Яка лодка краще?

Статус
Закрита.

WadimHunter97

Новачок
Порекомендуйте, яку лодку краще придбати для риболовлі BARK B-240 чи Storm St-240? Можливо хто користувався такими, як вони показують себе в справі? Чи можливо порадьте якусь лодку подібну до цих
 

$$Васян$$

Мисливець
Обидві фірми хороші.
В мене шторм в товариша барк .
Моя вам порада брати лодку з твердим дном і пересувними лавочками це вам ще додасть комфорту .
 

moonshine

Новачок
Я також загорівся купити лодку, десь на 3-4 рибака. Але не знаю навіть яку фірму обрати, мені казали що Sprinter не погані, я от обрав, що скажете? https://kiev.ui.ua/lodki-14222/
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Порекомендуйте, яку лодку краще придбати для риболовлі BARK B-240 чи Storm St-240? Можливо хто користувався такими, як вони показують себе в справі? Чи можливо порадьте якусь лодку подібну до цих
Вадиме, а ви один збираєтеся рибалити чи із кимось ще?
Бо в мене 270, так вдвох - ледь-ледь, хоча я із сином ще й не самі великі хлопи.
Але виходив із того, що іноді один рибалить, важко тягати.
Але для комфортної ловлі вдвох краще десь за 300.
А на 4 людини... навіть не знаю
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Знову ж - рибали на поплавчанки сидячі - одне, а якщо на спінінги, то треба ще більше місця.
 

vadukmuk

Мисливець
В мене барк В 240С- це з настільним дном.ціна недуже відрізняється від простого В240 но з дном комфортніше. Для одного вона в самий раз. для двох мала, хоч там і в сідушки. ловлю з неї тільки на поплавок. якістю тканини теж задоволений, напливав і на кущі, небуло ніяких проколів. В обзорах бачив що навіть в ню тушили сигарети і то не було значних пошкоджень. Шви також проклеєні якісно. Купляв її ще в 2013 році
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
У меня двухместный Барк 240В ...Лодкой очень доволен,пользуюсь уже семь лет проблем пока не было никаких...
88829-500x500.jpg
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму

Monya

S-Moderator
Команда форуму

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я с шурином вмещаюсь,ну конечно места не очень много,но сказать что тесно я не могу,хотя сам я не маленький.
Да обычно еще с собой го.на наберешь... на всю оставшуюся жизнь, ноги поставить негде (не люблю сидеть!..).
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Кажись лодка яка перевищує довжину 2,5 м потребує реєстрації
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху