Эстонские гончие в Украине

Панчер

Новачок
Попробуйте отримувати задоволення від "ПІСНІ" по зайцю чи лисиці - не важно, якщо "зацепить" не пожалієте!!!
13 років тому зачепило коли ще підлітком побачив і почув в роботі цих прекрасних роботяг
 

Панчер

Новачок
Попробуйте отримувати задоволення від "ПІСНІ" по зайцю чи лисиці - не важно, якщо "зацепить" не пожалієте!!!
13 років тому зачепило коли ще підлітком побачив і почув в роботі цих прекрасних роботяг
 

ura83

Слідопит
Мої товариші полюють з Ег, і навіть з АРГ, (РРГ) на качку (не можу назвати це полюванням) . Такі полювання це неправильно витрачений час як для мисливця так насамперед для ГОНЧОЇ , краще піти в нагінку і поганяти зайчика чи лисицю.

Відколи "ЗАЦЕПИЛО" про полювання на перо забув зовсім (Совість мучить що я на полюванні, а собака у вольєрі - обираю нагонку!!! )
 

ura83

Слідопит
Як Вам у порівнянні ЕГ і РГ (Ви тримали обидвох наскільки я зрозумів?)
 

Панчер

Новачок
Як Вам у порівнянні ЕГ і РГ (Ви тримали обидвох наскільки я зрозумів?)
Мій вижлець РГ був дуже паратий заєць з під нього летів кулею у цьому компоненті естонець йому звісно програє але це більше плюс ніж мінус ,а от подав голос по зайцю естонець раніше . По всіх інших пунктах поки судити не можу так як естонцю лише 7 місяців
 

ura83

Слідопит
Мій вижлець РГ був дуже паратий заєць з під нього летів кулею у цьому компоненті естонець йому звісно програє але це більше плюс ніж мінус ,а от подав голос по зайцю естонець раніше . По всіх інших пунктах поки судити не можу так як естонцю лише 7 місяців
Як там пишуть не кидайте тапками:)
Тримаю Рябих, з ЕГ полював і декілька раз був на нагонці

На рахунок добутливості то можливо дійсно з під ЕГ легше взяти звіра і звір дещо по інакшому себе веде, та й саме полювання більш "плавніше - повільніше" Але ЕМОЦІЇ і ВОЛОССЯ "ДИБОМ" то це тільки " АРГ " (РРГ)

П,С.
Це суто моя власна думка
 

Панчер

Новачок
Як там пишуть не кидайте тапками:)
Тримаю Рябих, з ЕГ полював і декілька раз був на нагонці

На рахунок добутливості то можливо дійсно з під ЕГ легше взяти звіра і звір дещо по інакшому себе веде, та й саме полювання більш "плавніше - повільніше" Але ЕМОЦІЇ і ВОЛОССЯ "ДИБОМ" то це тільки " АРГ " (РРГ)

П,С.
Це суто моя власна думка
Ну як на мене то головне щоб гончі гонили звіра бажано зайця колами то будуть і класні емоції і задоволення від полювання. А якщо до першого скола такі собі відгоничі то не важливо яка порода всерівно нічого путнього з цього не буде
 

ura83

Слідопит
Ну як на мене то головне щоб гончі гонили звіра бажано зайця колами то будуть і класні емоції і задоволення від полювання. А якщо до першого скола такі собі відгоничі то не важливо яка порода всерівно нічого путнього з цього не буде
згідний повністю!!! .
 

Северный

Мисливець
Я кстати тоже утку забросил, совсем не интересно....лучше нагонку .
По поводу стоек, охот на утку перепела и тд с гончими, до первого следа)))
28 выставка в Чернигове,милости просим
 

HaNtEr95

Мисливець
Щенячки пока що немає, оформляється , тільки проклеймоване, обовязково скину
 
Зверху