Ягдтер'єри

Юрий ficus

Новачок
Шановні форумчани, любителі ягдів, хочу почути поради, як відучити молодого кабелька кидатись на інших собак. Питання доволі проблематичне, бо агресія проявляється на всіх без виключення собак. Що робити, як бути? спасибі
 

JAGDUNIVERSAL

Мисливець
Терпение и труд, все перетрут!
Більше гуляйте, провокуйте, карайте при спробі проявляти агресію.
Якщо не полінуєтесь, то мінімум на 90% навчите!
Але завжди будете пильні!
 

JAGDUNIVERSAL

Мисливець

Ласкаво просимо! Welcome!
11-14.10.2018 – VIII Дні німецького ягдтер’єра в Україні – біля міста Іршава, (венг. Ilosva, словацк. нем. Irschawa, рум. Iloşva,) Закарпатська область. / VIII Days of the German hunting terrier in Ukraine - Irshava city Zakarpattja region.
11.10.2018 - екзамен ZP-II, (на відповідність породі) / examination ZP-II, (on the breed's correspondence);
12.10.2018 - «Кубок Jenny Schroder» InterPndS «Міжнародні іспити робота після пострілу» CACIT-FCI; / "Jenny Schroder Cup" InterPndS "International Examinations Work After Shot" CACIT-FCI;
13.10.2018 – виставка - IX Чемпіонат Клубу с присвоєнням титулів «Чемпіонів Клубу по екстер’єру» / Exhibition - IX Club Championship with the title "Exteriors Club Champions".
13.10.2018 - Interbau CACIT-FCI. (badger)
14.10.2018 - Interbau CACIT-FCI. (fox)
13.10.2018 - Визначення Чемпіонів Клубу 2018 року по робочим якостям. / Definition - "2018 Club Champions of Work".
13-14.10.2018 - ZP-I - CACT-КСУ. (fox, badger)
Please contact us!
+380675203374 - Viber
+380994456131 – WhatsApp
jagduniversal.ua@gmail.com
Судьи:
Bernhard Haus (Deutschland) - Präsident IV-DJT - Zwinger „vom Hunsrück“ (FCI)
Jenny Schröder (Deutschland) - Ehrenpräsidentin IV-DJT - Zwinger „vom Schindelhaus“ (FCI)
Walter Schanda (Österreich) - Vizepräsident IV-DJT - Zwinger „Baltia“ (FCI)
Ludovit Kicko (Slowakei) - Ehrenmitglied IV-DJT - Zwinger „Bralce“ (FCI)
 

Фридрих Освальд

Мисливець
Анатолий Иванович
Хочу поблагодарить за Симку!!!
Универсальный помощник, послушание и темперамент просто на высоте, все ваши прогнозы , помощь в натаске и советы как всегда в цель!
Думаю буду зимой просить кобелька !
С уважением!
 

JAGDUNIVERSAL

Мисливець
Спасибо! Пусть дальше радует!
 

Bedya

Новачок
Ув. Владельцы ягдтерьеров. Помогите советом, у кого есть опыт содержания ягда на одной территории с другими собаками. С какими трудностями можно столкнутся в такой ситуации. Я живу в однокомнатной квартире, в которой проживает кобель Той-терьер. Есть большое желание приобрести щенка.
 

Фридрих Освальд

Мисливець
У меня Ягд и Курц живут в одном дворе
Единственное , что вызывает огорчение, это то,что бедный курц незнал куда деться от этого маньяка..) мусолившего его сутками, он незнал куда спрятаться от этого деспота!!!!
После года, мы повзрослели и теперь дружим!
 

Bedya

Новачок
Я
У меня Ягд и Курц живут в одном дворе
Единственное , что вызывает огорчение, это то,что бедный курц незнал куда деться от этого маньяка..) мусолившего его сутками, он незнал куда спрятаться от этого деспота!!!!
После года, мы повзрослели и теперь дружим!
Ягд и курххар однополые? И как проживают во дворе.... в оном вольере или на свободно выгуле?
 
Зверху