Эстонские гончие в Украине

HaNtEr95

Мисливець
З естонцем простіше.. повітре, у нашій сімї були і рг і рпг і естонець є з чим порівнювати.. та і батько після естонця не хоче ніякої іншої породи.. був після Алтая естонець з докум ФМСУ на 4 місяці проявися жахливий крап..подарували знайомому.. рпг ( те оголошення про яке ви мені пишете) - не моє.. особливості поведінки.. характер пошуку.. та і собака ця дісталася батькові в подарунок від товариша ( батько неодноразово возив його вижлівку вязати) ..а так би не купляли..мабуть це і було вирішальною причиною продажу вижлеця рпг. На мою думку (ні в якому разі не хочу нікого образити) з усіх собак гончих порід, що я зустрічав на полюваннях в нашому регіоні, естонці дають фору рг та рпг ( не спорю можливо я і не бачив у житті хороших собак). А от новому власнику вижлеця рпг, на скільки я зрозумів, подобаються рпг, у него є вижлівка цієї ж породи 0.5 року думаю може вийти непоганий смичок.. А ми будемо шукати собі естонця.
 

ura83

Слідопит
З естонцем простіше.. повітре, у нашій сімї були і рг і рпг і естонець є з чим порівнювати.. та і батько після естонця не хоче ніякої іншої породи.. був після Алтая естонець з докум ФМСУ на 4 місяці проявися жахливий крап..подарували знайомому.. рпг ( те оголошення про яке ви мені пишете) - не моє.. особливості поведінки.. характер пошуку.. та і собака ця дісталася батькові в подарунок від товариша ( батько неодноразово возив його вижлівку вязати) ..а так би не купляли..мабуть це і було вирішальною причиною продажу вижлеця рпг. На мою думку (ні в якому разі не хочу нікого образити) з усіх собак гончих порід, що я зустрічав на полюваннях в нашому регіоні, естонці дають фору рг та рпг ( не спорю можливо я і не бачив у житті хороших собак). А от новому власнику вижлеця рпг, на скільки я зрозумів, подобаються рпг, у него є вижлівка цієї ж породи 0.5 року думаю може вийти непоганий смичок.. А ми будемо шукати собі естонця.

Тепер зрозумів. УДАЧІ у пошуках і хорошої вам собачки...
 

HaNtEr95

Мисливець
Весной будут вязки, думаю проблемы не будет найти щенка.
В тому році були проблеми, за зиму весну тільки 2 вязки у нашому регіоні, в першому випадку усі вижлівки і продавець поступив нечестно з іншої взяли щеня, але як я уже писав, на 4 місяці зявився жахливий крап і склонності до бродяжничиства.. ( довго або взагалі не приходив на свист і клич в той час як той же вижлець рпг це робив відмінно, естонець не тебе шукав а ти його)))
 

Vlad

Мисливець
доброго здоров'я побратими мисливці , маємо з другом велике бажання завести собі двох вижлеців естонської гончої , хочеться взяти хороших щинів від сильних голосистих батьків з документами !!! Прошу вашої допомоги з інформації по хорошим вязкам цих собак, можливо номера заводчиків ! дякую всім за інформацію і всім незабутніх полювань з цією прикрасною породою!
 

Vlad

Мисливець
Центир України , Полтавська область , але за гарними щинками поїдимо куди потрібно!! Дякую
 

Панчер

Новачок
Всім доброго вечора. Цікавить таке питання ,чому крап вважають недоліком адже він не впливає на робочі якості
 

Панчер

Новачок
Я знаю про стандарт . Але чому крап це погано, і нащо він впливає там не написано
 

ura83

Слідопит
Я знаю про стандарт . Але чому крап це погано, і нащо він впливає там не написано

Недолік і Порок це два різних поняття.
Якщо гонча у стандарті - з правильною головою, темним (карим оком), з хорошим костяком, гон морквиною:)і тд...
Тоді помірно виражений крап це не "смертельно ":D

На робочі якості він не впливає ніяк. Якби впливав тоді трішки легше було б і віднайти ці робочі якості(з крапом зразу б відсіювали таких гончаків:D ) . (Хоча є таке поняття як Фенотип і Генотип, але з цим потрібно розбиратись окремо:p)


На рахунок стандарту - "стандарт він і в Африці стандарт":)
Нема стандарту нема і самої породи
Є стандарт - (рамки яких потрібно дотримуватись )
 

huntumy

Зброяр
З естонцем простіше.. повітре, у нашій сімї були і рг і рпг і естонець є з чим порівнювати.. та і батько після естонця не хоче ніякої іншої породи.. був після Алтая естонець з докум ФМСУ на 4 місяці проявися жахливий крап..подарували знайомому.. рпг ( те оголошення про яке ви мені пишете) - не моє.. особливості поведінки.. характер пошуку.. та і собака ця дісталася батькові в подарунок від товариша ( батько неодноразово возив його вижлівку вязати) ..а так би не купляли..мабуть це і було вирішальною причиною продажу вижлеця рпг. На мою думку (ні в якому разі не хочу нікого образити) з усіх собак гончих порід, що я зустрічав на полюваннях в нашому регіоні, естонці дають фору рг та рпг ( не спорю можливо я і не бачив у житті хороших собак). А от новому власнику вижлеця рпг, на скільки я зрозумів, подобаються рпг, у него є вижлівка цієї ж породи 0.5 року думаю може вийти непоганий смичок.. А ми будемо шукати собі естонця.
У Вас просто не было хорошего рпг или рг или Вы их не встречали. Каждая порода чем то хороша. Поверте когда пегаш гоняет русака часами почти без сколов с голосом 8-3-4 в полные ноги и когда гоняет эстонец с голосом 6-2 это небо и земля. Запомните одну простую вещь, заяц под тихими и не напористыми собачками ведет себя куда проще чем паратыми и голосистыми
 
Зверху