Экспансивность пуль ШШ, Булава, Шершень, Hexolit, Rossa32, Ураган

ToxaRat

Мисливець

ещё бы ТБ подучили и было бы нормальное кино...
 

Олег Олейник

Новачок

ещё бы ТБ подучили и было бы нормальное кино...
Ну первое то что ружье не заряжено (затвор в заднем положении), второе оно всегда на предохранителе))) Когда заряжено у меня с правилами безопасности все в порядке)
 

andremon

Мисливець
Да Олег, при всем уважении, но с правилами т.б. считаться нужно! Еще хочу добавить от себя, в ваших с Александром видио частенько можно видеть как вы оставляете оружие на линии огня и вместе уходите смотреть мишени, конечно ствол в это время разряжен... но где гарантия, что какой нибудь идиот им не воспользуется, тем более что и боеприпасы рядом!
 

Призрак 153

Слідопит
///Шановні!!!, не забувайте, що прАвила по Т\Б при поводженні зі зброєю,написані не з повітря,вони роками писалися і пишуться КРОВ'Ю.........А так, то хлопці МОЛОДЦІ!!!!!!
 

krushinski00

Снайпер
Так я не понял, тема о ТБ или о пулях?
Ну це просто у нас багато мисливців які багато чого знають і знаходяться недоліки шо в рушницях з що в відео які люди роблять.щось ненайшов ніодного повідомлення щоб хтось чимось допоміг їм.роблят набої і знімають все за свої кошти.думаю що багато хто корисної інформації взнав для себе з їх відео
 

ATIS

Снайпер
Олег Олейник, ви добували вашою ШШ кабана? Якщо так то які були результати, і як відкривалась куля? Бо в нашому колективі після добування кабанів ні одна куля не була відкрита, завжди доставали цілою або йшла на виліт. Ще скажу за Ураган, куля точна і сильний стопер а Hexolit щось всім не сподобався,постійні підранки як кабани так і олені. Іншими не стріляв,
 

krushinski00

Снайпер
Щоб куля ш-ш відкрилась її потрібно лити з твердішого свинцю.мякий (чистий кабельний)з цим справляється хуже.
 

krushinski00

Снайпер
Олег Олейник, ви добували вашою ШШ кабана? Якщо так то які були результати, і як відкривалась куля? Бо в нашому колективі після добування кабанів ні одна куля не була відкрита, завжди доставали цілою або йшла на виліт. Ще скажу за Ураган, куля точна і сильний стопер а Hexolit щось всім не сподобався,постійні підранки як кабани так і олені. Іншими не стріляв,
Зверніть ще увагу чи є на ваших кулях такі прорізи.вони мають бути майже до нижнього пояска
 

Вкладення

ATIS

Снайпер
Так, прорізи є, можливо не відкривались справді через твердість свинцю. Та я за них вже забув, пробував дуже багато куль а найкращими так і залишаються ( для мене!!!) бренеке оригінальна (ротвейл) і рубейкіна подібні,
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Так, прорізи є, можливо не відкривались справді через твердість свинцю. Та я за них вже забув, пробував дуже багато куль а найкращими так і залишаються ( для мене!!!) бренеке оригінальна (ротвейл) і рубейкіна подібні,
Рядом тема именно про пули Рубейкина. Это как раз одна их тех пуль, мнения охотников о которой очень разнятся, вплоть до кардинально-противоположных. А вот пуля Ширинского-Шихматова в современном варианте исполнения - ИМХО летит прогнозируемо вне зависимости от методов снаряжения (и с пыжом-хвостовиком, и как подкалиберная в контейнере, и просто без хвостовика). Т.е. пулю Рубейкина запустить "боком" очень легко, а вот перевернуть пулю Ш-Ш - нужно постараться :) Но это конечно сугубо мое мнение. :)
 

ATIS

Снайпер
Вчомусь з вами погоджусь,в мене особисто ні з Рубейкіна ні з Іванова проблем ніколи не було,летіли завжди рівно. Та і ШШ летіла гарно тільки не працювала як супер стопер (як про неї заявляють). А от проруубати сорок метрів лозняка і прийти в місце прицілювання може тільки Рубейкіна подібні.Особисто перевірено. Але кожен любить те до чого привик. ІМХО.
 

krushinski00

Снайпер
Вчомусь з вами погоджусь,в мене особисто ні з Рубейкіна ні з Іванова проблем ніколи не було,летіли завжди рівно. Та і ШШ летіла гарно тільки не працювала як супер стопер (як про неї заявляють). А от проруубати сорок метрів лозняка і прийти в місце прицілювання може тільки Рубейкіна подібні.Особисто перевірено. Але кожен любить те до чого привик. ІМХО.
Тут згоден з вами на всі 100.якщо підлісок чи лозняк то шш тут непідходить.даже при тому що в попередньому відео шш запустили на 100метрів.навряд хтось буде робити такий далекобійний вистріл.хіба що підранка добрати у чистому полі
 

Maximus1983

Мисливець
IMG_1529.JPG
IMG_1528.JPG
IMG_1527.JPG
Особисто бачив як ось така куля шурує через лозняк, що бронепоїзд і стопер дуже не поганий.
З повагою.
 

ATIS

Снайпер
Тут згоден з вами на всі 100.якщо підлісок чи лозняк то шш тут непідходить.даже при тому що в попередньому відео шш запустили на 100метрів.навряд хтось буде робити такий далекобійний вистріл.хіба що підранка добрати у чистому полі
В чистому полі я би добивавби кулею Бренеке або гуальбо,не вірю що ШШ на ста метрах відкриється і буде кращий ефект. ІМХО.
 
Зверху