Що нас чекає в майбутньому?

Статус
Закрита.

Кузнец144

Мисливець
вопрос ко всем ненависникам СЕРЕСЕРА--- как вам КОММУНИСТИЧЕСКИЙ Китай? производственная мощь и сила? хотя еще 15 лет назад ходили слухи что в Китае самая дешевая рабочая сила.
тот этап на котором остановился сересер может и не был для всех хорош. может просто времени не хватило чтоб жителям села все понравилось.
п.с в 1992году мне было 11 лет.
любителям думать что они чем то лучше других вопрос--- вы не скучаете за беззаботным детством?
просто у некоторых оно прошло в пионерских лагерях ( у меня даже родители спрашивали в какой лагерь в этом месяце хочу)
на рыбалке на любом из окрестных ставков, и кучей всего интересного.
у других-же с сапой на огороде (жители села)
в основном на сересер негодуют жители сел, и маленькие предпинематели у которых появилась воля действий.
крупный бизнесмен с не малой ностальгией вспоминает жизнь (хоть и тяжелую по его нынешним меркам) сесесера.
 

Аким

Мисливець
как говорится, скучно не только вам...
у вас в некоторой степени в голове каша.

В Китае зарплаты выше чем в Рашке. Не говоря уже о нас...
Путин укакался бы от гордости, глядя на технологии строительства мостов (тридцати километровых...), незасыпаемых песком автодорог в пустынях, мостах на болотистой местности, их гарантиями качества (кстати, строительство ведется без предоплаты со стороны государства, когда нанимается подрядчик, который крайне заинтересован в сроках, поскольку делает на свои кредиты. Гарантии, если не ошибусь - двадцать пять лет). В строительстве скоростных дорог китайцы обошли Америку, Европу, Южную Корею и Японию вместе взятых... Какой коллапс в наших городах и как рассасываются пробки в 27 миллионном Шанхае...У них огромный парк электротакси, которые гораздо дешевле наших дралопитеков, электроавтобусы ( в моем городе приобретение двух!!! новых троллейбусов - "как знамя революции"), запускаются беспилотные проекты автобусов...
Когда это все смотришь - офуеваешь и говоришь... и это у нас? и это сейчас?


Умный Запад давно знал - в кого можно и нужно вложить деньги и вложил. Заметь. Нам это не светит. Наш предел - брусчатка и то за счастье)))

Жаль, что вы как крупный бизнесмен, все никак не одолеете ностальгию по совку))
вам указали на решение - Беларусь.
Когда то юдо-быдло уничтожило одну цивилизацию на одной шестой суши. Взамен, через кровь и горе миллионов, построило нечто, что вам понравилось.
Вы не утираете слезы по поводу погибших и сгнивших? Тем, кому тогда жилось хорошо, но их прикончили...
Теперь у Украины есть шанс, через ваше горе переехать и построить новую, неплохую жизнь.
Но не сразу. Лет через триста.
 

Кузнец144

Мисливець
как говорится, скучно не только вам...
у вас в некоторой степени в голове каша.

В Китае зарплаты выше чем в Рашке. Не говоря уже о нас...
Путин укакался бы от гордости, глядя на технологии строительства мостов (тридцати километровых...), незасыпаемых песком автодорог в пустынях, мостах на болотистой местности, их гарантиями качества (кстати, строительство ведется без предоплаты со стороны государства, когда нанимается подрядчик, который крайне заинтересован в сроках, поскольку делает на свои кредиты. Гарантии, если не ошибусь - двадцать пять лет). В строительстве скоростных дорог китайцы обошли Америку, Европу, Южную Корею и Японию вместе взятых... Какой коллапс в наших городах и как рассасываются пробки в 27 миллионном Шанхае...У них огромный парк электротакси, которые гораздо дешевле наших дралопитеков, электроавтобусы ( в моем городе приобретение двух!!! новых троллейбусов - "как знамя революции"), запускаются беспилотные проекты автобусов...
Когда это все смотришь - офуеваешь и говоришь... и это у нас? и это сейчас?


Умный Запад давно знал - в кого можно и нужно вложить деньги и вложил. Заметь. Нам это не светит. Наш предел - брусчатка и то за счастье)))

Жаль, что вы как крупный бизнесмен, все никак не одолеете ностальгию по совку))
вам указали на решение - Беларусь.
Когда то юдо-быдло уничтожило одну цивилизацию на одной шестой суши. Взамен, через кровь и горе миллионов, построило нечто, что вам понравилось.
Вы не утираете слезы по поводу погибших и сгнивших? Тем, кому тогда жилось хорошо, но их прикончили...
Теперь у Украины есть шанс, через ваше горе переехать и построить новую, неплохую жизнь.
Но не сразу. Лет через триста.
смешались и кони и люди я вам про рашку ничего не говорил, я сравнил коммунизм который умер юным(сесесере), и коммунизм зрелый(китай)
ваша фантазия дальше рашки не может дотянуться?
и что должно случится по вашему через 300лет?
п.с. я не крупный бизнесмен!
и по поводу тех кто сгнил-- зайдите в морг в своем городе ЗАПЛАТИТЕ МОНЕТ и по человечески спросите статистику (среднюю продолжительность жизни) в хаяной вами стране и теперешней. одна моя знакомая работница морга глубоко уверенна что в нашей стране происходит геноцид!
 

Кузнец144

Мисливець
хотелось бы еще "услышать" приблизительные наброски вашей фантазии, так сказать хронологическое построение будущего на 300 лет.до момента все обитатели Украины довольны.
или вы такую цифру указываете чтоб никто не смог доказать обратного?
 

Аким

Мисливець
шота подсказывает, что вы сегодня не заснете)

Ничего не понял, кроме того что вам было одиннадцать незрелых лет в незрелом коммунизме))

"или вы такую цифру указываете чтоб никто не смог доказать обратного?"
Мой друг, вы чертовски проницательны)) Но... попытаюсь...
300 лет..
будет еще какое нибудь иго, наверняка.

Может, иго коммунистического Китая.
Когда у нас по площадям будут ходить узкоглазые хунвейбины, красные драконы, висеть красные фонарики на одесском Привозе, а на Олимпийском будут стрелять коррупционеров.
Причем, счет за пулю в затылок оного, будут присылать для оплаты родственникам расстрелянного. Как в Китае.

Далее, пустят скоростные поезда и вы за час сможете из Киева до Одессы добраться. Искупаться и двинуть обратно. Но это только через триста лет. И то, если вздумаем китайцам продаться, то ЕСЛИ они захотят нас купить. Без отката)))

Кстати, в загнившей с потрохами Франции, расстояние из Парижа в Марсель (700 км) сможете преодолеть за три часа. Вы понимаете, насколько веков мы отстали от ... мира вообще?

Как олигарх олигарху говорю.
Зачем Вам триста лет жизни в этой душной забегаловке?
 

Кузнец144

Мисливець
шота подсказывает, что вы сегодня не заснете)

Ничего не понял, кроме того что вам было одиннадцать незрелых лет в незрелом коммунизме))

"или вы такую цифру указываете чтоб никто не смог доказать обратного?"
Мой друг, вы чертовски проницательны)) Но... попытаюсь...
300 лет..
будет еще какое нибудь иго, наверняка.

Может, иго коммунистического Китая.
Когда у нас по площадям будут ходить узкоглазые хунвейбины, красные драконы, висеть красные фонарики на одесском Привозе, а на Олимпийском будут стрелять коррупционеров.
Причем, счет за пулю в затылок оного, будут присылать для оплаты родственникам расстрелянного. Как в Китае.

Далее, пустят скоростные поезда и вы за час сможете из Киева до Одессы добраться. Искупаться и двинуть обратно. Но это только через триста лет. И то, если вздумаем китайцам продаться, то ЕСЛИ они захотят нас купить. Без отката)))

Кстати, в загнившей с потрохами Франции, расстояние из Парижа в Марсель (700 км) сможете преодолеть за три часа. Вы понимаете, насколько веков мы отстали от ... мира вообще?

Как олигарх олигарху говорю.
Зачем Вам триста лет жизни в этой душной забегаловке?
ваш плохой юмор полностью затмевает ваш интелект !
вы если хотите обидеть то не по адресу, по поводу олигарха читай выше.
а фантазии ничем не подтвержденные детям расказуй:D
Китайцы всего достигли возможно благодаря КОММУНИЗМУ который так уж сильно мешал жить некоторым...
и по чему 300лет а не 500 или 800? или для неоспоримости и 300 хватит.
попробую разъяснить чего я хочу "услышать" по поводу бреда о 300лет.
--с игрой в шахматы думаю знакомы все! так вот при определенной расстановке фигур очень опытный шахматист говорит через сколько ходов мат неизбежен
проведем анологию--- в нашей дискусии мат это зацветание Украины вы каким то образом определили его через 300лет
постарайтесь объяснить что и в каком порядке должно произойти. ели вы конечно не пустословный человек.
юж маш до сих пор делает вещи которые и не снились загнивающей франции.
самолеты Антонова удивляют весь мир своей вместительностью и грузоподъемностью.
наши айтишники одни из самых востребованных в мире и что?
 
Останнє редагування:

Аким

Мисливець
ваш плохой юмор полностью затмевает ваш интелект !
вы если хотите обидеть то не по адресу, по поводу олигарха читай выше.
а фантазии ничем не подтвержденные детям расказуй:D
Китайцы всего достигли возможно благодаря КОММУНИЗМУ который так уж сильно мешал жить некоторым...
и по чему 300лет а не 500 или 800? или для неоспоримости и 300 хватит.
попробую разъяснить чего я хочу "услышать" по поводу бреда о 300лет.
--с игрой в шахматы думаю знакомы все! так вот при определенной расстановке фигур очень опытный шахматист говорит через сколько ходов мат неизбежен
проведем анологию--- в нашей дискусии мат это зацветание Украины вы каким то образом определили его через 300лет
постарайтесь объяснить что и в каком порядке должно произойти. ели вы конечно не пустословный человек.
юж маш до сих пор делает вещи которые и не снились загнивающей франции.
самолеты Антонова удивляют весь мир своей вместительностью и грузоподъемностью.
наши айтишники одни из самых востребованных в мире и что?
с радостью познал, что двери в рай лежат через предбанник коммунизма.
безусловно, с интеллектом у меня слабо, есть такое)
называя вас олигархом обидеть не хотел, поскольку .. см.выше)
хотя про "анологию" тоже понравилось. Не в бровь а в чичу.
 

Кузнец144

Мисливець
с радостью познал, что двери в рай лежат через предбанник коммунизма.
безусловно, с интеллектом у меня слабо, есть такое)
называя вас олигархом обидеть не хотел, поскольку .. см.выше)
хотя про "анологию" тоже понравилось. Не в бровь а в чичу.
маладэц какой, то я пака выйду пакуру из этай душнай забегалавки. гадков на 200.
 

Степанович 2

Снайпер
Є, так. Але ми така цікава нація — людей емоцій, а не розуму. Ми керуємося емоцією, ілюзією, мрією — навіть у таких важливих моментах, як вибір президента чи партій. Ми навіть слово «мрія» для цього придумали — 200 років тому це зробив Старицький.
Але найгірше, що ми – нація безсистемна, ми розвиваємося так, як свого часу козацьке військо: стихійно, авантюрно, романтично. Це не є погано, ми саме цим і цікаві світові. Але виходить, що самі від цього страждаємо, бо не можемо ніяк досягти успіху. Як ті ж козаки: вони вражали своїм воїнським мистецтвом усіх, але не дійшли ні до Москви, ні до Варшави. Забракло волі й бажання.
А ми нащадки цих людей. Нащадки степовиків, чумаків, які вигадали таку прекрасну професію, форматом якої були постійні мандри, ночі під зорями, куліш, калганівка та протяжні пісні. Ці чоловіки не могли дочекатися, коли залишать осоружний плуг, жінку, дітей та хазяйство – і рушать у дорогу. І це була тогочасна підприємлива еліта.
Мирослав Дочинець

Як на мене,досить влучно сказано. В мене теж претензії до нашого хваленого козацтва (що нічого не залишили після себе нащадкам), наших емоцій і мрій (є рос.поговірка "мечты мечты где ваша сладость, ушли мечты осталась одна гадость")
Тут можна прочитати повний текст інтерв’ю:
http://www.mukachevo.net/ua/news/view/2168275
 
Останнє редагування:

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Хлопці,ну досить вже мірятися пісюнами!Перетворили інформаційний розділ теми у хто зна що!Я хоча і народився щє при сересері,але не розумію тих совкодрочерів,які із піною у рота досі волають про совок!Світ не стоїть на місці,ми не стоїмо на місці,всі та все йде своїм шляхом!Хто хоче у сраний совок,чєшіть он до московії та до білорусі,там зараз якраз "батька"проявляє свою так би мовити "любов" до свого народу!Читаю ваші пости і не можу ніяк збагнути-ви за Україну,чи за померлий совок?!?В мене на не контрольованій території,залишилось від батьків житло,у якому мені деякий час довелося пожити у окупації вже!Так от, я хочу запропонувати закорінілим любителям совка,які не хочуть жити на вільній території України, обмінятися на його житло на вільній території!Там в мене три кімнатна квартира,з частковим ремонтом,є великий гараж-майстерня...Давайте!Міняємось!А шо,там якраз все повернулося до часів совкового сересеру,коли любителі цього сересер,писали один на одного доноси та кляузи,коли люди годинами стояли у чергах,щоб вихопити на новий рік якусь пляшку шампанського,чи шматок якоїсь дефіцитної ковбаси,та що там ковбаси...Можно щє багато перераховувати приклади повернення до совка на окупованій території,так що чекаю на ваші пропозиції!Ви мені віддаєте своє житло на вільній території України,а я вам віддам своє житло у спальному районі...

Пи.Си. Я знаю дуже багато хлопців,які у біноклі та приціли,бачать свої домівки на окупованій території і я знаю,як болять в них душі і серця за Україну!Тому у мене до вас прохання,не треба мірятися пісюнами за клавіатурою компьютерів,а зробіть будь який вагомий чи не дуже внесок задля перемоги...Перемоги над тим же совком,щоб він не повернувся ніколи до ваших домівок,щоб ви не здригалися при кожному стуку,щоб ви не бігли у підвал своїх будівль,тому що орки не будуть стояти у полях,як стоять наші хлопці,вони будуть на бмпехах,акаціях та гвоздіках стояти у ваших городах та дворах...Я це бачив...Це було зі мною...
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
І на додаток до свого посту вищє,хочу показати вам відео про те,як пизд...ть зеленський та його прихлібайли...

 
  • Like
Reactions: kef

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Уряд Зеленського склав нереалістичний бюджет, який не можливо буде виконати, бо жодна цифра в ньому не відповідає дійсності.

Про це сказала Ніна Южаніна в коментарі журналістам.
Вона розкритикувала проект державного бюджету на 2021 рік, внесений урядом Зеленського. «Коли подається 2000 поправок і пропонуються збільшення витрат, абсолютну зміну бюджетної логіки. І ці пропозиції не відхиляються, а написано доручення уряду», – прокоментувала вона розгляд урядового проекту у парламенті.
Депутатка також додала, що вперше бачить таку методику розгляду проекту закону, коли ще до ухвалення у першому читанні до проекту вже вносяться поправки.
Вона назвала урядовий проект держбюджету «нарисами письменника, які ще потрібно буде ретельно розбирати».
«Дохідну частину виконати апріорі неможливо. Коли зараз на 2021 рік плануються цифри 2020 року. І це при очікуваному падінні економіки десь до 7% за 2020 рік, а ми плануємо показники з врахуванням, що економіка має вирости на 11-12% у 2021 році», – прокоментувала Ніна Южаніна.
«Це цифри для того, щоб виключно на папері забезпечити витратну частину. Такого бути не може. Ми зараз обманюємо людей», – підкреслила вона.
Ніна Южаніна додала: «Це просто катастрофа для країни. Якщо ми зараз приймемо цей бюджет і він до другого читання не буде наповнений правдивими цифрами, я б навіть закликала до того, що ми маємо зупинити це».
«Надходження, які заплановані – їх не буде. Дефіцит бюджету буде більше ніж 270 мільярдів гривень», – сказала Ніна Южаніна.
Крім того, за її словами, навіть за результатами 2020 року ми будемо мати колапс в економіці наприкінці цього і наступного місяця. «Тому поки що ці цифри на папері не мають нічого близького до реальності, з якою нам прийдеться жити у 2021 році», – сказала Ніна Южаніна.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

Аким

Мисливець
. Я знаю дуже багато хлопців,які у біноклі та приціли,бачать свої домівки на окупованій території і я знаю,як болять в них душі і серця за Україну!Тому у мене до вас прохання,не треба мірятися пісюнами за клавіатурою компьютерів,а зробіть будь який вагомий чи не дуже внесок задля перемоги...
... как бы там ни было, возможно, один из этих парней смотрит в мой двадцатикратник.
 

kef

Зброяр
... как бы там ни было, возможно, один из этих парней смотрит в мой двадцатикратник.
Я чим міг тим і допомагав. Але була серйозна підтримка нашої діаспори з Італії та Іспанії.
Але в даний час все пішло на спад... Дякуючи "а какая разница".
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Підполковник ЗСУ Михайло Ніколов: "Операцію ГУР МО щодо штурму в'язниць у Донецьку зірвано в результаті зради в керівництві України"

 
Статус
Закрита.
Зверху