Що робити коли хочется купувати зброю.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Для вас наказ № 622 придумал сейфы !!! В которые НИКТО не имеет права заглядывать !!! ))
У меня дома тоже самое,не в сейф не в мой охотничий шкаф даже в ту сторону никто не смотрит.
 

Trigal

Снайпер
Привітайте ще одного, залежного, не вогнепальну правда, але купив ножа америцького складного BUK 110, думаю всі знають про, що я, але фото будуть, дружині звісно не сказав, тепер думаю як легалізувати.
У меня такой уже лет 5 в машине живёт. Прикольный ножичек, хотя после покупки примитивного китайца Enlan L05-1, Buck-110 практически не используется, т.к. его узкое толстое лезвие не очень удобно.
 

Володимир0504

Слідопит

Володимир0504

Слідопит
У меня такой уже лет 5 в машине живёт. Прикольный ножичек, хотя после покупки примитивного китайца Enlan L05-1, Buck-110 практически не используется, т.к. его узкое толстое лезвие не очень удобно.
Що тут казати, я подивився на Бак і відразу біля рушниці його поклав, як то кажуть "на кармані" вікторінокс маленький чорненький, до того був ганзо. А енлан той про який ви говорите, цікавий, прямі зпуски, він зручний для того щоб просто різати, тої ж ковбаси нарізати, такого плану є ще кізляр байкер, та ж "криса". І взагалі треба тему окрему заводити, хто чим і що ріже.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Зверху