна відповідь... А скільки приблизно по вартості не підкажете?
З повагою!
навіть щоб оцінити приблизно по фото потрібно більшого.....дізнайтеся стан ттх і т.д.рушничка цікава.....
 

gaudi

Слідопит
Друже Арго, дякуючи вашій підказці, рушниця ідентифікувалася! Рушниця іменується H. Mahillon і була зроблена у Льєже.
Так, дійсно, на парах стволів проглядаються написи, хоча якийсь незграба їх практично винищив своїм шліфуванням для вороніння!
Щиро Вам дякую! Також дякую gaudi, за те, що приймав участь у обговоренні!
З повагою до всіх!
https://shotguncollector.com/2020/05/05/мэйён-mahillon/
Переглянути вкладення 674572 Переглянути вкладення 674573 Переглянути вкладення 674575
з повагою.
 
Зверху